INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko je jamio je jamio 🙂 ili ? 2161 kupnja

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


buy_sell: ” mauricije: ” buy_sell: ” na LSE je 3980kn ” nije to ti je na prodaji, netko traži toliko ali vjerojatno neće dobiti, barem ne danas ” Bid Offer Volume High Low Last Close 361.00 369.46 143,359 415.00 361.00 sa LSE ” U dolarima, meštre, ne u funtama!

[smiley2][smiley2][smiley2]

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Treba pričekati neko vrijeme pa će se vidjeti stvarna vrijednost INE…..

quark:

Ide val dolje. Dalo se fino stržiti na 2500 tko je imao registrirane
dionice. Zanima me mišljenje kolege mreicha i ostalih što on misli kako
će se dalje kretati cijena?

Mislim da sam već napisao, mogu ponoviti.
Za dva mjeseca najmanje duplo od 1690.
Za 6 mjeseci postići će vrh cijene minimum 2-5 puta od 1690. A dalje normalno trgovanje s oscilacijama +/-20%.

mislim da će biti drugačije,mislim da će cijena ići dole,a tvoje prognoze su malo neozbiljne.

vratili smo se na 2100kn

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."


vratili smo se na 2100kn

to je dobro, jel baš gledam da li nadokupiti ili još malo pričekati

2.061 kunu zadnja, sada počinje prodaja

Čini mi se da će dosta novca ostati duže vrijeme u INI , a to nije dobro.

Ovo me sve više podsjeća na ono kad smo postali kandidati za EU. U prvih pola sata bum – sve 10-20% gore pa klizenje. Ali početni rast je bio cca 40% – isto kao i kod VIROa. Učim se za sljedeće IPOe [smiley11]. Mišljenja sam da će bit par valova gore dolje a stabilizacija na 2000-2200. Svaka čast onima koji su upisali, ja nisam pa se malo grizem [smiley7]


Čini mi se da će dosta novca ostati duže vrijeme u INI , a to nije dobro.

preko 95 milijuna samo na INI + PLIVA 38 milijuna, i nisu baš zarobljeni novci

kako nisu u INI su zarobljeni …. 🙂 pa nece netko prodavat ispod onog sto je kupio 🙂 a bilo je kupovine sve do …

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


pa nece netko prodavat ispod onog sto je kupio 🙂 a bilo je kupovine sve do …

Zašto ne bi? Ovisi postoje li gdje drugdje bolje mogućnosti za zaradu.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close