INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vi i dalje mislite da nas mol pravi budalom, ja sam ipak skloniji mišljenju da je to naša vlada

ma prave nas jedni i drugi samo sto smo na ove druge navikli [lol]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

NAJNOVIJA VIJEST- SVA NEZAKONITO STEČENA IMOVINA MATERIJALNA I DIONICE BIT ĆE ODUZETA I NACIONALIZIRANA

peyo

Preispitati legalnost ugovora naći nepravilnosti ,a ima ih milion,osudit krivce i nacionalizirat im imovinu bez razlike bili oni poltičari bivši ili sadašnji ili sdp ili hdz ili Mađarski Mol – zadnja slamka spasa ali najbitnije-ZAKON JE DONEŠEN.

peyo

peyo nije još donešen nego je to prijedlog zakona, sad bumo vidjeli dali će podržat ,ostatak vladajućih i opporbenih


Preispitati legalnost ugovora naći nepravilnosti ,a ima ih milion,osudit krivce i nacionalizirat im imovinu bez razlike bili oni poltičari bivši ili sadašnji ili sdp ili hdz ili Mađarski Mol – zadnja slamka spasa ali najbitnije-ZAKON JE DONEŠEN.

pepe7

http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/99603/Idemo-sve-devizne-kredite-prebaciti-u-kunske.html

Vlada inace moze dici cijenu plina, a dati ponudu za 8% dionica INA-e na 2801 kn. Popijač je smiješan u dnevniku htv-a. Ako zakonski to sada vlada RH ne moze napraviti, jer je bio cilj privatizirati, onda žao mi je Vlado RH, zakasnili ste.

Taj popijača i nije čist druka i laže bezveze jer Mađari presjedaju EU iduče godine a mi tj vlada če im u zamjenu za Eu ponudit sve do gole kože,svaka pohvala ini ,jedan paket sam prodao i izgubio zaradu na dionicama kao npr,ingr,vupik,vart,djks i tako dalje,druge pakete gospodo nebute videli prije 2050 godine [cool]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Toma gledaj dnevnik 3 danas neznam ni ja šta je točno ali Jaca ja to izjavila u dnevniku-zakon je donešen…..čeka se razvoj događaja.Najidealnije bi bilo da MOL kupi dionice i da se retroaktivno oduzme sve i obiteljsko blago odnosno nasljeđe vrati doma………nagađanja ali to je stvarno zadnja slamka spasa i zato je zakon donesen u jednom danu.Vidjet ćemo sad kako to ide sa pravne strane…..kako god da je burza nam je napokon živnula.Bože pomozi.

peyo




Ja sam vas danas napustio isključivo zbog toga što sam bio dosta izložen u dionicama, sretno dalje, nadam se da se uskoro vidimo opet.
Kratko ali slatko zadovoljstvo od + 10%.

[thumbsup]

lp


samo treba sljedit pravog znalca ….i dobitek je tu….10% nema greske [lol] [lol] [lol]
[/quote]
potpuno se slažem sa napisanim…nažalost kolega plavi nije mogao znati da će MOL ponuditi 2800 jer već zaradu stvara znanjem i kvalitetnim ulaganjem…bude plavi na lkpc uzeo i preko 60% tak da, da , treba ga pratiti u ulaganjima. poz
[/quote]

Lane, ja mislim da je inverter najdosadniji član foruma, definitivno, nije li?
Što se tiče Ine, ostale mi još 2 pa ću ih sa užitkom prodati, a svima ostalima čestitke još jednom.
Tko je mogao pretpostaviti ovaj razvoj događaja, uostalom napisao sam da sam prodao samo zbog velike izloženosti.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vlada treba partnera i obvezno dati kontra ponudu,inaće bi mogla pasti.

obožavam strvine-posebno ovce


Vlada treba partnera i obvezno dati kontra ponudu,inaće bi mogla pasti.

Vlada treba revidirati ugovor Ljube Jurčića iz 2003. godine. Svaki drugi potez je pušiona i za Vladu i za državu i za nas. Mađarima treba pokazati zube jer moraju biti svjesni da im je četvrtina ili bolje reći polovina tvrtke poklonjena. [bye]

Vlada može jedino prihvatiti ponudu MOL-a i prodati im dionice iz svog portfelja i tako zatrpati deficit.
Nešto mi smrdi da sve ovo baš i nije slučajno. Mol objavi ponudu bez znanja vlade, inače svog partnera, pa se onda vlada malo ljuti ali pošto je ponuda super u ovim kriznim vremenima, a blizu su izbori, proda Molu svojih 19 %, a nama proda priču da su zadržali 26 % Kunstovih postotaka ( 25 % + 1 dionica ) i da tako i dalje kontroliraju INU kao i da imaju 44 % što je u neku ruku i točno.
Ipak je to nekih 5 mlrd kuna koje bi ako bi se uložile u realizaciju energetskih projekata mogle donijeti preokret i početak pravog rasta gospodarstva.

plavi@ dosadan ili ne ,za tvoju bahatost nema instrumenta za mjerenje , ali neka, 10% na INI ha????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close