INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako pošaljem sutra ujutro poštom jel to kasno? Jel treba doći u SDA s 3.10. ili može na pečatu od pošte biti 3.10. kao prilikom predaje poreznih prijava?

odlučila sam zadržati svoje dionice iz rodoljublja. hoću li opet zbog toga ispaštati ?


imaš 10 mil dionica, što će reći da je 140k = 1,4%

di je ona tema ne prodajem inu ni mrtav?? [lol]

pazite se redova u sda-u….prihvaćati će do ponoći, u petak…ako dođete na red u ponoć i jednu minutu, gotovo je zaboravi!!

mislim da je onaj babac iz SDA rekao da će u petak raditi cijeli dan i noć…

Eto ko posjeduje dionice. PONUDITELJ PLAĆA TROŠKOVE JAVNOG BILJEŽNIKA. Umjesto da odu kod javnog bilježnika, srede sve za 5 minuta, i pošalju poštom na trošak MOL-a. Oni stoje satima
u redu da bi MOL-u uštedjeli 47 kuna. Tako treba, vratiti što više novaca u Mađarsku.
Samim tim što će ovi tipovi izaći iz INA-e dionica će dugoročno vrijediti 10% više.

Inače kada nastupa najavljeni armagedon da ne buljim u monitor i čekam ? -1,13% i ne izgleda kao kataklizma koju se najvljivala. Ima vremena, analitičari nikada ne griješe.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

kolko sam shvatio armagedon Ine se očekuje nakon isteka javne ponude, tj. u ponedjeljak. do kraja tjedna još svi mogu prodati po 2.800 KN

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



imaš 10 mil dionica, što će reći da je 140k = 1,4%

di je ona tema ne prodajem inu ni mrtav?? [lol]

pazite se redova u sda-u….prihvaćati će do ponoći, u petak…ako dođete na red u ponoć i jednu minutu, gotovo je zaboravi!!

mislim da je onaj babac iz SDA rekao da će u petak raditi cijeli dan i noć…

Eto ko posjeduje dionice. PONUDITELJ PLAĆA TROŠKOVE JAVNOG BILJEŽNIKA. Umjesto da odu kod javnog bilježnika, srede sve za 5 minuta, i pošalju poštom na trošak MOL-a. Oni stoje satima
u redu da bi MOL-u uštedjeli 47 kuna. Tako treba, vratiti što više novaca u Mađarsku.
Samim tim što će ovi tipovi izaći iz INA-e dionica će dugoročno vrijediti 10% više.

Inače kada nastupa najavljeni armagedon da ne buljim u monitor i čekam ? -1,13% i ne izgleda kao kataklizma koju se najvljivala. Ima vremena, analitičari nikada ne griješe.

[/quote]
Pa da potroše na poštansku markicu? Ne, ne oni to sve na teret države.
Daklen pošti ne daju par kuna za markicu, javnim bilježnicima ne daju 47kn i na kraju će ići kod doktora zbog proširenih vena od čekanja. Možda još i tuže Sda zbog čekanja pa uberu koju kintu.
Profitira Mol a za državu koga briga. Ali u tom redu će s*at po toj istoj državi koja je pristala na molovu ponudu jer ne brine o malim dioničarima. Licemjerje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



imaš 10 mil dionica, što će reći da je 140k = 1,4%

di je ona tema ne prodajem inu ni mrtav?? [lol]

pazite se redova u sda-u….prihvaćati će do ponoći, u petak…ako dođete na red u ponoć i jednu minutu, gotovo je zaboravi!!

mislim da je onaj babac iz SDA rekao da će u petak raditi cijeli dan i noć…

Eto ko posjeduje dionice. PONUDITELJ PLAĆA TROŠKOVE JAVNOG BILJEŽNIKA. Umjesto da odu kod javnog bilježnika, srede sve za 5 minuta, i pošalju poštom na trošak MOL-a. Oni stoje satima
u redu da bi MOL-u uštedjeli 47 kuna. Tako treba, vratiti što više novaca u Mađarsku.
Samim tim što će ovi tipovi izaći iz INA-e dionica će dugoročno vrijediti 10% više.

Inače kada nastupa najavljeni armagedon da ne buljim u monitor i čekam ? -1,13% i ne izgleda kao kataklizma koju se najvljivala. Ima vremena, analitičari nikada ne griješe.

[/quote]
mnogi ipak više vole sami odnjeti u sda…to je kao neki završni čin jedne priće… [lol]

armagedon je već nastupio [thumbsup] samo što ga sljepci ne vide [tongue]

evo vam crobex na 3000 i kad INA zvizne jedno 15-20% taman ste na prvomtargetu 2800-2900…
prije godinu i pol, to je izgledalo kao konačni pad…ali eto danas su se malo zakomplicirale stvari, tako da treba očekivati i daljnje padove…IMHO održati ćemo se na 2000, možda zaronimo malo ispod toga…a onda ide dugotrajni oporavak

znaći tamo oko 2014. kada će hrvatska biti primljena u eu, možete očekivati da ćete biti skoro na 0…ali čak i da se cijene tada vrate na nivo na kojem su bile kad je crobex bio 5000, vaši troškovi držanja (diskontirani tok)…jedno 40% vrijednosti vašeg portfelja…

eto to vam se zove investiranje 1 2 3 [lol]

2750 što je +0,45%, mora da je neka greška.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

nevezano za inu bio sam u sda… redovi ogromni.

2759 +0,78%. Crobex is not dead

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


nevezano za inu bio sam u sda… redovi ogromni.

Ako budeš išao opet reci im da pročitaju i drugu stranicu ponude. Moglo bi ih interesirati ono na dnu.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

kad saljem postom jel treba biti prepurecena posiljka ili mogu obicno pismo poslat?

neznam zašto komentare šalju i pišu oni koji su prodali ili će to učiniti ova slijedeća dva dana.
rješili se belaja a mi koji nećemo prodati neka nas puste da pišemo, maštamo, plačemo, očekujemo, nadamo se, opet se razočaramo i tako slijedećih par godina kada MOL bude prodan Rusima.

dan je pametniji od noći

New Report

Close