INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

izgleda da su mađari našli ravnopravnog suparnika,svaka čast fondovima za ovo.

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

ovo je sasvim dobar tempo otkupa
teško je i realizirati brže jer svi oni koji imaju samo ove dionice zakrčuju brokere sa otvaranjem računa i ostalom papirologijom za prodaju samo par komada

moje mišljenje – (samo da napomenem da nemam dionice ine)

– mirovinci kupuju (zašto se igraju mojim novcem za mirovinu)
– MOL tada više neće biti u situaciji da ucjenjuje
– kada istekne ugovor sa MOLom ulijeće Ante kupuje 19 % od države i 6% od mirovinaca po sada dogovorenoj cijeni (zato se mirovinci usuđuju igrati)
-zajedno imaju 50%+ 1
malo ove siće ostaje a 47 % MOL onda može prodati rusima ako hoće i ako bi to netko htio

sretno svima

ovo vrijedi više samo treba čekati i čekati a to malo tko u hr može

a znamo da je Ante strpljiv lik – pitajte dioničare ADRSa

Kad uzmu koliko im treba mogli bi se povući s kupnje i pola love za dizanje tržišta su potrošili oni a još malo manje od pola Mađari. Pitanje je samo tome uzeti lovu sad ili 31.01. Vrijeme i +1% je u igri za neodlučne još uvijek ostaju Mađari. Fondovi za ostatak love mogu kupovati Podravku od OTP i HT od penzića.

who dares, wins


ovo je sasvim dobar tempo otkupa
teško je i realizirati brže jer svi oni koji imaju samo ove dionice zakrčuju brokere sa otvaranjem računa i ostalom papirologijom za prodaju samo par komada

moje mišljenje – (samo da napomenem da nemam dionice ine)

– mirovinci kupuju (zašto se igraju mojim novcem za mirovinu)
– MOL tada više neće biti u situaciji da ucjenjuje
– kada istekne ugovor sa MOLom ulijeće Ante kupuje 19 % od države i 6% od mirovinaca po sada dogovorenoj cijeni (zato se mirovinci usuđuju igrati)
-zajedno imaju 50%+ 1
malo ove siće ostaje a 47 % MOL onda može prodati rusima ako hoće i ako bi to netko htio

sretno svima

ovo vrijedi više samo treba čekati i čekati a to malo tko u hr može

a znamo da je Ante strpljiv lik – pitajte dioničare ADRSa

Gazda,
vrlo pronicljivo, no sumnjam da je provedivo. [thumbsup]


ovo je sasvim dobar tempo otkupa
teško je i realizirati brže jer svi oni koji imaju samo ove dionice zakrčuju brokere sa otvaranjem računa i ostalom papirologijom za prodaju samo par komada

moje mišljenje – (samo da napomenem da nemam dionice ine)

– mirovinci kupuju (zašto se igraju mojim novcem za mirovinu)
– MOL tada više neće biti u situaciji da ucjenjuje
– kada istekne ugovor sa MOLom ulijeće Ante kupuje 19 % od države i 6% od mirovinaca po sada dogovorenoj cijeni (zato se mirovinci usuđuju igrati)
-zajedno imaju 50%+ 1
malo ove siće ostaje a 47 % MOL onda može prodati rusima ako hoće i ako bi to netko htio

sretno svima

ovo vrijedi više samo treba čekati i čekati a to malo tko u hr može

a znamo da je Ante strpljiv lik – pitajte dioničare ADRSa


ima logike, zna Ante da cigarete idu ispod pulta uskoro i da se mora prebaciti na gorivo, koje je već sakriveno ispod zemlje u prodaji,
a nada se da nitko normalan neće nikada ići u kampanju protiv potrošnje goriva,bar u slijedećih 50 godina,
bravo Ante, netko će ovdje gadno popušiti, čuvaj se da to ne budeš ti, pozdrav iz Rovinja [thumbsup]

284 000 treba Mađarima ovima od oka skoro pa duplo. Kad skupe svoje mogu formirati cijenu za bar -1% niže od Mola i poslije mu to prebaciti. Neka sad još bar 1% ljudi ne odluči prodati pa je situacija štogod jasnija. Tko je prodao juče i kupio npr IGH već je laganini oko +100%.

who dares, wins

ovim drugima treba još oko 320000

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Drugi moraju imati kristalnu kuglu i predvidjeti koliko ih ne misli prodati. Kad bi to znali onda bi mogli odigrati idealno.

who dares, wins

a zamislite da skupe jos nekih 250 000 tisuca ovi drugi i onda jos 50 000 tisuca teraju prema gore narednih 3 mjeseca do nekih 3200 ili vise jer dobivaju pod
A.) samo reda radi da ako mol zeli dati novu ponudu da mora biti visa sami time sto je vise nateraju visa ce morati biti ponuda
B.) sama pozicija Ine u vrijednosti fonda ce naraasti a cijena im nece moci padati jer nebu imo vise tko prodavati

Ja da sam fondovi ja bi tako napravio, osiguro sebe i podigao si vrijednost fonda

samo razmisljanje i da napomenem da sam danas prodao

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Kolege, osobno mislim da je ova cijena prenapuhana za Inu, isto tako posjedujem njihove dionice već dosta godina, ali kad se stvari sagledaju hladne glave, onda će mnogi shvatit da je ovo super cijena za prodat, jel isto tako ima još mnogo INA na ovom svijetu koje rusi i razno razni divovi mogu kupit, tako da nemojmo pretjerivatI u vrijednosti INE….


a nada se da nitko normalan neće nikada ići u kampanju protiv potrošnje goriva,bar u slijedećih 50 godina

A što su ove stvari?
http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=116670

zašto ne prodajem, još??? 14.1 2011. imam sigurnih 2800kn, a razlika od 1% je upravo trošak brokera! isplati se čekati jer rizika nema! jedina prednost ako prodam sada jest što ću prije dobiti novce, ali i to je rizik, jer uložit ću u nešto što će poslije Nove godine najvjerojatnije pasti……

New Report

Close