INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


NEMA PRODAJE!!!!!

A ni kupnje,blokada HANFE

obožavam strvine-posebno ovce

Kupnje:
Cijena Količina
2.670,01 8
2.670,00 10
2.660,00 37
2.652,00 28
2.651,00 10
2.601,01 13
2.600,00 19
2.570,00 1
2.550,00

Aska nema tralalalal

who dares, wins

Vijest dana?
ponuda za 8% kapital onima koji nisu prodali prije 2 godine

Trenutno je vaznije jeli Onurova mater po trecem koljenu iz Sinja nego dionicko trziste

Mi smo svio ionako kockari, lopovi, i sve nam treba uzet i dat narodu

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


http://www.hanfa.hr/uploads/60-10-01.pdf


traje do traje do
kakova žurba

[tongue] Ja im svoje sigurno neću prodati. Ako u krizi nude 2800,onda možete misliti koliko ovo vrijedi. Svako moje dijete ima po paket, a kad budu imali 18 nak rade s njima što hoće. Tajo kupio! Pogled na ask me zaista nasmijao!

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


03.12.10. | 09:53
Suspended!

vs

meister, 03.12.2010. u 10:13

http://zse.hr/default.aspx?id=32988
INA d.d. – rješenje HANFA-e o privremenoj obustavi trgovanja
3.12.2010 9:54:08

nema što kolega, brži ste od misli [thumbsup]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.


Vijest dana?
ponuda za 8% kapital onima koji nisu prodali prije 2 godine

Trenutno je vaznije jeli Onurova mater po trecem koljenu iz Sinja nego dionicko trziste

Mi smo svio ionako kockari, lopovi, i sve nam treba uzet i dat narodu

Šuker ko šatro ništa ne zna…
A kuna na izdisaju… A izbori.. A ovako dolazi ako svi prihvate, a mislim da hoće cca 300 milona ojrova…

Mislim da griješiš. Zapravo nisu onurorovi iz Sinja nego Keremovi, to su ti zapravo Kerumi, samo su ti promjenili E u U. Inače su ti jako poduzetni, jedan izdanak loze je čak splitski gradonačelnik
[lol]

mozda malo otreznjenja

ovih 8% sto zeli Mol kupiti u zapadnom svijetu se zove Zlatna dionica !

Zlatna dionica je dionica koja omogucuje potpunu kotrolu neke kompanije, a njena cijena vise nije trzna cijena nego nekoliko puta vise ili odprilike 10.000,00 Kuna po dionici . Mol je toga svijesta, cekao je pogodan trenutak ili trenutak kada je nasa Vlada prisiljena kao i hrvati po kontejnerima na ulici skupljati novac i kada je osjetio da jedinstvo Vlade je potpuno zasjenjeno osobnim interesima pojedinaca Vlade.
Mol nema taj novac, ali netko stoji iza te price i nudi im novac da se preuzme INA za 2.800,00 Kuna ili sicu u odnosu na povrat ulozenoga.
Kada bi MOL otkupio i od Vlade njen udio u INI po 2.800 trebalo bi im dodatnih 12,5 milijardi kuna ili ukupno preko 20 milijardi Kuna, ali to je sve sitno za rezultat koji time dobijaju ili kompletnu kontrolu nad svom energijom u RH kao i geostratesko cvoriste .
Drugim rijecima mi bi trebali do vijeka placati naftu, struju, proizvodnju, mobilnost, poljoprivredu, ribarstvo, trgovinu……….. kako se Mađarima prohtje.
Samo neka nam dignu cijene nafte i plina kao u Austriji ili Njemačkoj oni to vrate u 1,5 godinu poslovanja, a svi mi za toliko siromasniji i tako u nedogled.

U koliko Mol dode do tih 8% on ce kontrolirati kompletno HR gospodarstvo, a to treba debelo platiti, a ne 2.800 Kuna ili toliko debelo da im se to ne isplati .

Vlada se treba suprotno postaviti i ponuditi otkup plinskog biznisa, ali i dodatnih 7% dionica i završiti ovu priču s Mađarima, te vratiti kontrolu za vitalnim interesima svake države pa tako i naše.
Kako da Mađarima plate 7% Ine, neka ih mjenjaju za dionice HT-a ?


[tongue] Ja im svoje sigurno neću prodati. Ako u krizi nude 2800,onda možete misliti koliko ovo vrijedi. Svako moje dijete ima po paket, a kad budu imali 18 nak rade s njima što hoće. Tajo kupio! Pogled na ask me zaista nasmijao!

Ne budi blesav kao što sam ja bio prošli puta. Pa sam prodavao po 2000. Srećom sam se opet vratio.
Nema veze koliko vrijedi nego koliko možeš dobiti. A djeci ćeš moći kupiti Ine i za manje para. A ako i ne bude tako, a uvijek poslije ovakvih ponuda bude iako bi ovo moglo biti iznimka, kupi im lijepo hateja, i fino će se opariti od dividende…

Inače kada je prošli put Mol nudio 2800, mnogi su ovdje govorili, ne dam ni bratu za 2800, pa su svi uredno prodali a ja jedan od malobrojnih ispao magarac [embarass]

@okO

kolega da li ste vi iz hrvatske ili dolazite iz dalekih krajeva??

zlatna dionica se u hrvatskoj ne naplacuje niti se ikad naplacivala.

podsjetimo se samo da je ht prodan jeftino i da je nakon toga novi vlasnik drasticno podigao cijene usluga, pa ne znam gdje vam je logika da bi sada vlada branila inu?? pobogu zasto bi ona to cinila?

pa zar je hdz lud potrositi novce prije odlaska s vlasti na nacin da olaksa posao nove sdp vlade???

SVASTA

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

Evo kakve suprotnosti postoje na burzi :
– ja i drugi koji u INGRI gledamo i isčekujemo hoće li biti stečaja
– Lopina koji stečajnog upravitelja očekuje u 4 trg. društva
– klijenti PGa koji su možda popušili novce
– i VI ovdje kojima je i 60% rasta na jučerašnju cijenu malo

Čestitam imaocima!

smanjuje se minus.......


po meni ce sutra zaraditi samo dionicari samoga Mola u Madarskoj

nasa Vlada nije u mogucnosti prepustiti energiju jednom svjetskom bloku bez da dobije zeleno svijetlo drugog svjetskog bloka. Jedno je Nato, a drugo Rusija.

osim toga ova igra Mola po mom sudu je samo pritisak na Vladu RH da se prestane praviti blesava oko plina jer Mol tu ne zarađuje kao na nafti pa im se ne svida, a ujedno koriste trenutak kada je Vlada u vrlo teskoj ekonomskoj poziciji i dovode Vladu RH u mat poziciju.
Sada cemo vidjeti svu pamet i snalazljivost nase Vlade iz prve ruke, ovako im dugo nije nitko bacio rukavicu u lice.

da sam ja Popijac prodao bi im i dionice Vlade po 2800 kuna, a onda otvorio slobodnu trgovinu i uvoz naftnih proizvoda u rh da im vratim … istom mjerom nazad.

I vlada da je pametna uvela bi prvenstveno pravo otkupa da ima RH i ponudila dionicarima 2900 po dionici i sjebala madjare zauvijek .
Ali pohlepa se obija o lice sada .

New Report

Close