INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nikad manji prometi na INI.

Fakat tužno…. [sad]

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...

najniža transakcija 2404,01, ona od 2300 je izgleda poništena

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9


Kad Unicreditu u Italiji malo sklizne cijena, zatvori se trgovanje, javi se Berlusconi da će štititi domaće banke, a ovdje nitko ništa.

Kako nitko ništa? [huh]
Pa cijelo vrijeme trube kako su kod nas sve banke sigurne i nema potrebe za bojazni! [cool]


ispravite me ako grijesim, prosvijetlite me nekako jer još nisam odlučio da li ću prodati ili ne. ko kaže da mol neće recimo inu za 2 tjedna prodavati po puno puno većoj cijeni nego što ju je kupio? ko kaže da će se za 2 tjedna dionice ine moći kupiti po cijeni manjoj od 2800, većina ljudi ovdje pa tako i ja razmišlja na način e ajmo sad prodati po 2800 pa kupit za 2 tjedna po 2200 e a kaj ak neće bit po toj cijeni? neznam, stvarno neznam ali izgleda da ću se voditi za onom da se treba kretati suprotno od krda…

pa uglavnom budućnost inine dionice za sada nije preblistava…ima tu mogućih scenarija za zaradu, ali niti jedno nije na rok manji od 7 mjeseci…

npr. može se desiti da INA objavi nekoliko milijardi dobiti na kraju godine, pa da cijena dionice skoći na konto toga…
može se desiti da mol upadne u teške probleme, pa proda INU rusima…a oni će onda biti dužni ponuditi ostalim dioničarima istu cijenu kao što su ponudili mađarima…tu je pitanje koliko su dobri mađari trgovci…ali s druge strane valjda svi znaju na koji način rus pregovara….my way or high way…

s druge strane vrlo je realno očekivati INU u idućem periodu (pogotovo nakon idućeg neminovnog šok vala) na 1600-1700 kn.

Pa ljudi ako cijena gadno padne npr.2200 kuna svi od 18.listopada kupujemo INU!Ako cijena preraste i dođe na cca 3200 kuna,e onda lijepo Sanader po toj cijeni uvali MOL-u svojih 19%,pa mi dobijemo tu dodatnu razliku.Ako to bude sve tako…A ako ne,možemo se samo dopisivati,liti suze [cry]ili si slati pusice [kiss],a možda se i pomoliti [pray]jer smo ispali bedaki! [bye]


Ja vratio svoje dionice po 2300

Bravo stari!
Sad opet možeš prodat po više i nofcima što si digo od MOLa, dodat još i ovo…
Za demagoge koji kukaju na cijenu – a što ste vi očekivali? Tko je od vas na bidu i spreman iskoristiti ovaj val?
Najlakše je samo kukat, zazivat revoluciju i sl. Takve sam upozno 90-ih, a kad je trebalo jaja stavit u škripac najednom su svi morali nekamo putovat – najčešće Austriju, Njemačku i sl.
Strahota!



Ja vratio svoje dionice po 2300

Bravo stari!
Sad opet možeš prodat po više i nofcima što si digo od MOLa, dodat još i ovo…
Za demagoge koji kukaju na cijenu – a što ste vi očekivali? Tko je od vas na bidu i spreman iskoristiti ovaj val?
Najlakše je samo kukat, zazivat revoluciju i sl. Takve sam upozno 90-ih, a kad je trebalo jaja stavit u škripac najednom su svi morali nekamo putovat – najčešće Austriju, Njemačku i sl.
Strahota!
[/quote]
[thumbsup] Bravo gvido ratniče veliki da nije bilo tebe nebi bilo niti Hrvatske a sad nam reci svima gdje si ti to pobjegao Danska Norveška Amerika….? [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

odluka je pala prodat neću pa šta bude, ja sam je zaboravio slijedeće dvije godine i ovo mi je zadnji komentar oko ovog lopovluka i pljačke hrvatskih branitelja, naroda i države. Živio IVO SANADER!

dan je pametniji od noći


odluka je pala prodat neću pa šta bude, ja sam je zaboravio slijedeće dvije godine i ovo mi je zadnji komentar oko ovog lopovluka i pljačke hrvatskih branitelja, naroda i države. Živio IVO SANADER!

e stvarno [lol]

Pas mater, pas mater. Poništili transakcije po 2300, banda i muljaža


Pa ljudi ako cijena gadno padne npr.2200 kuna svi od 18.listopada kupujemo INU!Ako cijena preraste i dođe na cca 3200 kuna,e onda lijepo Sanader po toj cijeni uvali MOL-u svojih 19%,pa mi dobijemo tu dodatnu razliku.Ako to bude sve tako…A ako ne,možemo se samo dopisivati,liti suze [cry]ili si slati pusice [kiss],a možda se i pomoliti [pray]jer smo ispali bedaki! [bye]

da naravno, polančec će dogovorit višu cijenu, a onda će svizac zamotati cokoladu…

da je tandem polančec-sanader htio dogovorit višu cijenu ne bi radili ovo što su radili od početka godine.

a ako ce i dogovorit visu cijenu – dogovorit ce je za vise od godinu dana da ne bi trebali isplatit male dionicare.

tu postoje samo dva pitanja:
1. koliko će koštati novi sanaderov sat
2. na koje mjesto će mol smjestiti polančeca za 2 godine

ne bi se začudio da se dragičeviću malo fotelja zaljulja u dogledno vrijeme na račun ‘starog podravkaša’

Loki

Minus u odnosu na jučerašnju prosječnu cijene nadmašio je 14 posto, no kako ponuda istječe u ponedjeljak trgovina dionicama INA-e odvijala se bez limita. Cijena se kasnije popela i do 2.510 kuna, međutim oko podneva je poništeno desetak transakcija s početka trgovine, među kojima su i one najniže realizirane po 2.300 kuna. Kako neslužbeno doznaje SEEbiz, poništenje se tumači „pretpostavkom da su elementi transakcije doveli do krive slike tržišta“. Uobičajeno se transakcije poništavaju zbog tehničke pogreške nastale prilikom unošenja naloga, no više će se znati uskoro nakon službenog očitovanja burze.
Bilo kako bilo, „nova“, odnosno važeća, najniža cijena INA-e iznosi 2.404 što i dalje predstavlja veliki minus od 5,7 posto, dok se trenutno njome trguje po 2.485 kuna, odnosno uz minus od 2,5 posto, dok promet iznosi 740.000 kuna.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-blokirane-transakcije-inom-po-2.300-kuna,26697.html

New Report

Close