INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.








ovo je smješno

Zašto?
[/quote]
zato kaj se vidi da je na silu pumpaju i da nebu izdržala a opet s druge strane primamljivo izgleda
[/quote]

Čini se da si bio u krivu i moram priznat da mi je drago zbog toga..
Nitko ovdje ništa ne piše a prvi smo u blokadi jutros… zar nas je tako malo u INI?
Jel moguće da je gatara u Poslovnom klubu ipak bila u pravu kad je rekla da na proljeće ina opet leti.. [lol]
[/quote]
očigledno ne razumiješ neke stvari i vrijeme će reć jel sam u krivu il ne a ovo može jedino dizat AZ a ne naftna polja al nema veze ide ina na 2000 kn jel tak
[/quote]

Haha.. vrijeme će reč.. o koliko dugom periodu mi ovdje govorimo? Vrijeme može svašta pričat za više dionica, a ja ću lijepo dignut 30% u 3 dana, a dijelom ću i ostat u INI pa nek vrijeme kaže… ne znam o koliko dugom periodu održivosti pričaš… napiši mi cca, zanima me..
[/quote]
ma najači si…nije AZ
[/quote]

Lijepo sam te pitao, nisi odgovorio a voliš se pravit pametan… e pa žao mi je ako nisi u INI pa si malo nervozan.. [smiley] .. kako god, ja fino zaradio dok si se ti smijao.. [smiley]

tribal1, nisi zaradio dok nisi prodao, ja baš razmišljam i nisam još stavio nalog na prodaju, sutra ću najvjerovatnije to napravit. Ipak je za ovaj sektor sada iznad globalnih pokazatelja u istoj branši…

Lako je manipulirat s ovom dionicom jer veliki ne trguju, a mali je broj dionica na burzi…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Nafta 58 $.

who dares, wins

Na ovoj cijeni nafte, dobrano se isplati pumpanje domaćih izvora. Što dalje znači da bi si trebali zatvoriti vlasničku poziciju, a onda mogu i milijardu eura godišenje imati dobiti. Zato su čelnici INE rekli da jedan dio prodaju a da drugi drže.Mogla bi INA kroz godinu dana na povjesni maksimum preko 5000 kn. Omjer prodajne cijene goriva i cijene eksplatacije domaće nafte je na maksimumu, nikad bolji omjer nisu postizali, ako sada ne povuku, kada li će?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.


tribal1, nisi zaradio dok nisi prodao, ja baš razmišljam i nisam još stavio nalog na prodaju, sutra ću najvjerovatnije to napravit. Ipak je za ovaj sektor sada iznad globalnih pokazatelja u istoj branši…

Lako je manipulirat s ovom dionicom jer veliki ne trguju, a mali je broj dionica na burzi…

Ma prodao sam danas pola sa zaradom od 30% i drago mi je da jesam.. pola čuvam i ne dam tako skoro..


@Insider
– ja nisam mislio provocirat i stvarno sam te pitao što misliš.. najlakše bubnut kako je smiješno što se pumpa cijena i reć da to radi AZ.. ja čisto sumnjam da to radi jedan fond radi svojih igrarija.. ne da sumnjam nego sam 100% uvjeren, a ti me razuvjeri za 3 dana kada budeš vidio koliko je AZ kupio…

… hoćete jednu slađu ili gorču kavicu…
N.list danas piše…
…gubitak Ine pola milijarde kuna…u prvo kvartalu ove godine… [rolleyes]

Treba znati ako je 100 dolara po barelu bilo previsoka cijena a dolar tada bio 4,5 Kn,
dok danas cijena od 60 dolara a dolar je 5.6 Kn, razlika je samo 40 posto……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

nemrem te citirat al dobro gle ti da očeš nemreš provocirat jer tvojih 10 komada meni u životu ne znači ništa. Još jedno si pročitaj moj post pa pozovi obitelj pa brainstormingom pokušajte shvatit kaj je pisac htio reći al sumnjam da budete pa bum ti olakšo- bio sam ciničan sa onim ovo je smješno. ina je narasla na temelju ničeg a ti sanjaj o naftnim poljima i neznam čemu. mene zanima dal mogu kupit 100-200 kom i ne izgubit 20000 u 2 dana a ne kupit 5 komada pa imat za paprikaš. to nisam mogo jer je rizik prevelik a činjenica za rast nema. reko sam ti da AZ ne kupuje.

@insider – otkud tebi podatak koliko ja INE imam? Ajde, ajde malo se smiri, iz tebe vrišti frustracija…
Apropos AZ-a, tvoje jučerašnje riječi: "očigledno ne razumiješ neke stvari i vrijeme će reć jel sam u krivu il ne a ovo može jedino dizat AZ a ne naftna polja al nema veze ide ina na 2000 kn jel tak"

Bok i ne brini, pa pun si para!

IZVORI
Ina: Kvartalni gubitak čak 400 milijuna kuna?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-kvartalni-gubitak-cak-400-milijuna-kuna%3f,44746.html



@insider
– otkud tebi podatak koliko ja INE imam? Ajde, ajde malo se smiri, iz tebe vrišti frustracija…
Apropos AZ-a, tvoje jučerašnje riječi: "očigledno ne razumiješ neke stvari i vrijeme će reć jel sam u krivu il ne a ovo može jedino dizat AZ a ne naftna polja al nema veze ide ina na 2000 kn jel tak"

Bok i ne brini, pa pun si para!


i onda sam kasnije napiso da nije AZ a ti čitaj malo kaj pišem. evo razloga za rast ine

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-kvartalni-gubitak-cak-400-milijuna-kuna%3f,44746.html
[lol] [lol] pusa

kako seru u toj ini.. to sve treba na giljotinu po kratkom postupku..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close