INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne izgleda mi ovo dobro sa inom. Bojim se da će toga biti jeftinije.

Mean people suck and nice people swallow!


NIje mi drago,al nekako mi djeluje da ćemo prije sa INA-R-A dole nego gore… [cry]

Evo, dajte mi još jedinica…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Ima li neki najavljeni datum kad izlazi izvješće?

pa zar još ima paničara na ovoj dionici
ako je MOL -u vrijedila dionica 2800 kn i nije kupio da bi izgubio novac onda valjda i nama vrijedi
barem 2200 kn
bilo bi vrijeme da se paničari prebace na ZDENKU,ŽITNJAK ,HG SPOT il neku sličnu eminentnu dionicu
puno strpljenja i sreće

No on naglašava kako se s projektom donekle oteže i zbog konfuzne situacije u kojoj se posljednjih tjedana nalazi Ina, osobito zbog povezivanja s aferom "Spice", što utječe na cijenu dionice koja je osnova za formiranje prinosa na obveznice. Istodobno se Hernadijeva izjava Reutersu može povezati i s nezadovoljstvom koje, kako se neslužbeno doznaje, raste kod mađarskog suvlasnika kompanije zbog tog zastoja.
Možda zbog ovoga cijena raste/ne raste?

who dares, wins

Blago onima koji nisu stigli predati MOL-u po 2800, možda će im unuci imati neš od toga [angry]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


pa zar još ima paničara na ovoj dionici
ako je MOL -u vrijedila dionica 2800 kn i nije kupio da bi izgubio novac onda valjda i nama vrijedi
barem 2200 kn
bilo bi vrijeme da se paničari prebace na ZDENKU,ŽITNJAK ,HG SPOT il neku sličnu eminentnu dionicu
puno strpljenja i sreće

MOL je 25% platio 900 kn a 22% 2800 kn što je u prosjeku niže od današnje cijene.


No on naglašava kako se s projektom donekle oteže i zbog konfuzne situacije u kojoj se posljednjih tjedana nalazi Ina, osobito zbog povezivanja s aferom "Spice", što utječe na cijenu dionice koja je osnova za formiranje prinosa na obveznice. Istodobno se Hernadijeva izjava Reutersu može povezati i s nezadovoljstvom koje, kako se neslužbeno doznaje, raste kod mađarskog suvlasnika kompanije zbog tog zastoja.
Možda zbog ovoga cijena raste/ne raste?

Njima odgovara što niža cijena dionice na burzi. Zato možemo očekivati vraćanje INE na početne položaje (1600-1700 kn)

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

mi sami radimo na tome da im omogučimo te razine cijene sa paničnim prodajama
u biti sami sebi izbijamo novac -poznata hrvatska pamet

što se ovdje dešava?? kupnja se drastično smanjila i sve više nestaje?
prva jača kupnja je tek na 1650 [shocked]

moji postovi su osobno mišljenje te nisu investicijski savjeti niti poziv na kupoprodaju dionica!


pa zar još ima paničara na ovoj dionici
ako je MOL -u vrijedila dionica 2800 kn i nije kupio da bi izgubio novac onda valjda i nama vrijedi
barem 2200 kn
bilo bi vrijeme da se paničari prebace na ZDENKU,ŽITNJAK ,HG SPOT il neku sličnu eminentnu dionicu
puno strpljenja i sreće

Heh, nisu to paničari već malo mučkaju glavom, znaju da dionica vrijedi, al također znaju da ako krene crobex down da će moći kupiti extra za istu lovu. Tko nebi rađe imao, recimo 60 dionica, umjesto 50? A svako malo kapaju 24-orke po bidu, znači rušiti ima tko, na nama je da odredimo do koje granice. Ja sam napravio polovično riješenje, pola prodao (za jeftiniji dokup), a pola držim ako krene gore.

Kad iziđu rezultati biti će lijepih prilika za jeftinjaka šoping [thumbsup]
Ulje baš i nije na cijeni u zadnje vrijeme [lol]

jedino što me čvrsto veže uz tk je ova špagica od vodokotlića

New Report

Close