INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


fazan: ” Postavlje se pitanje … gdje će završiti novac koji je danas pokupljen od strane pojedinaca … u novim autima, obleki, čarapama ili u mom atlasu, đuri ili belju ??? ” Sve preko 2500 je poništeno

Pa većina transakcija i je bila do 2.500, ovih nekoliko fantazera i treba poništiti …

I love the Smell of Profits in the Morning

quark:

Ide val dolje. Dalo se fino stržiti na 2500 tko je imao registrirane
dionice. Zanima me mišljenje kolege mreicha i ostalih što on misli kako
će se dalje kretati cijena?

Mislim da sam već napisao, mogu ponoviti.
Za dva mjeseca najmanje duplo od 1690.
Za 6 mjeseci postići će vrh cijene minimum 2-5 puta od 1690. A dalje normalno trgovanje s oscilacijama +/-20%.

Nadam se poglavico da će te korisnici ovaj put ozbiljno shvatiti,hi,hi,hi, a ne ko zadnji put [smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kolika je bila najveća ponuda za prodaju,a kolika za kupnju?


ad 2. čitao sam neki dan u novinama da europski investitori nemaju pojma o Ini i da nema nikakvog interesa izna Hrvatske
ad3 – čitaj danas izvještaj sa burze

na LSE je 3980kn

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."


na LSE je 3980kn

nije to ti je na prodaji, netko traži toliko ali vjerojatno neće dobiti, barem ne danas

ozapa, 01.12.2006. u 12:04
Za 6 mjeseci postići će vrh cijene minimum 2-5 puta od 1690

Optimistično, nema što. Držim nam fige iako ne vjerujem.

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi


buy_sell: ” na LSE je 3980kn ” nije to ti je na prodaji, netko traži toliko ali vjerojatno neće dobiti, barem ne danas

Bid Offer Volume High Low Last Close
361.00 369.46 143,359 415.00 361.00
sa LSE

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."

Sačekajmo kolege dok se prašina malo slegne. Onda će biti sve jasnije.
Ukratko dobar start, za sada!
[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


quark: ” Ide val dolje. Dalo se fino stržiti na 2500 tko je imao registrirane dionice. Zanima me mišljenje kolege mreicha i ostalih što on misli kako će se dalje kretati cijena? ” Mislim da sam već napisao, mogu ponoviti. Za dva mjeseca najmanje duplo od 1690. Za 6 mjeseci postići će vrh cijene minimum 2-5 puta od 1690. A dalje normalno trgovanje s oscilacijama +/-20%.

Tnx., priznajem da sam ipak bio malo manje optimističan od ovoga što smo vidjeli.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nešto ide Ina prema 2000.Spalsnula evforija.


mauricije: ” buy_sell: ” na LSE je 3980kn ” nije to ti je na prodaji, netko traži toliko ali vjerojatno neće dobiti, barem ne danas ” Bid Offer Volume High Low Last Close 361.00 369.46 143,359 415.00 361.00 sa LSE

U dolarima, meštre, ne u funtama!

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

New Report

Close