INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mogu ponuditi i 5000 tisuća i još bi im se isplatilo….. A derat će nas na cijenama goriva dokle ide, imat čemo najskuplja goriva u svijetu, još malo…. vidjet čete što je sve hdz zakuhao i što još kuha. Klap, klap idiotima iz hdz-a. Umjesto da ovaj krimina… pardon, privatizaciju, ponište i vrate inu natrag pravom vlasniku, tj. državi, odgovorne pošalju u doživotni zatvor (poli, smrader and company), na čelo ine postave odgovorne ljude i za 5 godina od ine kmeta naprave inu feudalca…. Novac će odlaziti iz ove države, sva dobit koju će ina ostvariti ide van iz Hrvatske….. bah čemu se uopšte trudim…..

pa nece ici sva dobit. RH ce imati 44%.

Evo i službene obavijesti s Budapest Stock Exchange
http://www.bse.hu/topmenu/issuers/issuersnews/105680540.html
[proud]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

j.e.b.o.t.e.

Zamislite sretnike koji su kupili na IPO, prodali po 2800, kupili na burzi opet po 1600 i sad opet prodali po 2800…


Ja sam vas danas napustio isključivo zbog toga što sam bio dosta izložen u dionicama, sretno dalje, nadam se da se uskoro vidimo opet.
Kratko ali slatko zadovoljstvo od + 10%.

[thumbsup]

lp


[lol]

A da smo slusali staroga poglavicu sad bi vozili novi BMW

Ana.@ [thumbsup] [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dobra premija 😀

Evo objave i na HTV DNEVNIKU prica madjar.

Neki dan je Mol dobio kredit od EIB-a ili neke slične od jedno 150M€

who dares, wins


Zamislite sretnike koji su kupili na IPO, prodali po 2800, kupili na burzi opet po 1600 i sad opet prodali po 2800…

A zamisli tko je kupovao na IPO tri paketa, prodao po 3.200, kupio 2 paketa kao djelatnik, prodao po 2.800, kupio po 1.100 i sada čeka opet 2.800. [lol] [thumbsup]


Zamislite sretnike koji su kupili na IPO, prodali po 2800, kupili na burzi opet po 1600 i sad opet prodali po 2800…

bilo je i 9××. to je posao za naše pojmove briljantan.

who dares, wins


Zamislite sretnike koji su kupili na IPO, prodali po 2800, kupili na burzi opet po 1600 i sad opet prodali po 2800…

:))) pozdrav

New Report

Close