INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ovo stiskanje na kraju da i zadnje mohikance otjera u SDA?
(HDZ i SDA se dogovorili…nije čudo šta se dodik naoružava).

zato sam rekao da jedno bedasto pitanje
kaj ja znam ja sam mislil da ovdje jos ima bedaka pa…
ha niš onda bum si kupil drugi tjedan

pozdrav i dobar tjedan svima

točite gorivo – Zna se gdje

Postanite Eu-robovi


zato sam rekao da jedno bedasto pitanje
kaj ja znam ja sam mislil da ovdje jos ima bedaka pa…
ha niš onda bum si kupil drugi tjedan

pozdrav i dobar tjedan svima

točite gorivo – Zna se gdje

Bolje pitat nego uknjizit minus. Anyway, to su arbitrazne prilike. Malo je vjerovatno da se nece naci netko sa puno novaca koji ce se tu postavit i trzit za 1% risk free. Mozda i za manje. Pogotovo sto veliki igraci imaju u pravilu bolje informacije nego mali. T+3 vrijedi, kad predajes ponudu, moras biti uknjizen u SDA.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Još jedno bedasto pitanje.

Ako sam poslao poštom ugovor za INU u SDA kako mogu znati da je stigao i da su službenice to obradile?
Inače, jao si ga meni.


Još jedno bedasto pitanje.

Ako sam poslao poštom ugovor za INU u SDA kako mogu znati da je stigao i da su službenice to obradile?
Inače, jao si ga meni.

zato saljes preporuceno i ti dobijas odrezak na kojem pise kad je poslano sto je bitno a za dalje nek se oni zezaju ak negdje zasteka

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Priznajem da sam većinu prodala, ali zadržala sam 15 kom. Ostavit ću ih godinu, dvije.

Zar ste baš svi sve prodali?

sanja

šta točno sve se treba napravit za prodat preko bilježnika pita susjeda, a ja nemam iskustva s ka popovima….hvala.

Kako se popunjava taj KA-Pop?Samo se upiše broj dionica koje prodaješ i to je to?



Još jedno bedasto pitanje.

Ako sam poslao poštom ugovor za INU u SDA kako mogu znati da je stigao i da su službenice to obradile?
Inače, jao si ga meni.

Ma poslao sam ja preporučeno i to s povratnicom. Ali ne gleda se datum kad je poslano. Sutra do 24h mora biti obrađeno koliko sam shvatio. Ako je negdje zaštekalo boli MOL briga, i tako sad već mogu kupiti znatno jeftinije.

zato saljes preporuceno i ti dobijas odrezak na kojem pise kad je poslano sto je bitno a za dalje nek se oni zezaju ak negdje zasteka

[/quote]


Priznajem da sam većinu prodala, ali zadržala sam 15 kom. Ostavit ću ih godinu, dvije.

Zar ste baš svi sve prodali?


A jutros sam napisao da se bolje spava bez INA, Omv toči bolje gorivo [wink]

Nije mi jasno ko sada prodaje po 2550,pa ljudi sto ste cekali.

SAM PROTIV SVIH




Još jedno bedasto pitanje.

Ako sam poslao poštom ugovor za INU u SDA kako mogu znati da je stigao i da su službenice to obradile?
Inače, jao si ga meni.

Ma poslao sam ja preporučeno i to s povratnicom. Ali ne gleda se datum kad je poslano. Sutra do 24h mora biti obrađeno koliko sam shvatio. Ako je negdje zaštekalo boli MOL briga, i tako sad već mogu kupiti znatno jeftinije.

zato saljes preporuceno i ti dobijas odrezak na kojem pise kad je poslano sto je bitno a za dalje nek se oni zezaju ak negdje zasteka

[/quote]

[/quote]

pozdrav
lijepo bih molio nekoga tko mi moze decidirano reci sto je tocno
da li se racuna ako je poslano do sutra u 16h postom ili to mora biti DOSTAVLJENO vec sutra u SDA i OBRADJENO sutra do 24h?
(jer ako se to sutra posalje, SDA nece dobiti isti dan, posta ne dostavi isti dan, osim ako nije zurno)
molim odogovor
zahvaljujem

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti

New Report

Close