INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema blokade, nema objašnjenja. Na kraju krajeva bilo bi najbolje da je ova tri dana bila obustavljena bilo kakva trgovina jer se vidjelo iz aviona kakvu igru slažu samo da se što više ljudi nagovori na prodaju. Treba još? Ili je to tebi sve u redu. Boli me briga, svoje sam prodao prije ali kaj nije OK, nije. A i Ti Valentine i ja smo pokupili istu ocjenu (nisam Ti ju ja dao)

Treba zaradit za jedrenje...zapravo već jesam

Za INA-R-A ne vrijedi obustava prometa, WTF? Pa ovo je sramota!

INA opet 2.500 kuna, zadovoljni?

Prije preuzimanja INA je bila oko ove cijene +-5%, ne znam što očekujete od INE u sljedećem periodu, ali ako MOL, a hoče, preuzme preko 50%, a fondovi dijelom prodaju tko će uskoro pumpati INU, naravmo, to ne znači da INA za dvije godine neće biti 3500 kuna, ali ni 2500. Nema više Vlade niti fondova niti novog preuzimanja, a to je ključ bio rasta INE.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ma to Mađari tjeraju ljude u SDA…


Kako za INU ne vrijedi obustava prometa…………….. Kako nema blok cijene…..

Lopovi, lopovi, Sanader, Hanfa, Samodol… Svi dođite, kradu nas!!!

Dajte ljudi, molim vas, pročitajte barem osnovne zakone, pravilnike i naputke, pa nećete postavljat glupa pitanja poput zašto INA nije u blokadi!

Za početak Pravilnik o obustavi trgovanja dionicama na burzi u RH!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Skidam kapu svima koji su ostavili INU, trebat ce sve ovo izdrzat [embarass]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Totalna sramota za HANFU I ostalu ekipu. Neka se pokriju po glavi i ravno na Macelj po slovenske vinjete i put bez povratka. INA će se totalno obezvrijediti. Sada 2300

ma hanfa je već odavno izgubila kredibilitet…2.300??? što je previše je priviše…dobro sad je 2.500, valjda su skužili da su ipak malo pretjerali…banana država je i predobar naziv za ovu našu državicu, možda da za hr uvedemo neko drugo voće

Objani komentar, kakve veze ima s Hanfom?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Hahahahah pa nemoze covjek da vjeruje,tip prodo 50 kom po 2300 i bacijo u vjetar 25.000.00 kuna pa to nema u P.M

nikada se ne zna tko tu s kim trguje,možda neki fond ima prevelik prinos pa prodaje nekom nepoznatom ?, a da se malo poplaše i oni koji su mislili ostaviti do sudnjeg dana babe Vange

ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Usporena prilagodba dionica INA-e
http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-usporena-prilagodba-dionica-ina-e,26670.html

POTONUĆE
Kraj javne ponude srušio Inu na 2.300 kuna
Autor/izvor: Oriana Ivković Novokmet
ZAGREB – Pet minuta nakon otvaranja dionice INA-e pale su na samo 2.300 kuna, što je najniže još od početka svibnja.
http://www.seebiz.eu/hr/burze/kraj-javne-ponude-srusio-inu-na-2.300-kuna,26677.html

Ako novinari koji se bave burzom pišu ovakve gluposti onda je sve jasno !

ZSE uživo: Ina u blokadi na 2300 kuna! Dopunjeno!

Nikola Sučec
nikola.sucecatcharbusiness.hr 03.10.2008 09:30
Promijenjeno 03.10.2008 10:27
Pročitaj komentare ( 13)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ( {PostCount})
d3e60333-2319-42c7-97b7-31c484baf430
Ocijenite članak ( 0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3minute.

Na samom otvaranju burze, Crobex je pao 2,06 posto, na 2914,53 boda, što je nova najniža razina domaćeg dioničkog indeksa u ovoj godini. Najlikvidiji je Ericcson, kojim je ostvareno više od pola prometa, dok je Ina u negativnoj blokadi, na samo 2300 kuna.

Nikola Sučec je neznalica , treba ga poslati ponovo u školu !

[cry] [bye]ZSE EQUITY PREVIEW
Zagrebačka burza: Usporena prilagodba dionica INA-e
3.10.2008 9:55:16

ZAGREB – Zašto je sada, nakon isteka roka za prihvaćanje ponude za preuzimanje, indeks u odnosu na prvu polovicu travnja otprilike 300 bodova niže, a INA još uvijek barem 500 kuna više? [cry]
[bye] Evo naših vrlih stručnjaka koji nam javno poručuju da INA mora pasti na oko 1.000 kuna i to pod hitno tko se onda nebi veselio našim vrsnim analitičarima. [cry] [bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

New Report

Close