INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

zagrad @pbz d.d.skrbnicki 12 .12. 8596 kom. danas 10027 kom. 7 mjesto…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




pretumbacije u top 10 a nitko ni rijeci… [cool] skupa je ina ha?

Koje pretumbacije ?

Tko skuplja ?

[/quote]
ja
[/quote]
takodjer…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Dobro je da netko u ovoj krizi ipak kupuje.
Koliko bi cijena pala da nitko ne kupuje ?

i ja kupujem.kaj budu se neki iznenadili

Ina se još uvijek trži na najnižim razinama od kada je na burzi.
Ovdje nema drhtavaca,ni špekulanata,jer oni vole one leteče dionice,koje jako rast,ali kada padaju ….
Ina nije odradila nikakav rast,tako da ne očekujem ni neki veći pad.
Čvrsta dionica,koja je fakat u čvrstim rukama (ova priča za ostale dionice i čvrste ruke – je priča za malu djecu).
Ina se bavi sa time sa čime se bavi i to je njena velika prednost,na ostatak tržišta,a energetika će se sve više plačati,samo ovaj problem sa plinom pokazuje šta znači nedostatak energetike.
Ina sigurno neće obustaviti svoje pogone radi nedostatka plina.:))))
Nafta je najnižim razinama i čim krene oporavak cijene nafte i svijetskoga gospodarstva,energetske dionice će prve poletiti.
Inu drži dugoročno.

14.1.2009
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ZAGREBAČKA BANKA D.D./UNICREDIT BANK HUNGARY ZRT, ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 4.715.538 47,16 Skrb. račun
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 22.296 0,22 Skrb. račun
4. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 15.187 0,15 Osnovni račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 15.000 0,15 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.951 0,15 Skrb. račun
7. PBZ D.D. 10.097 0,10 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 3.402 0,03 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ PROFIT DOBROVOLJNI MIROVINSKI FOND 3.399 0,03 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D./MERRILL LYNCH INTERNATIONAL LTD. 3.352 0,03 Skrb. račun
Ukupno: 92,87

Heaven or Las Vegas


Čvrsta dionica,koja je fakat u čvrstim rukama (ova priča za ostale dionice i čvrste ruke – je priča za malu djecu).

Zašto izlaze iz top 10 i zašto ima toliko prodaje ako je u čvrstim rukama? Pitam samo, nemojte me razapet sad. Možda su naftaši vani jeftiniji?

I'LL BE BACK

navodno jesu.. doduše kad naša vlada prenese subvencioniranje plina na sebe, bit će i ina u dobrom položaju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Dobro je da netko u ovoj krizi ipak kupuje.
Koliko bi cijena pala da nitko ne kupuje ?

Da nitko ne kupuje, nebi bilo cijene.
Zapanjujuca je ta simetricnost… Kad netko proda, netko drugi kupi. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


navodno jesu.. doduše kad naša vlada prenese subvencioniranje plina na sebe, bit će i ina u dobrom položaju..

Uvijek sam se pitao sto vlada dati madjarima u zamjenu za ponudu na 2.800. [cool]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

evo ti stotka!

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Čvrsta dionica,koja je fakat u čvrstim rukama (ova priča za ostale dionice i čvrste ruke – je priča za malu djecu).

Zašto izlaze iz top 10 i zašto ima toliko prodaje ako je u čvrstim rukama? Pitam samo, nemojte me razapet sad. Možda su naftaši vani jeftiniji?
[/quote]
izlaze zato kaj dionica ne valja…pusti se ine

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close