INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako novinari koji se bave burzom pišu ovakve gluposti onda je sve jasno !

ZSE uživo: Ina u blokadi na 2300 kuna! Dopunjeno!

Nikola Sučec
nikola.sucecatcharbusiness.hr 03.10.2008 09:30
Promijenjeno 03.10.2008 10:27
Pročitaj komentare ( 13)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ( {PostCount})
d3e60333-2319-42c7-97b7-31c484baf430
Ocijenite članak ( 0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3minute.

Na samom otvaranju burze, Crobex je pao 2,06 posto, na 2914,53 boda, što je nova najniža razina domaćeg dioničkog indeksa u ovoj godini. Najlikvidiji je Ericcson, kojim je ostvareno više od pola prometa, dok je Ina u negativnoj blokadi, na samo 2300 kuna.

Nikola Sučec je neznalica , treba ga poslati ponovo u školu !


Jel to sin od Bože [huh]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Objani komentar, kakve veze ima s Hanfom?

ako baš inzistiraš, evo ponovo…cijena se namjerno spušta ovih dana od strane mol-ovih plaćenika da i oni zadnji optimisti, neodlučni prodaju molu u javnoj ponudi, pa se za svaki slučaj cijena totalno ubije na burzi da slučajno netko ne pomisli zadržat dionice…očita manipulacija tržištem i cijenom, a ti me pitaš što hanfa ima s tim…možda si u pravu, stvarno nemaju ništa s time kao ni sa desecima drugih svinarija koje se dešavaju svakodnevno, možda se stvarno to njih ne tiče…da probamo sa upravom vodovoda, možda je to u njihovoj nadležnosti???

te teorije zavjera su vas i dovele tu gdje jeste…
[thumbsup]

Je.e mi se, ja prodao MOL-u, ako cijena skoči pa valjda i Polančec ima oči i možda dogovori višu cijenu, upravo iz tog razloga nisam prodavao dok je bila 2.800, ovo je ziheraški, ali baš me briga ja sam zaradio dosta, a sve ove priče bude 2100 pa bude 4000- 5000 kuna možete mačku objesit na rep


ako baš inzistiraš, evo ponovo…cijena se namjerno spušta ovih dana od strane mol-ovih plaćenika da i oni zadnji optimisti, neodlučni prodaju molu u javnoj ponudi, pa se za svaki slučaj cijena totalno ubije na burzi da slučajno netko ne pomisli zadržat dionice…očita manipulacija tržištem i cijenom, a ti me pitaš što hanfa ima s tim…možda si u pravu, stvarno nemaju ništa s time kao ni sa desecima drugih svinarija koje se dešavaju svakodnevno, možda se stvarno to njih ne tiče…da probamo sa upravom vodovoda, možda je to u njihovoj nadležnosti???

Moguće, a i ne mora biti. Nažalost, cijena INE prije MOL-a je bila oko 2300-2450 kuna +-5%. Ne branim MOL niti mi je drago da je tako, ali je istina da je bilo tako.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Objani komentar, kakve veze ima s Hanfom?

ako baš inzistiraš, evo ponovo…cijena se namjerno spušta ovih dana od strane mol-ovih plaćenika da i oni zadnji optimisti, neodlučni prodaju molu u javnoj ponudi, pa se za svaki slučaj cijena totalno ubije na burzi da slučajno netko ne pomisli zadržat dionice…očita manipulacija tržištem i cijenom, a ti me pitaš što hanfa ima s tim…možda si u pravu, stvarno nemaju ništa s time kao ni sa desecima drugih svinarija koje se dešavaju svakodnevno, možda se stvarno to njih ne tiče…da probamo sa upravom vodovoda, možda je to u njihovoj nadležnosti???
[/quote]
Jojjjj ma normalno da ih se tiče ali i ta gospoda su uključena u rušenja i namještanje i kako ćeš onda njima prijaviti njih same ? Neide to tako kod nas uživajmo u padu Ine podržimo Kosoricu i idemo i dalje. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba



ako baš inzistiraš, evo ponovo…cijena se namjerno spušta ovih dana od strane mol-ovih plaćenika da i oni zadnji optimisti, neodlučni prodaju molu u javnoj ponudi, pa se za svaki slučaj cijena totalno ubije na burzi da slučajno netko ne pomisli zadržat dionice…očita manipulacija tržištem i cijenom, a ti me pitaš što hanfa ima s tim…možda si u pravu, stvarno nemaju ništa s time kao ni sa desecima drugih svinarija koje se dešavaju svakodnevno, možda se stvarno to njih ne tiče…da probamo sa upravom vodovoda, možda je to u njihovoj nadležnosti???

Moguće, a i ne mora biti. Nažalost, cijena INE prije MOL-a je bila oko 2300-2450 kuna +-5%. Ne branim MOL niti mi je drago da je tako, ali je istina da je bilo tako.
[/quote]
osobno nemam dionice ine, ali ne volim ovakve svinjarije…da će cijena pasti poslije javne ponude to je svima jasno, ali ovo je stvarno pretjerivanje, pa javna ponuda još traje…žalosno je da ista sudbina očekuje vjerojatno i ht za par dana…neki lešinari su već vjerojatno ukalkulirali bonus dionice, tako da će biti povoda za pokušaj spuštanja cijene vjerojatno za taj iznos

To se, ja mislim zove prijava protiv nepoznatih počinitelja… Mislim, mi neznamo tko su, ali oni sami znaju [thumbsup] I zato ti nepoznati, i ostanu nepoznati….

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

ispravite me ako grijesim, prosvijetlite me nekako jer još nisam odlučio da li ću prodati ili ne. ko kaže da mol neće recimo inu za 2 tjedna prodavati po puno puno većoj cijeni nego što ju je kupio? ko kaže da će se za 2 tjedna dionice ine moći kupiti po cijeni manjoj od 2800, većina ljudi ovdje pa tako i ja razmišlja na način e ajmo sad prodati po 2800 pa kupit za 2 tjedna po 2200 e a kaj ak neće bit po toj cijeni? neznam, stvarno neznam ali izgleda da ću se voditi za onom da se treba kretati suprotno od krda…

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Dragi i dobri ljudi…

Kakva je Vaša procjena kretanja cijene Ine idući tjedan i onaj idući itd…

Ako ćete lagati na forumu, poslat ću svog pasa da vas sve pojede...




ako baš inzistiraš, evo ponovo…cijena se namjerno spušta ovih dana od strane mol-ovih plaćenika da i oni zadnji optimisti, neodlučni prodaju molu u javnoj ponudi, pa se za svaki slučaj cijena totalno ubije na burzi da slučajno netko ne pomisli zadržat dionice…očita manipulacija tržištem i cijenom, a ti me pitaš što hanfa ima s tim…možda si u pravu, stvarno nemaju ništa s time kao ni sa desecima drugih svinarija koje se dešavaju svakodnevno, možda se stvarno to njih ne tiče…da probamo sa upravom vodovoda, možda je to u njihovoj nadležnosti???

Moguće, a i ne mora biti. Nažalost, cijena INE prije MOL-a je bila oko 2300-2450 kuna +-5%. Ne branim MOL niti mi je drago da je tako, ali je istina da je bilo tako.
[/quote]
osobno nemam dionice ine, ali ne volim ovakve svinjarije…da će cijena pasti poslije javne ponude to je svima jasno, ali ovo je stvarno pretjerivanje, pa javna ponuda još traje…žalosno je da ista sudbina očekuje vjerojatno i ht za par dana…neki lešinari su već vjerojatno ukalkulirali bonus dionice, tako da će biti povoda za pokušaj spuštanja cijene vjerojatno za taj iznos

[/quote]

Meni se čini da neće biti prevelikog klizanja cijene HT-a od drugog tjedna, sigurno će nešto pasti ali uvjeren sam da će mnogi fondovi, a i mali dioničari koji su ovaj tjedan prodali INA-u prebaciti većinu tog keša u HT. Ipak je dividenda privlačna, cijena je niska, nada u izvanrednu dividendu i dalje postoji.

Kad Unicreditu u Italiji malo sklizne cijena, zatvori se trgovanje, javi se Berlusconi da će štititi domaće banke, a ovdje nitko ništa.

No poruka je očito poslana malim ulagačima tko ne proda danas Molu izgubiće mnogo novaca. Nisam sklon zavjeri, ali ovakove stvari se ne bi smjele događati. Trebalo se to predvidjeti i spriječiti, osim ako se namjerno nije htjelo da bude ovako.

New Report

Close