INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Srami se Sanaderu , zato što si ovo napravio, sram te bilo,
djeca će i ev. unuci biti ponosni.

Ti si Sanaderu moje osobno veliko razočaranje

gospon Smrader zelim da vam unici pred vasim ocima rasprodaju vasu kolekciju satova za 2800 po kom. i jako zelim biti kupac jednog primjerka [pray] [angry]

Citam ovo cviljenje unatrag par stranica i ne mogu se nacuditi… vidim da je cak i pukla ljubav prema Sanaderu. Za razocaranog, samo da napomenem da je INA vec davno prodana, a ovo je bilo onako, vise za raju..

Kao sto sam vec spomenuo, ovi koji najvise jadikuju ce biti prvi na ininim benzinskim crpkama i spremno ce placati benzin sutke i stojicki. Pivnicki i forumaski junaci. Isto bi tako i reagirali da je INA prodana za 5000, kad bi im poskupio benzin bili bi svi krivi – od Sanadera, Ljube Jurcica pa sve do Hanfe i Samodola.

Ljudi moji, zivite u kapitalizmu. Ako vam se ne svidja neki proizvod ili ako smatrate da je netko tu nesto na vasu stetu ucinio (a je) reagirajte. Organizirajte bojkot INA, tocite drugdje. Konkurencije ima. Zamislite samo kako bi se Mađari znojili da takav bojkot potraje mjesec dana? Zamislite sto biste samo mogli uciniti kad biste prestali gledati na komunisticki nacin i kad bi zanemarili vase trenutne i sitne interese? Primjera u Europi imate pregrst sto se tice uspjesnih bojkota…

Naravno da ja nemam iluzija da je tako nesto moguce. Lakse je vikati po forumu i pivnicama "kradja, lopovi, Hanfaaa" nego uciniti nesto. I zato smo tu gdje jesmo. I neka su prodali INA jer bolje ne zasluzujemo. Uostalom, jos tamo neki general jna je svojedobno izjavio "pa sto ako padne nekoliko glava? svet ce da bruji nekoliko dana pa ce posle da zaboravi"…

eto, i vi cete se, nakon sto se tu malo izjadate i izvicete poslusno krenuti prema benzinskim crpkama i tociti mrmljajuc sebi u bradu "lopovi, Hanfaa, Samodol"….i cudit ce te se zasto ce vas i dalje šišati u buducnosti. A zasto?

Zato jer ste vi to trazili….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ufff, ovako je pisao samo jos GTomislav. Dusom i srcem. [lol]

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

@sakai,
oprostite gospodine, a ima li kakva japanska pumpa u blizini? Po mogućnosti s LPG-om?
Odsad samo njima vjerujem!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

http://www.metacafe.com/watch/1727687/gas_station_japan/

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


http://www.metacafe.com/watch/1727687/gas_station_japan/

[sealed]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


http://www.metacafe.com/watch/1727687/gas_station_japan/

Uf, kad sam ovo vidio, došlo mi je da se momentalno odselim u Japan. A onda sam se sjetio da su oni već 18 godina u bear marketu. Damn.

Traži se mala sigurna država, sa toplom klimom, gdje dionice samo rastu… [cool]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Sori ako je bilo…

Vaš link

‘Paraffin mafia’ is fined £535m

Neelie Kroes shows some of the products affected by the cartel

The European Commission has fined nine firms a total of £535m ($948m; 676m euros) for operating what it called a price-fixing "paraffin mafia".

Every household and business in Europe had probably bought products affected by the cartel, said the commission. A 10th firm, the Anglo-Dutch oil firm Shell, escaped a fine as it blew the whistle on the cartel’s activities.

Paraffin wax is used in candles, waxed paper, paper cups and plates, as well as in chemicals and car components.
The nine companies which have been fined are: Sasol of South Africa and Germany; US giant Exxon Mobil; Repsol of Spain; Italy’s ENI; Tudapetrol, Hansen & Rosenthal and RWE of Germany; France’s Total; and MOL of Hungary…


Srami se Sanaderu , zato što si ovo napravio, sram te bilo,
djeca će i ev. unuci biti ponosni.

Ti si Sanaderu moje osobno veliko razočaranje


Vi koji ste glasali za njega ste razočaranje, a sad kukaj!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ne budite smiješni, INA bi bila prodana tko god bio na vlasti, sasvim svejedno desni, lijevi, centar. Sve smo to već prošli i gledali koja god vlada bila na vlasti. Tragično je da među njima i nema neke razlike, one su samo refleksija našeg društva kao cjeline, a to što nam se ne sviđa ta slika koju vidimo….e, to je pravi problem!

neka su ju prodali to su morali ovi ili oni ali stvar je na koji nacin je to napravljeno u koje vrijeme, kome…

New Report

Close