INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi smo se nadali da ce cijena biti sto povoljnija. Ali ako je potraznja dionica premasila ponudu, vlada nije smjela ici ispod maximuma od 1900 kuna.

Potpuno si u pravu kmetu 🙂 Ali kad imaš takvu državu potrebno ju je iskoristiti što više možeš jer ćeš sigurno negdje biti zakinut. Znaš o čemu pričam ako si pokušao ishoditi građev. dozvolu. Ili ćeš čekati 3 god. na dozvolu (bez obzira što je zakonski rok mjesec dana) ili ćeš nekom platiti da radi svoj posao. [smiley10] Tako da je ovaj potez vlade u skladu sa svim njezinim potezima u prošlosti – daleko od svake logike i pravde. Ja sam sada naplatio ono što su me oderali (i što će me oderati) [smiley2]

Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti ne vrijedi

Obavještavamo vas da je Odbor za uvrštenje vrijednosnih papira odobrio uvrštenje:
” redovnih dionica društva INA – INDUSTRIJA NAFTE d.d., Zagreb u Službeno tržište (I. Kotaciju) Zagrebačke burze od 1. prosinca 2006. godine, a nakon potpisivanja Ugovora o uvrštenju.

Trgovina predmetnim dionicama na Zagrebačkoj burzi počet će istog dana 1. prosinca 2006. godine u 11:15 sati pod:
burzovnim simbolom: INA-R-A ISIN: HRINA0RA0007.

U cilju ravnopravnosti ulagača, dogovoreno je da trgovina GDR-ima INE na Londonskoj burzi, počinje istog dana u isto vrijeme (tj. u 11:15 sati po našem vremenu).

Objašnjenje:
Redovne dionice društva INA d.d. biti će sutra od 10:00 upisane u trgovinski sustav Zagrebačke burze, ali će unos naloga i trgovina biti onemogućene sve do trenutka potpisivanja Ugovora o uvrštenju tj. do 11:15.

Vaš link

U Londonu će biti prva transakcija, a iza toga će pokupiti sve što se u Zagrebu ponudi.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

iako vjerojatno znate:
Sutra starta trgovanje dionicama Ine
Odbor za uvrštenje vrijednosnih papira Zagrebačke burze odobrio je uvrštenje redovnih dionica društva Ine – Industrije nafte d.d. u Službeno tržište Zagrebačke burze počevši od 1. prosinca 2006. godine, a nakon potpisivanja Ugovora o uvrštenju, priopćeno je sa burze.
Trgovina Ininim dionicama će početi istog dana u 11:15 sati pod burzovnim simbolom INA-R-A ISIN kod: HRINA0RA0007.
Zbog osiguravanja ravnopravnosti ulagača, dogovoreno je da trgovina GDR-ima Ine na Londonskoj burzi, počinje istog dana u isto vrijeme (tj. u 11:15 sati po našem vremenu).
(pd)

Mislite da će otići baš sve bez obzira na cijenu?…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Mislite da će otići baš sve bez obzira na cijenu?…

naravno da neće jer to su samo pretpostavke i želje, vidjet ćemo sutra i pomno pratiti od 11:15 sati.

ja zadajem nalog na 1590,
možda naleti neki paničar…..

ja zadajem nalog na 1589,99 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Stavljam kupnju na 1800.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ja zadajem nakon što vidim stanje k/p nakon sat vremena, možda dva, nemojte misliti da ćete samo tako lako kupiti, ako ima interesenata, a ima, malim ulagačima će ići to malo teže

I na kupnji Plive još uvijek ima naloga na 280,00 kn, hi,hi,hi[smiley2], pa nije to zakonski kažnjivo.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Ima li netko predodzbu koja bi uopce mogla biti pocetna cijena sutra?[smiley1]

Cuore Sportivo

New Report

Close