INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Geszti: INA i MOL zajedno čak i bolji

Dvije vrhunske naftne i plinske kompanije udružuju snage kako bi kupcima, dioničarima i zaposlenicima osigurali stabilnost i brojne prednost.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/geszti-ina-i-mol-zajedno-cak-i-bolji,29276.html



Da li mi netko može objasniti… gdje je sada BF koji je pred mjesec dana urlao da je cijena od 2800kn uvreda za INU i da vrijedi barem 4000kn? Gdje su ostali koji su to mislili? Zašto ju danas ne kupe po 2000kn, odnosno 28% jeftinije od love koju su dobili od "prevarantskog" MOLa. Ne razumijem.. ako je INA pred mjesec dana vrijedila 4000kn, zašto im danas ne vrijedi 2000kn?? [lol]
J.Glavaš iz BF-a izjavio da su sredstva od prodaje INA-e oročili u nekoliko banaka (veći dio) i
vratili posuđena sredstava (manji dio).za sada ništa od ulaganja u dionice.za oročena sredstva
uspjeli su dogovoriti i do 15% kamate na godišnjoj razini.

[/quote]

To znači, da BF održava likvidnost ERSTE- banke , jako interesantno, mjesto da sada kupue na TK,
o J. Kosor gdje si , gdje ti je pamet isto tako i DEćaku

zašto pozivate pamet J.Kosor i Dečakovu.
Rojs javno objavio da je Kosor isti dan prijavila ispite (10 ispita) a po podne došla po diplomu.
I sad ona pametna a svi branitelji ludi, daj molim vas!

dan je pametniji od noći



Da li mi netko može objasniti… gdje je sada BF koji je pred mjesec dana urlao da je cijena od 2800kn uvreda za INU i da vrijedi barem 4000kn? Gdje su ostali koji su to mislili? Zašto ju danas ne kupe po 2000kn, odnosno 28% jeftinije od love koju su dobili od "prevarantskog" MOLa. Ne razumijem.. ako je INA pred mjesec dana vrijedila 4000kn, zašto im danas ne vrijedi 2000kn?? [lol]
J.Glavaš iz BF-a izjavio da su sredstva od prodaje INA-e oročili u nekoliko banaka (veći dio) i
vratili posuđena sredstava (manji dio).za sada ništa od ulaganja u dionice.za oročena sredstva
uspjeli su dogovoriti i do 15% kamate na godišnjoj razini.

[/quote]

Dajte ako netko zna broj mobitela od tog Glavaša, da mi čovjek kaže u kojoj je to banci oročio sa kt 15% i ja bi sva svoja sredstva prebacio tamo, ma da sad neidem od banke do banke i provjeravam!!!




Da li mi netko može objasniti… gdje je sada BF koji je pred mjesec dana urlao da je cijena od 2800kn uvreda za INU i da vrijedi barem 4000kn? Gdje su ostali koji su to mislili? Zašto ju danas ne kupe po 2000kn, odnosno 28% jeftinije od love koju su dobili od "prevarantskog" MOLa. Ne razumijem.. ako je INA pred mjesec dana vrijedila 4000kn, zašto im danas ne vrijedi 2000kn?? [lol]
J.Glavaš iz BF-a izjavio da su sredstva od prodaje INA-e oročili u nekoliko banaka (veći dio) i
vratili posuđena sredstava (manji dio).za sada ništa od ulaganja u dionice.za oročena sredstva
uspjeli su dogovoriti i do 15% kamate na godišnjoj razini.

[/quote]

Dajte ako netko zna broj mobitela od tog Glavaša, da mi čovjek kaže u kojoj je to banci oročio sa kt 15% i ja bi sva svoja sredstva prebacio tamo, ma da sad neidem od banke do banke i provjeravam!!!
[/quote]

Baš me interesira šta bi Rohatinski rekao na visinu ovih kamata i kakve sankcije bi te anke dobile

možemo mi trubit , ali kad sve raste INA i dalje pada

nije mi jasno tko prodaje na ovim razinama???

..........................................................................................


nije mi jasno tko prodaje na ovim razinama???

Nije da je promet na INI velik, mora se reći. Čudno

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

meni je sve jasno
nije vazno jel pada ina il xy akcija
bitno je da fondovi koji moraju raditi isplate moraju iskrcavati ono kaj imaju

a i da dodje do prosjeka trzista ovakvog unakazenog ina bi mogla lagano ispod razine javne ponude koja je bila tamo oko 1680 ako me mozak tolko služi

Postanite Eu-robovi


nije mi jasno tko prodaje na ovim razinama???

Prvo mi je došlo da se i ja ovo zapitam.. ali hm.. skužio sam da je to pitanje već jako glupo, i da se može postavit za puno dionica na zse trenutno.. to što se za INU pred mjesec dana moglo dobit 2800 i što je i to bila "prevara" očito ne znaći ništa.. inaće bi bar "prevareni" mogli sad kupovat po skoro 40% nižoj cijeni.. al nikom ništa, INA ko da ne postoji više.. ja budala s dijelo love od MOLa uzeo INU za 2000 i mislio kako super… [bye]

E sad nadam se da nitko nije poslusao onog pametnjakovica Vordu koji je objasnjavao kako je moguce biti na zaradi prodat MOL-u po 2800 i onda kupit na 2300…. krasna zarada…

He, he… Jesi docekao, a? [lol]
Fakat si zlopamtilo. [tongue]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pitanje je tko to stišće prema dolje ?
Mogući odgovori:
1. MOL preko svojih partnera
2. Fondovi
S kojim ciljem ?
Da bi se preostali kolebljivci uplašili i požurili s prodajom.

Mislim da smo na cijeni 1.708 vidjeli današnje dno.
A sada slijedi odbijanac.

New Report

Close