INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

bude ina došla na 3 soma ali forinti.


bude ina došla na 3 soma ali forinti.

Slažem se sa vama, radim u INI (crosco) uglavnom u inozemstvu, Oman , Syria, Egipat, ma na sve strane se pere lova,hrpa menagera, primanja boli glava.Odgovornost nikakva, i da nisu dosla gospoda iz Mola sve bi se davno urušilo.Za USKOK tu ima posla , pa doće i to na red .Razni kooperanti su se obogatili i još se bogate na račun INE , HAC , HŽ, pa to je sitno u odnosu na INU.


Ako je preporuka ING-a Buy – MOL zbog Inina plinskog businessa onda je to adekvatno Strong Buy – INA zbog plinskog businessa!!!

Stvarno zanimljivo.
INA generira gubitke zbog plinskog biznisa a ING preporučuje kupnju zbog tog istog plinskog biznisa.
Ni Hrvoje Stojić ne bi mogao dati bolju preporuku. [bye]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



Ako je preporuka ING-a Buy – MOL zbog Inina plinskog businessa onda je to adekvatno Strong Buy – INA zbog plinskog businessa!!!

Stvarno zanimljivo.
INA generira gubitke zbog plinskog biznisa a ING preporučuje kupnju zbog tog istog plinskog biznisa.
Ni Hrvoje Stojić ne bi mogao dati bolju preporuku. [bye]
[/quote]

ANALYST VIEW – ING upgrades Hungary’s MOL to ‘Buy’, yanks target price to HUF 21,500

http://www.portfolio.hu/en/cikkek.tdp?k=1&i=19388

brisati

who dares, wins

Sada u 3. njesecu treba krenuti Izabela Sjever a u 5. mjesecu Izabela Jug.
Početna proizvodnja oko 1,1 milijun m3/ dnevno. Ukupne rezerve 3,5 milijardi m3 – Ini ide oko 55%.
Ina je u velikom zamahu na sjevernom Jadranu – nadam se da će uskoro i na srednji i južni jer su se na talijanskoj strani otkrila velika ležišta nafte i plina pa se prema nekim procjenama isto može očekivati i na našoj strani.



Ako je preporuka ING-a Buy – MOL zbog Inina plinskog businessa onda je to adekvatno Strong Buy – INA zbog plinskog businessa!!!

Stvarno zanimljivo.
INA generira gubitke zbog plinskog biznisa a ING preporučuje kupnju zbog tog istog plinskog biznisa.
Ni Hrvoje Stojić ne bi mogao dati bolju preporuku. [bye]
[/quote]

Rekao bih – plinski business je generirao ( prošlo svršeno vrijeme ) gubitke. Nakon što se povećala cijena plina te smanjila rudarska naknada gubitci če biti, ako ih bude, marginalni a sve ovisi i o cijeni uvoznog plina a ta cijena je doživjela veliku korekciju u odnosu na cijene prošle godine!

I ono što je vrlo važno – cijene će i dalje padati posebice u Europi i približiti se cijenama u USA jer evo vidim da Gazprom polako zaustavlja neke aktivnosti na Shtokman gas fieldu a to je po meni najbolji znak kuda će cijene plina – naravno da će cijene plina u HR i dalje rastidok ne postignu neke razine slične cijenama u recimo srednjoj Europi.
A to će opet podići profitabilnost plinskog businessa Ine u HR!

Hmmmmm…. majku mu kako je ova INA dobra dionica..

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Čijih je ovih 200 komada na rasprodaji? deluks ili grobernator? [tongue]


Čijih je ovih 200 komada na rasprodaji? deluks ili grobernator? [tongue]

Kolega ja kad budem svoje prodavao, to ce bit najavljeno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

Momci, tko ovo od vas lupa po bidu…ono druge zašprehavate i istovremeno uvaljujete. Nek nek, treba tako, tko je vidio ulagati na osnovu pisanja na forumu [tongue]

Brutalna kupnja na INI
Tko li to kupuje?
Da nije MOL?
Da nisu RUSI????

Da nisu DARKERI

INA INA INA!!!!!!!!

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

New Report

Close