INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je smješno

Kako kome kolega. Nekome se i plače. Da sam dugoročni ulazio bi po 1000 samo tako jer do kraja godine je ovo ziherica. Sad kad Mađari pometu ove stručnjake za naftu tipa Dečak i kompanija stvari će sjesti na svoje mjesto.

who dares, wins



ovo je smješno

Zašto?
[/quote]
zato kaj se vidi da je na silu pumpaju i da nebu izdržala a opet s druge strane primamljivo izgleda

je pumpa se pumpa
ali pumpe s proizvodnih polja, shvatite konačno ina se bavi naftom i derivatima a ne kikirikijem i košticama
ina ima prozvodnju
tko to želi shvatit neka shvati tko neće široko mu polje

mi smo ipak zemlja slučaj

što ovdje ima novoga, i zašto je za milju otišla gore ovoliko.
za dvije milje bi bila na razini preko 2t

dan je pametniji od noći

traži se ask na ini, šta se ovdje desilo?!

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Rusi dolaze?

——————

Evo malo za pogled s povijesne distance:

INA u blokadi na 1424kn, prva prodaja 1500, treća 1600, peta 1700.. sky is the limit?

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-u-samo-tri-dana-vrijednost-veca-dvije-milijarde-kuna!,44579.html

[thumbsup]

POKRET OTPORA




ovo je smješno

Zašto?
[/quote]
zato kaj se vidi da je na silu pumpaju i da nebu izdržala a opet s druge strane primamljivo izgleda
[/quote]

Čini se da si bio u krivu i moram priznat da mi je drago zbog toga..
Nitko ovdje ništa ne piše a prvi smo u blokadi jutros… zar nas je tako malo u INI?
Jel moguće da je gatara u Poslovnom klubu ipak bila u pravu kad je rekla da na proljeće ina opet leti.. [lol]





ovo je smješno

Zašto?
[/quote]
zato kaj se vidi da je na silu pumpaju i da nebu izdržala a opet s druge strane primamljivo izgleda
[/quote]

Čini se da si bio u krivu i moram priznat da mi je drago zbog toga..
Nitko ovdje ništa ne piše a prvi smo u blokadi jutros… zar nas je tako malo u INI?
Jel moguće da je gatara u Poslovnom klubu ipak bila u pravu kad je rekla da na proljeće ina opet leti.. [lol]
[/quote]
očigledno ne razumiješ neke stvari i vrijeme će reć jel sam u krivu il ne a ovo može jedino dizat AZ a ne naftna polja al nema veze ide ina na 2000 kn jel tak

ajde ne lupetaj insider
ocigledno je netko imao info davno prije,a mi ga jos ne znamo
pogledaj raspravu izmedu kolege vekija i mene prije dva tjedna,cijena je bila cvrsto zacementirana izmedu 1100-1200,prosle su ogromne kolicine,a stopalo se da ne poleti prije nego sto se pajdo nakrca do kraja






ovo je smješno

Zašto?
[/quote]
zato kaj se vidi da je na silu pumpaju i da nebu izdržala a opet s druge strane primamljivo izgleda
[/quote]

Čini se da si bio u krivu i moram priznat da mi je drago zbog toga..
Nitko ovdje ništa ne piše a prvi smo u blokadi jutros… zar nas je tako malo u INI?
Jel moguće da je gatara u Poslovnom klubu ipak bila u pravu kad je rekla da na proljeće ina opet leti.. [lol]
[/quote]
očigledno ne razumiješ neke stvari i vrijeme će reć jel sam u krivu il ne a ovo može jedino dizat AZ a ne naftna polja al nema veze ide ina na 2000 kn jel tak
[/quote]

Haha.. vrijeme će reč.. o koliko dugom periodu mi ovdje govorimo? Vrijeme može svašta pričat za više dionica, a ja ću lijepo dignut 30% u 3 dana, a dijelom ću i ostat u INI pa nek vrijeme kaže… ne znam o koliko dugom periodu održivosti pričaš… napiši mi cca, zanima me..







ovo je smješno

Zašto?
[/quote]
zato kaj se vidi da je na silu pumpaju i da nebu izdržala a opet s druge strane primamljivo izgleda
[/quote]

Čini se da si bio u krivu i moram priznat da mi je drago zbog toga..
Nitko ovdje ništa ne piše a prvi smo u blokadi jutros… zar nas je tako malo u INI?
Jel moguće da je gatara u Poslovnom klubu ipak bila u pravu kad je rekla da na proljeće ina opet leti.. [lol]
[/quote]
očigledno ne razumiješ neke stvari i vrijeme će reć jel sam u krivu il ne a ovo može jedino dizat AZ a ne naftna polja al nema veze ide ina na 2000 kn jel tak
[/quote]

Haha.. vrijeme će reč.. o koliko dugom periodu mi ovdje govorimo? Vrijeme može svašta pričat za više dionica, a ja ću lijepo dignut 30% u 3 dana, a dijelom ću i ostat u INI pa nek vrijeme kaže… ne znam o koliko dugom periodu održivosti pričaš… napiši mi cca, zanima me..
[/quote]
ma najači si…nije AZ

New Report

Close