INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


postaje zanimljivo……. [lol]

Slažem se, jako zanimljivo, ishoh je krajnje neizvjestan, no za male dioničare može samo
[thumbsup]


Nakon isteka ponude MOL može kupovati direktno na burzi.

A što ih točno sprječava da već sad kupuju direktno na burzi?

A idem i ja ,,,,,,,,u najgoru ruku izgubit 100njak eura [smiley]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Prodaja je sve slabija, a ni RH+OMF-ovi niti MOL još nemaju 50%…
Za preostalih 3% INE cijena bi mogla jako skočiti (onih preostalih 2% više nikome ništa neće značiti)

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

A idem i ja ,,,,,,,,u najgoru ruku izgubit 100njak eura [smiley]


U najbolju ruku 1100 kn jer je gotovo sigurno da se nakon ove gužve vraćamo na 1700 kn. Ali neki nikad ne nauče. Ja kupio malo ostalih dionica za mali paketić Ine. Prodano prvi dan po 2830 kn…jedva dočekao. Pozdrav!

"Molovi igrači" postali lukaviji. Inertni mirovinci su liparili sa nalozima od 1000-2000, sada ovi kupe sa 100-300 kom.

Mirovinci su danas kupili 10 000 komada od protrgovanih 20 000.



Nakon isteka ponude MOL može kupovati direktno na burzi.

A što ih točno sprječava da već sad kupuju direktno na burzi?
[/quote]

Hanfa

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

M ože se Mol i predomisliti pa da ne kupuje. Onda ćemo vidjeti kako ne možete izgubiti više od 30kn. Povijest me uči da u ovo ne treba uletavati. Čista offside zamka.

Kolega Lojtra
nećete mi valjda uskratiti prodati molu po 2800 do sredine 1.mj.je važeča ponuda…ili??

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.



Nakon isteka ponude MOL može kupovati direktno na burzi.

A što ako je MOL shvatio da će se lomiti koplja oko 1% dionica pa je već sada preko posrednika počeo kupovati drektno na burzi?
Sve opcije su moguće.
[/quote]

MOL ne smije za vrijeme trajanja ponude kupovati na burzi, kao niti osobe koje s njim zajednički djeluju.

Dogovor ispod stola je uvijek moguć ali to je već siva zona.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Mirovinci su danas kupili 10 000 komada od protrgovanih 20 000.

Više se nezna koliko je tko kupio, to i je čar ove igre. Mislim da prisustvujemo igri koja će se teško ponoviti na ovoj našoj burzi.

New Report

Close