INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kako se ovo može odraziti na Inu

ANALIZA
Erste: Dionicama OMV-a oznaka "kupiti", MOL-a "držati"
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Cijene sirove nafte postupno bi do kraja godine trebale narasti iznad 65 američkih dolara po barelu, stoji u analizi analitičara međunarodne Erste grupe
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/erste-dionicama-omv-a-oznaka-kupiti%2c-mol-a-drzati,41527.html

duplo preuzimanje u pola godine, za male dioničare melem. [lol]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

što ova tišina znači na ini
tu nema više malih u igri?

mi smo ipak zemlja slučaj


što ova tišina znači na ini
tu nema više malih u igri?

Nikad ih nije niti bilo u igri, to su igrači koji su sjedili na tribini, gledali i jeli kokice.

a dole su bacali na teren košpice i zabavljali se kako se ekipa oko njih balavi

baš bi mi bilo drago da jednog dana ponovno ćirilicu vidimo po zagrebu

baš i zato

Postanite Eu-robovi

Tko je danas naručio "šišanje i farbanje"???’


duplo preuzimanje u pola godine, za male dioničare melem. [lol]

Kad je ona vještica bila u emisiji poslovni klub rekla je da ina neće biti preuzeta na jesen već da će cijena pasti a bit će preuzeta u proljeće.Nama svima bilo jako smiješno………. [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

netko zna sto mi ostali ne znamo [proud]


netko zna sto mi ostali ne znamo [proud]

I taj netko se, kako ja pratim, već danima tovari i čim se staviš na kupnju on te preskoči, a kad udariš po asku u istoj sekundi spusti par komada po kupnji. Nešto se opasno kuha na INI. [thumbsup]



netko zna sto mi ostali ne znamo [proud]

I taj netko se, kako ja pratim, već danima tovari i čim se staviš na kupnju on te preskoči, a kad udariš po asku u istoj sekundi spusti par komada po kupnji. Nešto se opasno kuha na INI. [thumbsup]
[/quote]

moj dojam isto,tko ima namjeru kupiti mora po asku opaliti,kupovao danas,sutra podebljavam jos

opet guranje na bidu
misljenja sam da veliki dio prometa napravavi samo jedan kupac,tesko ga je prestici na bidu,kad god izdam nalog u vrlo kratko vrijeme se pojavljuje njegov koji je visi za nekoliko lipa
iskreno cudi me ovolika nezainteresiranost za inu,s obzirom sta se kuha kod mola,a da ne zaboravimo ina nema vecinskog vlasnika [proud]
trenutno imamo jakog kupca,koji jednakim intezitetom i po istoj formi kupuje vec neko vrijeme,ne znamo tko prodaje,promjena u top 10 nema

ANALIZA
Jamestown Foundation: Rusi će pokušati preuzeti većinski udjel u MOL-u
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – Analitičari Jamestown Foundationa tvrde kako se Rusi spremaju preuzeti većinski udjel u MOL-u.
Taj će pokušaj izvesti ili Surgut sam ili neka od većih kompanija koja bi mogla stajati iza njega. To je i razlog zašto je 21,2 posto OMV-ova udjela plaćeno tako skupo, tvrde u JF-u.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/jamestown-foundation-rusi-ce-pokusati-preuzeti-vecinski-udjel-u-mol-u,42074.html

New Report

Close