INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bok ratni poglavico, lijepo je gledati kako bizoni trče.

Nema ljepšeg prizora za nas indijance, hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

na lse je 400

"Dragi investitore, greška nije u zvijezdama, niti u dionicama, već u nama samima..."


Bok ratni poglavico, lijepo je gledati kako bizoni trče.

[smiley2][smiley2][smiley2]
….zahvaljujem kolegama mreichu, quarku, kucilu i ostalima…. da nije bilo vas dionice Ine ne bih kupio…

Scio me nihil scire

Pa mora jedino da je neki to tajkunčić…..mislim budimo realni 4000kn za INU u startu dati baš i nije najbolja ideja jer biti će ekipe oko 20.12-10.1 kojima će hitno trebati lova te će najvjerojatnije tada prodavati dionice INE, a i žurit će im se, stoga će spustiti cijenu….stoga sjetite se one koju je rekao pokojni Stjepan Radić:
Nemojte srljati kao guske u maglu
[smiley2]

Ajde, ajde polako … početna euforija … čekajmo da se to sve skupa smiri …

I love the Smell of Profits in the Morning


Pa mora jedino da je neki to tajkunčić…..mislim budimo realni 4000kn za INU u startu dati baš i nije najbolja ideja jer biti će ekipe oko 20.12-10.1 kojima će hitno trebati lova te će najvjerojatnije tada prodavati dionice INE, a i žurit će im se, stoga će spustiti cijenu….stoga sjetite se one koju je rekao pokojni Stjepan Radić: Nemojte srljati kao guske u maglu [smiley2]

Izgleda da je poništena i ta transkacija.


Ide val dolje. Dalo se fino stržiti na 2500 tko je imao registrirane
dionice. Zanima me mišljenje kolege mreicha i ostalih što on misli kako
će se dalje kretati cijena?

Mislim da sam već napisao, mogu ponoviti.
Za dva mjeseca najmanje duplo od 1690.
Za 6 mjeseci postići će vrh cijene minimum 2-5 puta od 1690. A dalje normalno trgovanje s oscilacijama +/-20%.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Mislim da je danas trgovanje dionicama INE vezano uz najveće paničare,jer mislim kupiti dionicu znači držati neko vrijeme,a zatim prodati,a ne po sistemu kupiti i odmah prodati…
[smiley2]

60 milijunčića nije uopće loše za 1. prijepodne
[smiley1]

Postavlje se pitanje …

gdje će završiti novac koji je danas pokupljen od strane pojedinaca …

u novim autima, obleki, čarapama ili u mom atlasu, đuri ili belju ???

I love the Smell of Profits in the Morning

Pa većina novca završiti će na vraćanju dignutog kredita koji dotični građanin nije bio u mogućnosti u određenom vremenskom razdoblju vratiti.
[smiley1]


Postavlje se pitanje … gdje će završiti novac koji je danas pokupljen od strane pojedinaca … u novim autima, obleki, čarapama ili u mom atlasu, đuri ili belju ???

Sve preko 2500 je poništeno

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close