INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

manjana, manjana..

“..nalaže Zagrebačkoj burzi d.d., Zagreb, Ivana Lučića 2a, da prekine privremenu obustavu i na uređenom tržištu omogući nastavak trgovanja dionicom društva INA-industrija nafte d.d., Zagreb, Avenija V. Holjevca 10, burzovne oznake INA-R-A s početkom radnog dana 14. prosinca 2010 godine.”

Više u odluci:

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&LANG=HR&AKCIJA=4


Trgovanje ide u utorak ili srijedu! Adris i MF kupuju preko burze.

eto to sam napisao u petak kroz jutro! [thumbsup]

a vidi ovo:Ina: Dionice se na burzu vraćaju sutra;
http://www.seebiz.eu/hr/burze/ina-dionice-se-na-burzu-vracaju-sutra%3b-hanfa-iznijela-primjedbe-na-mol-ovu-ponudu,100749.html [thumbsup]

Ljubo Jurčić dobio nagradu "Gorazd Nikić"

Evo i Ljubo dobio nagradu. Sve ide po planu. Svaka sličnost sa još nekima koji su poklonili hrvatska bogatstva, a također dobivaju nagrade je sasvim slučajna. [lol] [lol]

"Sukladno Rješenju Hanfe trgovanje dionicama Ine će se nastaviti sutra po modalitetu predotvaranja od 9 – 11 sati. Kontinuirana trgovina nastavit će se od 11 sati bez limita."

Može netko objasniti ovaj modalitet trgovanja? Nije jako važno ali me zanima!


"Sukladno Rješenju Hanfe trgovanje dionicama Ine će se nastaviti sutra po modalitetu predotvaranja od 9 – 11 sati. Kontinuirana trgovina nastavit će se od 11 sati bez limita."

Može netko objasniti ovaj modalitet trgovanja? Nije jako važno ali me zanima!


Sve je isto, osim što je zadavanje naloga produženo do 11 sati kada kreće trgovanje i što nema blokade u slučaju porasta ili pada cijene većeg od 10% na prosječnu cijenu zadnjeg dana trgovanja prije blokade!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Hvala misko!
Da li je netko pripremio strategiju oko prodaje u nadolazećim danima?

Nema prodaje…radnički paket neka ostane, pa makar i kao uspomena , ako im sada vrijedi 2800 …..

Kune nisu problem, kuna nema


"Sukladno Rješenju Hanfe trgovanje dionicama Ine će se nastaviti sutra po modalitetu predotvaranja od 9 – 11 sati. Kontinuirana trgovina nastavit će se od 11 sati bez limita."

Dobro to je jasno, sutra počinje trgovanje, ali što su se oni tamo iza zatvorenih vrata dogovorili ništa se ne zna?? Tko će i zašto će kupovati… Dobro, možda tako mora biti, "poslovna tajna" 😀


"Sukladno Rješenju Hanfe trgovanje dionicama Ine će se nastaviti sutra po modalitetu predotvaranja od 9 – 11 sati. Kontinuirana trgovina nastavit će se od 11 sati bez limita."

Može netko objasniti ovaj modalitet trgovanja? Nije jako važno ali me zanima!

Biti ce interesantan razvoj događaja ,kako u predotvaranju tako i tokom cijelog dana.
Drago mi je da svi vi koji imate dionice super prođete i na koncu budete zadovoljni.

Zelim svima super likvidnost kako na INI tako i na drugim dionicama.

p.s. nemam Inu ali mi je drago kao da je imam [thumbsup]



"Sukladno Rješenju Hanfe trgovanje dionicama Ine će se nastaviti sutra po modalitetu predotvaranja od 9 – 11 sati. Kontinuirana trgovina nastavit će se od 11 sati bez limita."

Može netko objasniti ovaj modalitet trgovanja? Nije jako važno ali me zanima!

Biti ce interesantan razvoj događaja ,kako u predotvaranju tako i tokom cijelog dana.
Drago mi je da svi vi koji imate dionice super prođete i na koncu budete zadovoljni.

Zelim svima super likvidnost kako na INI tako i na drugim dionicama.

p.s. nemam Inu ali mi je drago kao da je imam [thumbsup]
[/quote]

Hvala pajdo, ovo je ispravno razmišljanje jer će svi profitirati budući Crobi ide sutra značajno over 1900 pa nema dvojbe da će do kraja godine biti u pozitivi u odnosu na 1.siječnja 2010. Konačno nešto adrenalina na ZSE. Planirao sam pola dionica INA prodati MOL-u, a sa pola čekati i kockati, međutim hedonizam je prevladao, postavljam se na 2999 pa tko voli nek nosi sve. Znam već gdje ću uložiti dalje (npr. Goldman S. predviđa da će Apple na 430 $ u 2011.)

PETINA, 13.12.2010. u 20:31
gardist @

npr. Goldman S. predviđa da će Apple na 430 $ u 2011.)

ma se O.K. eto ja planram LKPC preko 2700-3000

SOKAPITALIZACIJA + DRZAVA PRODAJE SVOJ UDIO (Privatizacija)

Zamisli koji Bozicno -Novogodisnji poklon [cool]

U svakom slučaju ne postavljati se nikako ispod 3 tisuće, pa ako netko želi spašavati državu nek se "isprsi"! [thumbsup]

New Report

Close