INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hahahaha misko bit ce veselja onda

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

neće oni skupiti na ovaj način koliko im treba
i drugi se igrač sprema ući u irgu bez obzira što javno govorio
to se može učinti na milion načina i tranšu napraviti za 30 dana iza 15. sječnja
ja svoje sad namjerno nedam za ovih 30 kuna pa nek nešto i izgubim

zašto ne bi mirovinci sve pokupili sa cijele burze, pa da živimo svi od mirovina, ionako su nam skoro svi tamo, pa može još 1 mil. [cool]

Koja bi logika bila da sad više ne brane cijenu, kad ponuda od MOL-a i dalje stoji?

Koliko ja vidim, ima blok od 70.000 komada na bidu na 2.830

Ali nisu mi jasni ovi koji kupuju po većim cijenama. MOL je izjavio da neće dizati ponudu pa mi nije jasno što oni očekuju.

imam osjećaj da ćemo INU još jednom prodavati, nije to ni tako blesavo, čini mi se da je Jaca ipak nešto naučila od Pahora, tako se kod njih prošli šveđani u NLB


nema vise pajde na bidu [yawn]

Pa ima još 250 milijuna kuna po 2830, a to danas neće ni proći sve.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



nema vise pajde na bidu [yawn]

Pa ima još 250 milijuna kuna po 2830, a to danas neće ni proći sve.
[/quote]
dobar je odaziv…rjesio?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@inverter
Nisam još. Čekam potvrdu da ide HR. a ne Ugarima, onda ću prodati.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ja prodo danas, nisam imo puno 20 komada, ali veseli, a tko nije sretno.

Viđenja sam da je Mol skupljo davno davno prije nego kaj su oni ovo izjavili i da ce to na kraju biti vuk sit koza cijela te 2012 da ce Mol ponudit 3200 mirovincima i da ce im oni prodat.

Sad jedino se nadam da ce neki drugi ovih 45% vlade dat na IPO, a ako se tako odigra ne prodajem nikad

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

ako pratite transakcije i jučer i danas gotovo 60% transakcija su radnički paketi po 24 ili 26 komada. ništa neće mol uhvatiti.

usput ja svoju siću odmah jučer riješio i to na otvaranju [smiley] ionako je to bio jako jako sretan trejd

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

vidim da se sve više povećava broj komada na kupnji, hmmmm interesting, but not too smart

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close