INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

što je sada nitko neće prodat hahahahah


Let’s rool [thumbsup]

Još sat vremena. Strpljenja.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kolega lijepo vam u obavijesti ZSE – a pise da trgovanje pocinje danas u 11…JEDANAJST SATI….taman sat vremena da se digne vrijednost drugima…:)

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kolega lijepo vam u obavijesti ZSE – a pise da trgovanje pocinje danas u 11…JEDANAJST SATI….taman sat vremena da se digne vrijednost drugima…:)

Pozdrav


Ina d.d. – Rješenje HANFA-e o nastavku trgovanja

Sukladno Rješenju Hanfe trgovanje dionicama INA-R-A nastavit će se 14.12.2010. po modalitetu predotvaranja od 9 – 11 sati.
Kontinuirana trgovina nastaviti će se od 11 sati bez limita.

Rješenje HANFA-e o nastavku trgovanja

znam, ali možeš postaviti nalog

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

Odrekli smo se socijalizma prije 20 godina, međutim i dalje kod nas vlada dogovorna ekonomija. Jer kako nazvati ove velike naloge, sve na 2830 nego dogovornom politikom. Mirovinski fondovi nisu htjeli kupovati po duplo nižoj cijeni, a sad s našim novcima brane političare. Ovi novci su bačeni.


Kolega Delux ….fala ti na utjecaju za kupnju …nije puno al nije nije ni za bacit ,,, danas bu me razveselilo ..

nalog 70.600 komada na kupnji na 2830 …..!!!! trenutno !!


[thumbsup] [wink]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


Odrekli smo se socijalizma prije 20 godina, međutim i dalje kod nas vlada dogovorna ekonomija. Jer kako nazvati ove velike naloge, sve na 2830 nego dogovornom politikom. Mirovinski fondovi nisu htjeli kupovati po duplo nižoj cijeni, a sad s našim novcima brane političare. Ovi novci su bačeni.

Slažem se,ali da ćete kupiti mene za 30 kn razlike zajebali ste se, nisam Vam ja penzić pa da me ko Bandića kupujete za 30 kn razlike.

Podignite letvicu, to bi Vam bilo najpametnije stoko sitnog zuba [thumbsup]


Odrekli smo se socijalizma prije 20 godina, međutim i dalje kod nas vlada dogovorna ekonomija. Jer kako nazvati ove velike naloge, sve na 2830 nego dogovornom politikom. Mirovinski fondovi nisu htjeli kupovati po duplo nižoj cijeni, a sad s našim novcima brane političare. Ovi novci su bačeni.

Krivo
Ako mol-ov novac nije bačen..zašto bi ovaj bio?
Oni samo brane strateške interese zemlje u kojoj djeluju
Je..netko je kriv za ovo i činjenica je da brane i političare indirektno, niti su kupovali kad je bilo jeftinije
Ali to je sada marginalna stvar..prva i jedina bitna stvar trenutno..
Brane se strateški nacionalni interesi i ovu bitku ne smiju niti će izgubiti

sijem žito raste grahorica

Prodaje:
Količina Cijena
317 2.800,00
28 2.820,00
17 2.825,00
16 2.828,00
17 2.829,01
10 2.829,90
136 2.829,99
2226 2.830,00
20 2.830,01
10

who dares, wins

Dali MOL smije dati protuponudu tj. dali smije dignuti letvicu i ponuditi više?

Kada počima trgovanje dionicama INA-R-A ?

...biti najbrži čovijek na svijetu...

u startu ide bar 5000 kom

who dares, wins

New Report

Close