INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da će biti drugačije,mislim da će cijena ići dole,a tvoje prognoze su malo neozbiljne.

Živi bili pa vidjeli.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

2500 je danasnja najvisa i dosta je islo po toj cijeni…

nema mi druge nego se zae..ti


mauricije ne lupetaj, HANFA je poništila naloge na 2400 ,…

odkud ti to???


alesar: ” mauricije ne lupetaj, HANFA je poništila naloge na 2400 ,… ” odkud ti to???

parddon, svi nalozi veći od 2500 su poništeni, izvor http://www.bankamagazine.hr

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


2500 je danasnja najvisa i dosta je islo po toj cijeni…

opet alesara moram razvjeriti, današnja je najviše 2.500 kuna

meni je jasno da si ti novi u investiranju i da nisi mogao prepoznati taj psihološki momenat, zato ti predlažem da kupiš T-HT da ispraviš pogrešlu i nešto zaradiš

pazie ovo, TNSA na 8.000 i ne znam koliko BV, a INA tek ni na dvije BV, zaključujemo razvoj događanja?

daj ne filozofiraj sa psihologijom … i momentima… ti i tvoj moment sile prema dolje silom gravitacije …


Elvar: ” 2500 je danasnja najvisa i dosta je islo po toj cijeni… ” opet alesara moram razvjeriti, današnja je najviše 2.500 kuna meni je jasno da si ti novi u investiranju i da nisi mogao prepoznati taj psihološki momenat, zato ti predlažem da kupiš T-HT da ispraviš pogrešlu i nešto zaradiš pazie ovo, TNSA na 8.000 i ne znam koliko BV, a INA tek ni na dvije BV, zaključujemo razvoj događanja?

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

rugaš se?

kupio ja po 1690 mogu prodati već sada sa zaradom od 400 kuna po dionici


meni je jasno da si ti novi u investiranju i da nisi mogao prepoznati taj psihološki momenat,

Hehe, a zamislite koliko će biti ovakvih “rekao sam ti” “ko ti je kriv što ne slušaš” među običnim građanima gdje je jedan susjed ili prijatelj kupio a drugi nije [smiley2]

da rugam se… kako nisi upućen u financijsko stanje INE … i lupetaš da INA nije ni u peti do PLIVE … a nemaš pojma o financijskom izvješću niti ga imaš niti ga znaš čitati…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


Hehe, a zamislite koliko će biti ovakvih “rekao sam ti” “ko ti je kriv što ne slušaš” među običnim građanima gdje je jedan susjed ili prijatelj kupio a drugi nije [smiley2]

upravo znalci zarađuju na račun takvih, a brzina se traži,

ne znam čemu ova pobuna oko INE, naše najveće kompanije


” mauricije ne lupetaj, HANFA je poništila naloge na 2400 ,… ” odkud ti to??? ” parddon, svi nalozi veći od 2500 su poništeni, izvor http://www.bankamagazine.hr

A hoće li poništit i transakciju u Londonu po 470,00 $ ili oko 2600,00 kuna?! [smiley2]

I Love the Smell of Profits in the Morning!


da rugam se… kako nisi upućen u financijsko stanje INE … i lupetaš da INA nije ni u peti do PLIVE … a nemaš pojma o financijskom izvješću niti ga imaš niti ga znaš čitati…

ja gledam psihološki momenat koji ti mrziš gledati i ne želiš priznati, a on je najbitniji uz sve te financijske pokazatelje

što se izvješća INE tiče samo ti vjeruj svemu tamo u prospketu napisano, možda uspiješ i nešto utržiti

New Report

Close