INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/closing-bell/ljse/ljubljanska-borza-istrabenz-katapultiran-41%2c8%25%2c-sbi20-ispod-4.200,49014.html

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Oni su ogorčeni… [lol]

U iduća dva do tri mjeseca donijet ćemo plan revitalizacije Ine

Vaš link

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-croatia-records-zagreb-ulaganje-oglas-15145379

Kaže Laci

rovadC, 23.06.2009. u 15:44
zatekli smo 70 radnika u uredu direktora. Ti ljudi hodaju hodnicima kao nekakvi pomoćnici, a nitko ne zna što rade. [lol]
Za njihovu je sigurnost teško jamčiti.

Odoše silni broj pomoćnika direktora točiti benzin na crpke ili u nezaposlene, a njihove plaće u zaradu dioničara.

Pročitajte si cijeli tekst novog direktora u Lideru ili na internetu. Dopao mi se toliko da bih skoro opet kupio dionicu.
Nema više uhljebljavanja političara u Ini kad nešto uprskaju.

Vaš link

A da ovi iz Lidera nauče pisat MaĐarska, majko mila bruke [bye]

SJEČA GLAVA
Krivci za katastrofu Ine: A što ćemo sa Šukerom i Polančecom?

http://seebiz.eu/hr/komentari/sinisa-malus/krivci-za-katastrofu-ine-a-sto-cemo-sa-sukerom-i-polancecom%3f,49050.html

stavite slobodno svoj kometar

u ini treba napraviti čistku,i poslati doma najmanje 50% djelatnika koji kradu firmu i državu..zapamtite ovo–nitko,ama baš nitko tko radi u ini nije nikada,ama baš nikada platio gorivo..barem je to slučaj u mome kraju..pa gospodo,što vozite dobra auta,mislim da će vam brzo doći kraj..neki dan me tip s ine pita–hoće li inine dionice porasti-a ja kažem-hoće,kad prestanete krasti…šta bi ti-i besplatno gorivo i dionicu na 4000,00..ne ne to ne ide tako,ne možeš i ovce i novce…


Ovo je tek početak, u Ini ima stotine i stotine ljudi koji ništa ne rade.
Isto kao i HAC i HEP.
Treba to malo pomesti.

sve ih treba pomesti. sve!! zato ja volim Todu. TAMO SE RADI I NEMA MAJCI LABAVO!!!

I'LL BE BACK


u ini treba napraviti čistku,i poslati doma najmanje 50% djelatnika koji kradu firmu i državu..zapamtite ovo–nitko,ama baš nitko tko radi u ini nije nikada,ama baš nikada platio gorivo..barem je to slučaj u mome kraju..pa gospodo,što vozite dobra auta,mislim da će vam brzo doći kraj..neki dan me tip s ine pita–hoće li inine dionice porasti-a ja kažem-hoće,kad prestanete krasti…šta bi ti-i besplatno gorivo i dionicu na 4000,00..ne ne to ne ide tako,ne možeš i ovce i novce…

Ne pričaj gluposti.



u ini treba napraviti čistku,i poslati doma najmanje 50% djelatnika koji kradu firmu i državu..zapamtite ovo–nitko,ama baš nitko tko radi u ini nije nikada,ama baš nikada platio gorivo..barem je to slučaj u mome kraju..pa gospodo,što vozite dobra auta,mislim da će vam brzo doći kraj..neki dan me tip s ine pita–hoće li inine dionice porasti-a ja kažem-hoće,kad prestanete krasti…šta bi ti-i besplatno gorivo i dionicu na 4000,00..ne ne to ne ide tako,ne možeš i ovce i novce…

Ne pričaj gluposti.
[/quote]
kaj i tebi visi sekira nad glavom [lol] [lol] [lol]

Istina je da u INI ima viška radnika, uostalom, kao i u mnogim poduzećima gdje Država ima svoje prste. Možda je brojka od 50% pretjerana, ali bez 30-ak % sadašnjih radnika INA može funkcionirati, možda i bolje nego do sada!




u ini treba napraviti čistku,i poslati doma najmanje 50% djelatnika koji kradu firmu i državu..zapamtite ovo–nitko,ama baš nitko tko radi u ini nije nikada,ama baš nikada platio gorivo..barem je to slučaj u mome kraju..pa gospodo,što vozite dobra auta,mislim da će vam brzo doći kraj..neki dan me tip s ine pita–hoće li inine dionice porasti-a ja kažem-hoće,kad prestanete krasti…šta bi ti-i besplatno gorivo i dionicu na 4000,00..ne ne to ne ide tako,ne možeš i ovce i novce…

Ne pričaj gluposti.
[/quote]
kaj i tebi visi sekira nad glavom [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Visi ne visi, nije bitno. Šljakam kao idiot više od 25 godina i onda mi netko kaže da nisam nikad platio gorivo, da sam lopov i takve gluposti. Da nije bilo INE, možda ne bi bilo ove zemlje, koliko je ona davala i koliko su je krali godinama. Inaće da slažem se da je u INI višak ljudi i to oko 40%, samo me zanima koga će otpustiti. Vjerojatno nas šljakere, a "papirojede" neće dirat. Bez brige imam ja kuda, ako zagusti, samo nije pošteno na taj način pisat o djelatncima INE.

New Report

Close