INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oprostite,ja nisam paničarka,ali malo me frka… [embarass]

ako imaš pristup na onu uslugu e-račun na SDA, možeš provjeriti status dionica

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....


svi su u debelom minusu, samo je ina u plusu. jedva čekam petak! =)

što će biti u petak?

Pa ako i dobije lovu i uspije prebacit brokeru isti dan misliš li da će kupovat Inu ?!

Propao dogovor između Vlade i MOL-a

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,10,15,,137186.jl

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Gospodo, možete provjetavati kod SDA ali ćete biti iznenađeni jer će Vaše stanje biti kao i kada ste kupili inine dionice, ali za smirenje dionice se tek otpuštaju kada mađari uplate lovu na račune a to je PETAK a do tada SDA NE DA naše dionice mađarima, vjerujte to su provjerene informasije kod SDA
Pozdrav


neznam jeste li primjetili ali jako malo ih je na prodaji. Gotovo da nitko ni ne prodaje. U petak bi se trebala pojačati kupnja i ina bi trebala narasti barem do 2800.

Zašto bi neko kupovao Inu, jedino MF po direktivi, kao nek nas ne zeznu mađari do kraja ne dajmo im ovih par %-taka puno ispod cijene.

Ako vlada ide u kupnju Ine vjerovatno mora objavit ponudu za preuzimanje kao i Fižulić kod Magme.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Gospodo, možete provjetavati kod SDA ali ćete biti iznenađeni jer će Vaše stanje biti kao i kada ste kupili inine dionice, ali za smirenje dionice se tek otpuštaju kada mađari uplate lovu na račune a to je PETAK a do tada SDA NE DA naše dionice mađarima, vjerujte to su provjerene informasije kod SDA
Pozdrav

Tako je, upravo provjerih, meni su još na računu… na koji način uopće mogu provjerit ako su dobili moj obrazac za prodaju?

E pa to sam i ja pitala,obzirom da mi pošta nije vratila povratnicu.. [angry] Jedino čekat sutra u banci ili kraj bankomata i nadat se da hrvatska pošta nije zasrala u isporuci obrazaca u SDA… [pray]

Čekajte do sutra pa onda probati provjeriti stanje u SDA jer bi sutra stanje trebalo biti nula
Poslje ovoga opalite sa jedinicama



Gospodo, možete provjetavati kod SDA ali ćete biti iznenađeni jer će Vaše stanje biti kao i kada ste kupili inine dionice, ali za smirenje dionice se tek otpuštaju kada mađari uplate lovu na račune a to je PETAK a do tada SDA NE DA naše dionice mađarima, vjerujte to su provjerene informasije kod SDA
Pozdrav

Tako je, upravo provjerih, meni su još na računu… na koji način uopće mogu provjerit ako su dobili moj obrazac za prodaju?

Zašto pažljivije ne čitate što sam već napisao. Nazovete SDA, ali ne stiskajte 2 za stanje na računu, već 0 za razgovor sa operaterom. Počekate 7-8 min. dok dođete na red, izrecitirate operateru vaš broj investitora, i ovaj u bazi podataka provjeri dali je vaš nalog zaprimljen i odobren. Vrlo jednostavno, ne treba paničariti. Preknjiženje dionica biti će naknadno.
[/quote]



ja dobio povratnicu nakon par dana.

A šta ako nisu dobili moju ponudu,a ja poslao preporučeno s povratnicom?Kome se žačiti?Koga tužiti?Poštu?Šta uraditi?Molim pametan savjet unaprijed… [pray]
[/quote]

Oprostite,ja nisam paničarka,ali malo me frka… [embarass]


E pa to sam i ja pitala,obzirom da mi pošta nije vratila povratnicu.. [angry] Jedino čekat sutra u banci ili kraj bankomata i nadat se da hrvatska pošta nije zasrala u isporuci obrazaca u SDA… [pray]

Daj se malo skuliraj! Zadrži hladnu glavu, ak ti ponuda i nije OK svejedno ti je kasno…
Nazovi SDA i biraj "0" za razgovor s operaterom, daj broj investitora i PIN i provjeri status svoje ponude.
A kakvo je stanje na burzi, niš ne propuštaš.

@oportunist
Bravo prijetelju! Neke nažalost jednostavno treba voditi za rukicu.
Uopće mi nije jasno kak isti donose svakodnevne važne odluke tipa kupit mlijeko s 3,2 ili 2,8% MM i kakav primjer pružaju svojoj djeci…
A sad će jedinceeeee

jedinice su standard u životu

New Report

Close