INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bacio se bez veze u trošak i lipa više mu je bila dovoljna

who dares, wins

Ne pratim temu ali razmišljam ovako:
Analitičari kažu da Ina vrijedi preko 4000 kn jer mirovincima ponestaje lova predviđena za kupnju pa da ljudi odustanu od prodaje….Može komentar!
P.S. Inače ima se love ali treba za druge dionice…

2.830,01 1766 evo vidiš ovo je šparavan lik

who dares, wins

Kupuje netko nov. Baš me zanima koliko će trebati letargičnim fondovima da promijene nalog za lipu.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

postaje zanimljivo……. [lol]

Uhljebe na ulicu!!!!!


Ne pratim temu ali razmišljam ovako:
Analitičari kažu da Ina vrijedi preko 4000 kn jer mirovincima ponestaje lova predviđena za kupnju pa da ljudi odustanu od prodaje….Može komentar!
P.S. Inače ima se love ali treba za druge dionice…


Ispravno razmišljanje kolega. Tko proda prodat će po ovoj cijeni a ostali će čekati 4000 tak da će Mađari uloviti malo. Radnici Ine nisu baš nepismeni pa da nisu čuli za prodaju na burzi. Sad je još jedino pitanje koliko je još ostalo bakica i dedica koji čekaju onaj obrazac doma. Mislim da jako malo.

who dares, wins

Možda to adris kupuje???

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Možda to adris kupuje???

Onda sam ja pop. Inače u životu sam hedonist.

Postalo zanimljivo. Ispod 2830 vjerojatno neće, a porasti bi moglo. Čini se kao dobar omjer rizika i moguće zarade – malo kupio da bude zanimljivije pratit [smiley]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Postalo zanimljivo. Ispod 2830 vjerojatno neće, a porasti bi moglo. Čini se kao dobar omjer rizika i moguće zarade – malo kupio da bude zanimljivije pratit [smiley]

[thumbsup]


Postalo zanimljivo. Ispod 2830 vjerojatno neće, a porasti bi moglo. Čini se kao dobar omjer rizika i moguće zarade – malo kupio da bude zanimljivije pratit [smiley]

Ubacio se neki igrač, a i tečaj Eura pada, možda i netko za mol dodatno kupuje……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Postalo zanimljivo. Ispod 2830 vjerojatno neće, a porasti bi moglo. Čini se kao dobar omjer rizika i moguće zarade – malo kupio da bude zanimljivije pratit [smiley]

I ja isto uzeo, da bude zanimljivije.

[wink]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close