INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

navodno 1690. mislim da ste dobro prošli vi koji ste uzeli. ja sam uzeo nešto drugo, malo bolje od INE, ali 1690 je solidna cijena. 22 komada dionica.

Slažem se, cijena je OK, bolja nego što sam očekivao.
Start na burzi bi mogao biti oko 1900.[smiley2]


1.690 slavuja, uf, uf, uf Cestitam svima bljedolikima koji su upisali dionice Ine. Howgh[smiley2] Sutra cemo organizirati veliku veselicu u satoru Ludog Konja.

HI,hi,hi…….ja ću donijeti lulu.
Baš me zanima kako će sve proći za dva tjedna,tj. idući[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Pa ovo već danas vrijedi +10% + 10% rasta u tijeku godine + 2 dionice nagrade za izbore.

Da su 23 komada glasovao bih za HDZ.


Pa ovo već danas vrijedi +10% + 10% rasta u tijeku godine + 2 dionice nagrade za izbore.

+ 10% rasta u tijeku godine -jeste li mislili na 2006. ili 2007.?

Dionica Ine 1690 kuna

27. studenoga – U 15 sati istekao je drugi rok za predaju ponuda za kupnju dionica Ine u javnoj ponudi. Do tada tzv. nepovlaštene ponude mogu predati hrvatski državljani koji žele kupiti više dionica od iznosa od 38.000 kuna, a institucionalni investitori tzv. indikativne ponude.

Vlada je na današnjoj izvanrednoj sjednici odlučila kako će cijena Ininih dionica biti 1690 kuna. Vlada bi trebala odlučiti i o raspodjeli dionica.

Građani će dobiti 54%, a fondovi 46%.
Od tih 46% domaći fondovi će dobiti 35%, a strani 65%.[smiley2]
Džaba ste krečili s ovom korekcijom.[smiley1][smiley2]

Ja bih rekao vrlo dobro, zadovoljan. Nekako mi je INA bila trenutno out of svega. Nije savršeno, ali s obzirom na sve nije loše. Sretno svima!
Postoji mogućnost, istina ne velika sada kada se zna cijena, i ovisno s kojom će se cijenom startati na burzi da opet neki počnu prodavati svoj portfelj ne bili kupili INU na burzi. Vidjet ćemo!

Ja kao dionicar Ine molim Vladu, da prestane sa politickim pritiskom, da Ina ispod cijene isporucuje plin nekim gubitasima, koji su to od svog postanka. Mislim da bi to bilo sasvim u redu. To su ionako gubitasi kako god okrenuli.
Cestike svima koji su upisali, narocito kolegi Mreichu i Kucilu. Cini mi se da su oni bili glavni zagovornici upisa dok se jos nije znala cijena.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Nemojte odmah protiv Petrokemije, ima ljudi koji su uložili svoje novce kao i vi u INU i nije im stalo izgubiti, rađe se veselite svojem uspjehu nego tuđoj za sada nevolji, nije lijepo.

Postovanje svima. Novi sam ovdje, pratim Vas neko vrijeme te sam se odlucio i registrirati.
Takodjer sam kao mnogi kupio Inu i zadovoljan sam s cijenom od 1690kn. Sto se toliko na ovom forumu opjevane Petrokemije tice, misljenja sam kako si ova Vlada nece dopustiti gaf te na taj nacin natjerati bijes naroda na sebe. Vjerujem da ce i Petrokemija biti dobar posao koji treba cekati.

Sto se Ine tice za mene nema prodaje barem sljedece dvije godine.
[smiley2]

Cuore Sportivo

New Report

Close