INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi vi koji koji ste prodavali po 2770 i nize da bi sto prije dobili lovu za ulazak u ostale dionice, mislite li da ste napravili dobru stvar?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Svi vi koji koji ste prodavali po 2770 i nize da bi sto prije dobili lovu za ulazak u ostale dionice, mislite li da ste napravili dobru stvar?

Mogao si pitati, svi vi kopji gubite na burzi, što vam je to trebalo 🙁

INA i dalje nema plina na svojim postajama. INA će imati brutalne prihode i dobit!! Kako su im lijepo servirali…

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:
2.202.891 dionica

Opa, nije veliki napredak u odnosu na prijašnje stanje, budi nadu da Mol neće preći 48% [thumbsup]


Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:
2.202.891 dionica

[thumbsup]

Eto dioničari su napravili best sell, u ovakva krizna vremena, inače INA vrijedi jako puno, ali zbog krize sve kompanije poput INE trpe velike korekcije cijena dionica, pa će fondovi moći čekati i iskoristiti gotovinu što će dobiti od prodaje INE…………. čak bi mogli dignuti cijenu INE i onda ako MOL bude kupio po većoj cijeni od 2800 morao bi nadoknaditi svim koji su prodali MOL-u
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

6.10.2008
Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.552 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./UNICREDIT BANK HUNGARY ZRT, ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 700.000 7,00 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 308.409 3,08 Skrb. račun
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 116.375 1,16 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 57.918 0,58 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 55.854 0,56 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 42.708 0,43 Skrb. račun
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 34.459 0,34 Skrb. račun
10. PBZ D.D. 29.425 0,29 Osnovni račun
Ukupno: 83,29

za arhivu, nema promjena na današnji dan

Heaven or Las Vegas



Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:
2.202.891 dionica

[thumbsup]

Eto dioničari su napravili best sell, u ovakva krizna vremena, inače INA vrijedi jako puno, ali zbog krize sve kompanije poput INE trpe velike korekcije cijena dionica, pa će fondovi moći čekati i iskoristiti gotovinu što će dobiti od prodaje INE…………. čak bi mogli dignuti cijenu INE i onda ako MOL bude kupio po većoj cijeni od 2800 morao bi nadoknaditi svim koji su prodali MOL-u
Pozdrav
[/quote]

Kako stvari stoje Mol će kupovati INU po 1500kn za koji dan na burzi pa će još tražiti odšetu od nas.

Kako stvari stoje Mol će kupovati INU po 1500kn za koji dan na burzi pa će još tražiti odšetu od nas.

hihihi
ja im svoju lovu ne vraćam

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius



Svi vi koji koji ste prodavali po 2770 i nize da bi sto prije dobili lovu za ulazak u ostale dionice, mislite li da ste napravili dobru stvar?

Mogao si pitati, svi vi kopji gubite na burzi, što vam je to trebalo 🙁
[/quote]

Nisam, pitao sam baš to što sam mislio pitati, mnogi su tvrdili da je pametnije odmah prodati i ući dok je ovako se jeftino, a danas? Ja još uvije imam svojih 2800 po komadu a vi 2800 – cca 5%, vi ste kupovali jeftino a čini se da ćemo mi 17-tog još jeftinije, a nadam se i dobit još neki bonus ako država ispoštuje neki bolji deal od 2800…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.




Svi vi koji koji ste prodavali po 2770 i nize da bi sto prije dobili lovu za ulazak u ostale dionice, mislite li da ste napravili dobru stvar?

Mogao si pitati, svi vi kopji gubite na burzi, što vam je to trebalo 🙁
[/quote]

Nisam, pitao sam baš to što sam mislio pitati, mnogi su tvrdili da je pametnije odmah prodati i ući dok je ovako se jeftino, a danas? Ja još uvije imam svojih 2800 po komadu a vi 2800 – cca 5%, vi ste kupovali jeftino a čini se da ćemo mi 17-tog još jeftinije, a nadam se i dobit još neki bonus ako država ispoštuje neki bolji deal od 2800…

[/quote]
Pa da i ja sam siguran da će država dati neki bonus.
Pa bi ti savjetovao da sačekaš sa kupnjom do 17 . 11. umjesto 17. 10.
Jer možda će biti još jeftinije a i država će ti dadi neki bonus.
[lol] [lol] [tongue] [thumbsup] [lol]

He he bit će zanimljivo viditi tko će biti u prvih deset 🙂 Sad kad bude neka Marica sa placa 😉

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Tek će danas na SDA stići velika količina koverti iz cijele Hrvatske.A u svakoj ponuda s 24 dionice.Naime,vikendom pošta ne radi.Pa ako je recimo poslano 4000 koverti puta 24 dionice, to je negdje još 100.000 dionica u vlasništvu MOL-a..Možda i više – manje nikako… [huh]

New Report

Close