INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

O tome je trebalo ranije razmišljat , pa ne spuštat ispod 50% i sve OK.
Sad ne postoji mogućnost da se dionice skupe.
Toliko.

smanjuje se minus.......


Evo kakve suprotnosti postoje na burzi :
– ja i drugi koji u INGRI gledamo i isčekujemo hoće li biti stečaja
– Lopina koji stečajnog upravitelja očekuje u 4 trg. društva
– klijenti PGa koji su možda popušili novce
– i VI ovdje kojima je i 60% rasta na jučerašnju cijenu malo

Čestitam imaocima!

[lol] [lol] [thumbsup]


[tongue] Ja im svoje sigurno neću prodati. Ako u krizi nude 2800,onda možete misliti koliko ovo vrijedi. Svako moje dijete ima po paket, a kad budu imali 18 nak rade s njima što hoće. Tajo kupio! Pogled na ask me zaista nasmijao!

Ove maloljetničke nije niti lako.
Pitanje je samo da li je ovo zadnja šansa za utopitipo 2800kn? Ja očekujem da će MOL preći čarobnu brojku od 50% dionica i time učvrstiti ( legalizirati ) svoje pozicije u INA-i. Da li će to biti dividendna dionica – moguće, ali sigurno ne HT razmjera (postotka). Da RH ima perja onda bi sada bilo interesantno ali nema. Ova dionica će biti na ovim razinama kada MOL odluči prodati ili još bolje kada neko poželi preuzeti INA-u od MOL-a.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/popijac-nije-korektno-da-o-namjerama-mol-a-doznajemo-iz-medija,99981.html

Naravno da nije korektno trebali su i nama javiti da se još više nakrcamo! [lol]

LEAVE THE WORLD BEHINED

vidiš da se prokenjavaju kako ne bi njihove transakcije iz rujna bile sumnjive.
zna li su svi iz zna se podružnice.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/popijac-nije-korektno-da-o-namjerama-mol-a-doznajemo-iz-medija,99981.html

RH sada treba raskinuti zajedničko djelovanje s MOL-om, zatražiti od HANFE da odbije ovakvu mutnu i ograničenu ponudu, odnosno zatražiti da MOL od RH otkupi kompletan vlasnički udio po 2800 kn!
Ili još bolje, objaviti međunarodni natječaj za prodaju državnih dionca INE s početnom cijenom od 4000 kn pa da vidimo koga će onda MOL raditi budalom!!! [angry]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

vi i dalje mislite da nas mol pravi budalom, ja sam ipak skloniji mišljenju da je to naša vlada


Ja sam vas danas napustio isključivo zbog toga što sam bio dosta izložen u dionicama, sretno dalje, nadam se da se uskoro vidimo opet.
Kratko ali slatko zadovoljstvo od + 10%.

[thumbsup]

lp


samo treba sljedit pravog znalca ….i dobitek je tu….10% nema greske [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kada će se nastaviti trgovina Inom?


RH sada treba raskinuti zajedničko djelovanje s MOL-om, zatražiti od HANFE da odbije ovakvu mutnu i ograničenu ponudu, odnosno zatražiti da MOL od RH otkupi kompletan vlasnički udio po 2800 kn!
Ili još bolje, objaviti međunarodni natječaj za prodaju državnih dionca INE s početnom cijenom od 4000 kn pa da vidimo koga će onda MOL raditi budalom!!! [angry]

Oko tebe se stavrno ne trebaju puno trudit.



Ja sam vas danas napustio isključivo zbog toga što sam bio dosta izložen u dionicama, sretno dalje, nadam se da se uskoro vidimo opet.
Kratko ali slatko zadovoljstvo od + 10%.

[thumbsup]

lp


samo treba sljedit pravog znalca ….i dobitek je tu….10% nema greske [lol] [lol] [lol]
[/quote]
potpuno se slažem sa napisanim…nažalost kolega plavi nije mogao znati da će MOL ponuditi 2800 jer već zaradu stvara znanjem i kvalitetnim ulaganjem…bude plavi na lkpc uzeo i preko 60% tak da, da , treba ga pratiti u ulaganjima. poz

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



RH sada treba raskinuti zajedničko djelovanje s MOL-om, zatražiti od HANFE da odbije ovakvu mutnu i ograničenu ponudu, odnosno zatražiti da MOL od RH otkupi kompletan vlasnički udio po 2800 kn!
Ili još bolje, objaviti međunarodni natječaj za prodaju državnih dionca INE s početnom cijenom od 4000 kn pa da vidimo koga će onda MOL raditi budalom!!! [angry]

Oko tebe se stavrno ne trebaju puno trudit.
[/quote]
[lol] [lol] [smiley]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close