INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo mi je iznenađenje
očekivao sam više prodaje
nešto je stalo mora tće se dići ljestvica da bi se kupile željene količine
daleko su dvioje milijarde kunica koje se moraju istrersti

Letvica se neće podići. Jedino ako MOL povisi svoju ponudu. Ali cilj je postignut, INA je obranjena, nema prodaje.


Ovaj veliki na kupnji se sastoji od 5 naloga, Prva misao je 4 mirovinca + Adris

4 mušketira i konobarica

who dares, wins


Ovaj veliki na kupnji se sastoji od 5 naloga, Prva misao je 4 mirovinca + Adris

Dobro misliš. Samo nešto slabašno skupljaju.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Ovo je stvarno jadno, ovaj nalog može mjesecima tu stajat na 2830, treba cijena još gore , minimalno na 3000..

Jadno je jedino to što nisu htjeli kupovat po 1500 ili 1700 a sada kupuju po 2830. A zašto bi trebalo na 3000? Jadno je i to da kukate a dobili ste poklon s neba ni krivi ni dužni, kao i ja i kao i svi ostali.

Mogu mirovinci stajat i godinama šta ih briga, ako Mađari ne dignu letvicu sigurno nitko neće ić prodavat po 2800 dok može za 1% više.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.



Ovo je stvarno jadno, ovaj nalog može mjesecima tu stajat na 2830, treba cijena još gore , minimalno na 3000..

Jadno je jedino to što nisu htjeli kupovat po 1500 ili 1700 a sada kupuju po 2830. A zašto bi trebalo na 3000? Jadno je i to da kukate a dobili ste poklon s neba ni krivi ni dužni, kao i ja i kao i svi ostali.

Mogu mirovinci stajat i godinama šta ih briga, ako Mađari ne dignu letvicu sigurno nitko neće ić prodavat po 2800 dok može za 1% više.
[/quote]
još ovaj način prodaje preko burze je jednostavni, brži i sigurni nego onaj molov način

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Ovo je stvarno jadno, ovaj nalog može mjesecima tu stajat na 2830, treba cijena još gore , minimalno na 3000..

Jadno je jedino to što nisu htjeli kupovat po 1500 ili 1700 a sada kupuju po 2830. A zašto bi trebalo na 3000? Jadno je i to da kukate a dobili ste poklon s neba ni krivi ni dužni, kao i ja i kao i svi ostali.

Mogu mirovinci stajat i godinama šta ih briga, ako Mađari ne dignu letvicu sigurno nitko neće ić prodavat po 2800 dok može za 1% više.
[/quote]

nećemo dugo čekati reakciju MOL-a, možda bude priopćenje već popodne

tek je nekih 2% otišlo od onih 8%

who dares, wins

prodajte ljudi neka INA ostane hrvatska,nedajte mađarima da nas ucijenjuju pokažimo kako smo složni

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''


Slažem se,ali da ćete kupiti mene za 30 kn razlike zajebali ste se, nisam Vam ja penzić pa da me ko Bandića kupujete za 30 kn razlike.

Podignite letvicu, to bi Vam bilo najpametnije stoko sitnog zuba [thumbsup]

kakvih se ovdje gluposti da pročitat

ima odjednom porast preko 60% i sve ostalo na pladnju (npr HT)
imaš izbor 1830 ili 1800 pa odluči
možeš i čekat pa možda tvojih par kom odluče tko će imati ono 50% + 1 dionicu
onda ćeš dobit više

do tada [bye]

Ajde daj šta ti tu pametuješ, nemaš ti blage veze o INI niti o bilo čemu…..

Ovo je stvarno jadno, ovaj nalog može mjesecima tu stajat na 2830, treba cijena još gore , minimalno na 3000..

Jadno je jedino to što nisu htjeli kupovat po 1500 ili 1700 a sada kupuju po 2830. A zašto bi trebalo na 3000? Jadno je i to da kukate a dobili ste poklon s neba ni krivi ni dužni, kao i ja i kao i svi ostali.

Mogu mirovinci stajat i godinama šta ih briga, ako Mađari ne dignu letvicu sigurno nitko neće ić prodavat po 2800 dok može za 1% više.
[/quote]

Dali MOL smije dici ljestvicu tj. smiju li ponuditi više ili im to zakon brani?

Mislio sam da će prvi dan napraviti bar 50Mkn prometa. Bome sam se preračunao. Dugačak je dan.

who dares, wins

New Report

Close