INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PRODAJA SVE JAČA
SDA: Za MOL-ovu ponudu deponirano već 2,6% dionica Ine
Autor/izvor: SEEbiz / Hina
ZAGREB – Prema posljednjim podacima Središnje depozitarne agencije (SDA), zaključno s jučerašnjim danom za prihvaćanje ponude MOL-a deponirano je 259.720 dionica, što predstavlja 8,6 posto dionica na koje se javna ponuda odnosi i 2,6 posto od ukupnog broja Ininih dionica.
http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/sda-za-mol-ovu-ponudu-deponirano-vec-2%2c6%25-dionica-ine,26596.html


danas sam odlučio izići iz braniteljskog fonda, jer nemogu vjerovati koje prodane duše sjede u upravi fonda. još prije dva tijedna su tvrdili da nedaju ispod 4000kn.

i sam gledam pa nisam siguran da li sam dobro procitao, do jucer se zaklinjali i samo jedan sastanak mi odlucili, eh ti mali su tolko i srusili burzu kaj stalno spekuliraju…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


He he, ali opet kolicina love ti ostaje ista… Nisi nista "zaradio". Tvoja imovina je ostala ista. Nisu dionice slicice da se skupljaju… Nego se gleda kolko vrijede.

kelega samo bih vas ispravio ne gleda se koliko vrijedi vec koliko ih trziste vrednuje.
INa primjerice vrijedi 5-7k barem su se neki zaklinjali u to ili sam nesto propustio?
pa sad mi opet nije jasno nesto sto vredi 7 prodavace se po 2 a novoselec veli da smo precenjeni,
da imam inu sad bi ju najradije prodao po cijeni koliko vrijedi 5-7k i namagarcio novoselca, ha ha ha

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom


I? Tvoja imovina ukupna nakon toga je?

isto onolika kolka je i tvoja koji nisi prodao stim da imam 80k kuna u djepu

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

[thumbsup]Dragi mali dioničari burze u Americi i Europi se zelene dok naša INA pada ako vam nije još jasno što je to to Vam je otvorena pljačka a novac će odgovorni uzeti ispod stola. I dalje podržavajte gospođu Kosor i glasajte za idemo i dalje ali dragi moji branitelji možete i zapjevati e moj narode pa u svom srcu reći nedamo INU niti za nikakove kune pa neka bagra ostane na suhome. [thumbsup]
[thumbsup] Ako već ponuda nije čak niti kulturna onda Vas to malo kuna ionako neće usrećiti bolje sačuvjmo naše dionice. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba



I? Tvoja imovina ukupna nakon toga je?

isto onolika kolka je i tvoja koji nisi prodao stim da imam 80k kuna u djepu
[/quote]

Nisam govorio o ne prodaji, pogledaj malo bolje… Zarada je ufiksirana trenutkom predaje u ponudi. Samo nekima nije jasno kako nisu nista zaradili ako kupe jeftinije nakon sto prodje ponuda (sto ne znaci da u buducnosti to nece donjet zaradu). Broj dionica koji posjedujes nije mjera vrijednosti imovine.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."




I? Tvoja imovina ukupna nakon toga je?

isto onolika kolka je i tvoja koji nisi prodao stim da imam 80k kuna u djepu
[/quote]

Nisam govorio o ne prodaji, pogledaj malo bolje… Zarada je ufiksirana trenutkom predaje u ponudi. Samo nekima nije jasno kako nisu nista zaradili ako kupe jeftinije nakon sto prodje ponuda (sto ne znaci da u buducnosti to nece donjet zaradu). Broj dionica koji posjedujes nije mjera vrijednosti imovine.

[/quote]
Broj dionica x njihova trenutna tržišna vrijednost = jedina trenutna vrijednost imovine.
Sutra možda malo veća, ali možda i malo manja…


valjda će se postaviti pitanje odgovornosti mirovinskih fondova koji su po tko zna koji put svjesno manipulirali cijenom i tržištem(2.900+kn) uz to gubeći naš novac…pih, i ja pitam bezveze!

Pa dajte kolega molim Vas, kao da do sada niste naucili… Pa fondovi ne mogu napravit toliko s.r.a.n.j.e. koliko ih Samodol iz istog moze izvuc…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


[thumbsup]Dragi mali dioničari burze u Americi i Europi se zelene dok naša INA pada ako vam nije još jasno što je to to Vam je otvorena pljačka a novac će odgovorni uzeti ispod stola. I dalje podržavajte gospođu Kosor i glasajte za idemo i dalje ali dragi moji branitelji možete i zapjevati e moj narode pa u svom srcu reći nedamo INU niti za nikakove kune pa neka bagra ostane na suhome. [thumbsup]
[thumbsup] Ako već ponuda nije čak niti kulturna onda Vas to malo kuna ionako neće usrećiti bolje sačuvjmo naše dionice. [thumbsup]

ovo je poziv na skup u banske dvore, hajde sada svi u jedan glas
nemojte nas prodati nemojte nas prodati…..
ili smo vise od desetljeca zakasnili?

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Mjesec dana:

Vaš link

http://www.eportfelj.com

e jedno bedasto pitanje
jel mogu danas kupiti i onda istovariti molu po 2800
jel tu isto vredi ono t+3

fala braniteljima i ostalim pravim rvatima sto su se stali u obranu domovne
blog i hrvati

Postanite Eu-robovi


e jedno bedasto pitanje
jel mogu danas kupiti i onda istovariti molu po 2800
jel tu isto vredi ono t+3

fala braniteljima i ostalim pravim rvatima sto su se stali u obranu domovne
blog i hrvati

Ako pogledas cijenu po kojoj se prodaje, sto mislis? Ili su svi ostali glupi pa neznaju uzet 7% u jednom danu?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close