INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Eto, poglavica Dest Medvjeda i stari Kucilo su vam lijepo govorili: kupite kupite, hi,hi,hi[smiley2]

Svaka čast, tko vas je poslušao dobro je zaradio.
Ja naivac sam pokušao dokupiti po 1800 na otvaranju, možeš mislit. [smiley5]


Eto, poglavica Deset Medvjeda i stari Kucilo su vam lijepo govorili: kupite kupite, hi,hi,hi[smiley2]

Gledam i plačem što sam bio skeptičan [smiley16]

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Bok ratni poglavico, lijepo je gledati kako bizoni trče.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


plavi: ” Izgleda da će INA danas iznad svih očekivanja…[smiley11] ” po čemu sudiš?

Znaš da su moje informacije uvijek pouzdane.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Bok ratni poglavico, lijepo je gledati kako bizoni trče.

Pjesmarica

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Kad građani koji nemaju prevelike veze s burzom čuju ovo na Dnevniku bit će euforije [smiley2]

Ima li možda tko prodaje ispod 2000kn?
Da mu je hitno?
[smiley1]

A ne zaboravimo one koje nisu kupili, opet će na sceni biti dobro poznati hrvatski jal [smiley2]

A netko je prodao svoj paketić za 450.000 kuna. Hoće li to poništiti ili će dotični slaviti danas? [smiley2]

Ide val dolje. Dalo se fino stržiti na 2500 tko je imao registrirane dionice. Zanima me mišljenje kolege mreicha i ostalih što on misli kako će se dalje kretati cijena?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Pa počelo je junački…..dere po 2500kn, pa moglo bi doći do 2800kn do kraja dana….
Svi se ljepe na Inu kao djeca na slatkiše…..[smiley2]


A netko je prodao svoj paketić za 450.000 kuna. Hoće li to poništiti ili će dotični slaviti danas? [smiley2]

mislim da danas nema ograničenja. neko je gadno privredio. A i kupac nije čist i ima opasno novaca

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close