INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

trenutno se odluka o prodaji čini(la) kao jedino razumno riješenje ,
samo pitam se zbog čega europske države , a pogotovo njemačka čini sve da se
dijelovi njihovih industrija pod svaku cijenu zadrže kod kuće.

http://lolina.blog.hr/

Jučer na Radio Osijeku zvali INU da pitaju zašto nema plina na postajama? Oni kao savjesni i odgovorni biznismeni koji žele svojim kupcima najbolje, rekli pitajte PROPLIN, tamo se nitko nejavlja i ostali osječani bez odgovora. Znači sve namje jasno… 🙂

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Dionice INE imao sam na skrbi kod ZABE(radi margina-koji se čudom još drži) i prihvatio sam ponudu MOLA.Zanima me kako ču znati kad mi je lova sjela na račun i kad mogu kupovati za tu lovu.Hvala.

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

SKLADIŠTE NAFTE
Ina: Ne dobijemo li dozvolu u Crnoj Gori, odlazimo u Albaniju
12.10.2008 20:09:39

PODGORICA / ZAGREB – Prema riječima izvršnog direktora Zorana Dragovića, razgovori o izgradnji skladišta s crnogorskom Vladom traju bezuspješno pune četiri godine.

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


SKLADIŠTE NAFTE
Ina: Ne dobijemo li dozvolu u Crnoj Gori, odlazimo u Albaniju
12.10.2008 20:09:39

PODGORICA / ZAGREB – Prema riječima izvršnog direktora Zorana Dragovića, razgovori o izgradnji skladišta s crnogorskom Vladom traju bezuspješno pune četiri godine.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/ina-ne-dobijemo-li-dozvolu-u-crnoj-gori%2c-odlazimo-u-albaniju,27400.html


Dionice INE imao sam na skrbi kod ZABE(radi margina-koji se čudom još drži) i prihvatio sam ponudu MOLA.Zanima me kako ču znati kad mi je lova sjela na račun i kad mogu kupovati za tu lovu.Hvala.

Poštovani kolega, bojim se da će Vaša ponuda najvjerojatnije biti odbačena, tj. dionice će Vam ostati, a od love ništa. Naime u uputama je striktno navedeno da dionice trebaju biti na slobodnoj poziciji, što u Vašem slučaju nisu…
Kako će isplata ionako uslijediti za koji dan molim Vas da zbog drugih ulagača koji su vjerojatno u sličnoj poziciji ovdje postate što se stvarno desilo.
Kod SDA u svakom trenutku (radni dan od 8-16) možete telefonski provjeriti i status svoje ponude i dionice (birajte razgovor s operaterom, “0” mislim)…



Dionice INE imao sam na skrbi kod ZABE(radi margina-koji se čudom još drži) i prihvatio sam ponudu MOLA.Zanima me kako ču znati kad mi je lova sjela na račun i kad mogu kupovati za tu lovu.Hvala.

Poštovani kolega, bojim se da će Vaša ponuda najvjerojatnije biti odbačena, tj. dionice će Vam ostati, a od love ništa. Naime u uputama je striktno navedeno da dionice trebaju biti na slobodnoj poziciji, što u Vašem slučaju nisu…
Kako će isplata ionako uslijediti za koji dan molim Vas da zbog drugih ulagača koji su vjerojatno u sličnoj poziciji ovdje postate što se stvarno desilo.
Kod SDA u svakom trenutku (radni dan od 8-16) možete telefonski provjeriti i status svoje ponude i dionice (birajte razgovor s operaterom, "0" mislim)…
[/quote]
Mislim da bi ponuda ipak morala proći,jer sam formular sa podacima za prodaju dobio od ZABE,ispunio ga ,potvrdio da prihvačam ponudu,ovjerio potpis kod bilježnika i vratio u ZABU do 26.9. kako bi oni mogli prosljediti dalje.Nadam se da sam to dobro shvatio.

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....




Dionice INE imao sam na skrbi kod ZABE(radi margina-koji se čudom još drži) i prihvatio sam ponudu MOLA.Zanima me kako ču znati kad mi je lova sjela na račun i kad mogu kupovati za tu lovu.Hvala.

Poštovani kolega, bojim se da će Vaša ponuda najvjerojatnije biti odbačena, tj. dionice će Vam ostati, a od love ništa. Naime u uputama je striktno navedeno da dionice trebaju biti na slobodnoj poziciji, što u Vašem slučaju nisu…
Kako će isplata ionako uslijediti za koji dan molim Vas da zbog drugih ulagača koji su vjerojatno u sličnoj poziciji ovdje postate što se stvarno desilo.
Kod SDA u svakom trenutku (radni dan od 8-16) možete telefonski provjeriti i status svoje ponude i dionice (birajte razgovor s operaterom, "0" mislim)…
[/quote]
Mislim da bi ponuda ipak morala proći,jer sam formular sa podacima za prodaju dobio od ZABE,ispunio ga ,potvrdio da prihvačam ponudu,ovjerio potpis kod bilježnika i vratio u ZABU do 26.9. kako bi oni mogli prosljediti dalje.Nadam se da sam to dobro shvatio.
[/quote]
Ako ti je to dirigirano od skrbnika (ZABE), vjerojatno je druga priča. Držim fige da je sve u redu [thumbsup]

Hvala kolega,fige trebamo svi držati,i to ne samo za INU. [thumbsup]

Studenti bez diplome,Žene bez ljepote,Neženje bez stana,Putnici bez para.....

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1857-08-INA_otpustanje.doc

Heaven or Las Vegas

@Duser

vidim da su skoro svi članovi uprave, te više pozicionirani Inaši prodali većinu ili sve dionice MOLu. Toliko o vjeri u INU….a vidim i da je ova tema ostala nepopularna. Ne sjećam se kad je prošao cijeli dan a da se nema novog posta!

Svi koji su ovdje pričali su prihvatili ponudu od MOL-a!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

New Report

Close