INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije loša količina na LSE ………..218949
Kod nas trenutno ……………………51969

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


ja kontam da pada cijena sljedeci tjedan, ljudi nemaju svoje pinove za prodaju a kada danas vide cijenu htjet ce prodat, cim dobiju pinove i potvrdu sljedi val prodaje sto ce cijenu natjera po mom videnju i do 1750kn za otprilike 10 dana, al to je samo moje misljenje[smiley2]

neka se ostvari jer tada mogu i nešto dati u zalog, ali iskreno ne vjerujem u tu cijenu, ali ono prvo stoji da će olako polakomiti

treba znati da ima puno onih koji nemaju pojma ni što je broker


ja kontam da pada cijena sljedeci tjedan, ljudi nemaju svoje pinove za prodaju a kada danas vide cijenu htjet ce prodat, cim dobiju pinove i potvrdu sljedi val prodaje sto ce cijenu natjera po mom videnju i do 1750kn za otprilike 10 dana, al to je samo moje misljenje[smiley2]

ma od 44 000 ili koliko već ih je kupilo, još nemaju ni pojma kako se to prodaje ni što je to… oni čekaju da dobiju “papire” na kučnu adresu… 🙂 i da idu onda na banku 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

da, lia kada pocnu ljudi i prodavati to neće biti količina koju fondovi ne bi mogli samo tako progutati…. a u svom natjecanju bas i nece onda biti prilike za neki pad cijene

nema mi druge nego se zae..ti


ma od 44 000 ili koliko već ih je kupilo, još nemaju ni pojma kako se to prodaje ni što je to… oni čekaju da dobiju “papire” na kučnu adresu… 🙂 i da idu onda na banku 🙂

opet krivo, dobar dio je danas prodao, a ja ih zovem profesionalci, nisu kupovali samo obični ljudi, bilo je tu puno punomoći, recimo moj paket ili nešto više nemam namjeru prodavati ni da je na 3000 kuna danas, jel imam puno veća očekivanja, a opet takvih kao ja imaš koliko hoćeš

– brat bratu ostalo je nekih par tisuća koji možda žele prodati u ponedjeljak

jel one iznimke znače da se može dići margin bez gubljenja pogodnosti.mislim da ću kupovati malo na 2050 sljed. tjedan [smiley11]

...pig slayer...


da, lia kada pocnu ljudi i prodavati to neće biti količina koju fondovi ne bi mogli samo tako progutati…. a u svom natjecanju bas i nece onda biti prilike za neki pad cijene

upravo o tome pričam, ne mislim prodavati INU ali ako padne tako nisko kupit ću ja sam sve po toj cijeni [smiley2]

sorry na krivoj procjeni kolege, dok se oni raspitaju za prodaju i brokera trebat ce im 20 dana

ne mari za male stvari i ostat ce male

I još im svi po medijima trube da trebaju čekati par godina za najveću zaradu, čekat će i godinu dana za besplatne dionice, itd.
Sumnjam da će oni prodavati, a s druge strane fondovi na kupnji su uzeli predah da ne bi previše odjednom digli cijenu, sljedeći tjedan ide nova runda kupnje.

Upravo sam INU izabrao zbog tog tzv. psihološkog momenta i taj izbor se pokazao odličnim, Vlada je dala dobru cijenu, ali ako gledamo pokazatelje mogla je dati i bolju
a taj psihološki momenat je sljedeći:

– glad za novim dionicama
– najveća komapnija u RH
– fondovi puni kapitala

itd.

to je najbitniji dio priče, zato mi je bilo čudno da oni s dužim stažom su na ovom i onom drugom forumu pričali skupo, skupo, skupo-a tko je htio mogao je prodati po 2.400 u početku i zaraditi za manje od mjesec dana po paketu = cca. 15.000 kuna

dajte i vi odgovarali od INE [smiley1]

mauricije ne lupetaj, HANFA je poništila naloge na 2400 ,…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

a kad si već tako “jako informiran” i toliko hvališ INU… onda molim te pogledaj prospekat na str. 51. i prokomentiraj malo tablicu …a isto možeš ućiniti i sa str. 63, 65,67.

p.s. pa češ vidjeti da se dobit u 2005 znatno smanjuje, a dugovi povećavaju…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

New Report

Close