INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

anketa na večernjem.

Interesantan bi bio podatak, ako ima takva anketa koliko bi ljudi ponovno kupilo dionice ine

Mislim da je INA-a sada još samo špekulativna varijanta. Vidi post Nikolina, govori sve.

Za MATRIXA i logiku!Po paketu se zaradilo 30.000 kuna.Ako bi sad te iste dionice išao kupiti za 2400 kuna (a za njih smo od MOL-a dobili 2800 kuna) zarada bi bila 24 x 400 kn = 9.600 kuna.Dakle,bolje novac uvaliti u neke druge dionice..Eto,ti logike MATRIX.a ti mi dokaži da griješim.. [proud]

odavno sam rekao da ponovno ulazim u inu na 2000 ili ispod 2000 i to je to a to ce doci a kad to neznamo….

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

17.10.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. ZAGREBAČKA BANKA D.D./UNICREDIT BANK HUNGARY ZRT, ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 4.715.538 47,15 Skrb. račun +2215537
2. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,83 Osnovni račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 42.410 0,42 Skrb. račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 18.174 0,18 Skrb. račun
5. HPB D.D. 15.217 0,15 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 14.620 0,15 Skrb. račun -295000
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.954 0,06 Skrb. račun
8. PBZ D.D. 5.849 0,06 Skrb. račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 4.720 0,05 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ABN AMRO BANK N.V. LONDON BRANCH 4.422 0,04 Skrb. račun
Ukupno: 93,10

pozdrav jedINA [bye]

Heaven or Las Vegas

Volim ja viditi mirovince unutra!


Volim ja viditi mirovince unutra!

Značajniji su ovi na poziciji br.3, nisu prodali nijednu.


Za MATRIXA i logiku!Po paketu se zaradilo 30.000 kuna.Ako bi sad te iste dionice išao kupiti za 2400 kuna (a za njih smo od MOL-a dobili 2800 kuna) zarada bi bila 24 x 400 kn = 9.600 kuna.Dakle,bolje novac uvaliti u neke druge dionice..Eto,ti logike MATRIX.a ti mi dokaži da griješim.. [proud]

Poštovana kolegice, taj novac treba oploditi nečime, jedino ako niste odlučili ostaviti sve na tekućem.
Nadalje najvjerojatnije će većina uložiti ponovno u Inu recimo kada bude išla rema brojci od 2600 – 2700, te će naletiti na valove večičine tsunami, koji će ih vratiti tamo gdje su i počeli.

Ne kažem da je bilo nekorektno uzeti 2800X24 kolegice, no pitanje je da li vi time znate racionalno raspolagati, pri tome mislim da li se znate boriti s tržišnom korkecijom ili procijeniti fair value kompanije pri tome da ne koristite revizorsku kuću ili kvazianalitičare?
Nadalje mnogi od Vas su kazali kako ne daju ispod 3.5k kn, a što se zbilo?
Propjevali ste pred Mađarima kao i 1102.g., kada su Hrvati na sve pristali.
Povijest se ponavlja ljudi moji, i nemojte misliti da su uzalud dali 2.8 k kn za komad, već budite spremni na jaukanje i žalopojke u budućnosti.

P.S. Ne brine me cijena naftnih derivata, jer i sam plaćam BP-ovo što je jeftinije od Molovog u svakome slučaju.

Lijep pozdrav i učite od Svačića.



Volim ja viditi mirovince unutra!

Značajniji su ovi na poziciji br.3, nisu prodali nijednu.
[/quote]

to su GDR

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

@matrix90
Pusti …..
Ne da se to školovat…
Od mene stotka za pokušaj, ali prije svega doar post.

1.) Vlada RH i MOl drže 92% INA-e
2.) Vlada RH i MOL će i u budućnosti držati najmanje 92% dionica INA-e, pormjenit se može samo njihov udio u tih 92%
3.) INA će i dalje imati politička obiljžja, a mOL neće više od nužnog ljutiti Vladu /zbog koncesija, cijene benzina, plina …/
4.) Koja je u tom kontekstu perspektiva malog dioničara.

New Report

Close