INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



svi su u debelom minusu, samo je ina u plusu. jedva čekam petak! =)

što će biti u petak?

Pa ako i dobije lovu i uspije prebacit brokeru isti dan misliš li da će kupovat Inu ?!
[/quote]

Pa zašto ne? To je i dalje ista firma, ista dobit, sve isto kao i prije. Na svakoj dionici imaju 300-400 kuna zarade. Što je loše u tome da i dalje imaju dionice ine i uz to im ostane desetak tisuća kuna ako žele kupiti nešt drugo?

..........................................................................................

Jel to neko štopa INU? Fino.. znači čuva se za krcanje…




svi su u debelom minusu, samo je ina u plusu. jedva čekam petak! =)

što će biti u petak?

Pa ako i dobije lovu i uspije prebacit brokeru isti dan misliš li da će kupovat Inu ?!
[/quote]

Pa zašto ne? To je i dalje ista firma, ista dobit, sve isto kao i prije. Na svakoj dionici imaju 300-400 kuna zarade. Što je loše u tome da i dalje imaju dionice ine i uz to im ostane desetak tisuća kuna ako žele kupiti nešt drugo?

[/quote]

u ovoj nestašici i pored drugih podcijenjenih dionica teško…

A šta po vama,drage kolege, sutra ili u ponedjeljak kupiti umjesto INE?Od jednog paketa dobija se cca 67.000 kuna.Dakle,jednu dionicu ili više njih,zbog sigurnosti?A koje? [huh]

Tko ima namjeru ući u Inu ispod 2500 ima još 25 min.


Tko ima namjeru ući u Inu ispod 2500 ima još 25 min.

ja ulazim,to je sigurno [thumbsup]
idem napuniti još danas jeftino plin


Oprostite,ja nisam paničarka,ali malo me frka… [embarass]

Čovjek ti je lijepo gore napisao da nazoveš SDA, možeš i mailom, odgovaraju redovito i ljubazni su. Osim toga imaš odrezak od pošte da si slao/la preporučeno, tako da ne bi trebalo biti problema.

Novci sjeli – na tekući PBZ-a.


Novci sjeli – na tekući PBZ-a.

i na ZABU

Stvarno su ovo korektno obavili. Novci lijepo stigli na vrijeme – PBZ.

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Hoće li danas preko 2.800 ??

čuvaj svoju metlu


Hoće li danas preko 2.800 ??

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

New Report

Close