INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo budale prodaju danas ispod 2800, ako mogu dobiti od MOL-a tu cijenu a pametni koriste gluposti od ovih drugih i kupuju a te iste dionice će prodati MOL-u po 2800, brza i lijepa zarada a sigurna, možda bude i gratisa kakvog kasnije od MOL-a

p.s. da se netko nebi zaletio, kasno je za kupit sad na burzi, pa uvalit MOL-u po 2.800..znam da 99% ljudi to zna, ali da nebi netko zalutao [rolleyes]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

ovo nije kupnja i prodaja ovo je klasična navlakuša u režiji MOL-a, zna to 99% ljudi, ali da netko nebi zalutao [smiley]

dan je pametniji od noći

Ja si mislim da su neki i zalutali. [lol]

who dares, wins


p.s. da se netko nebi zaletio, kasno je za kupit sad na burzi, pa uvalit MOL-u po 2.800..znam da 99% ljudi to zna, ali da nebi netko zalutao [rolleyes]

Zašto se ne može danas kupiti i prodati MOL-u do petka

Koliko je to u postocima od 30% dionica na slobodnoj prodaji na koje atakira MOL,ovih dosadašnjih cca 140.000 komada koje se prodaju MOL-u? Je li to otprilike oko 2% ili više?Tko zna? [huh]


Zašto se ne može danas kupiti i prodati MOL-u do petka

Jel zadnji dan u četvrtak ili petak?…. svejedno da danas kupiš, namira ti je 3 radna dana i tek onda su dionice zabilježene u SDA, znači ponedjeljak.

imaš 10 mil dionica, što će reći da je 140k = 1,4%

di je ona tema ne prodajem inu ni mrtav?? [lol]

pazite se redova u sda-u….prihvaćati će do ponoći, u petak…ako dođete na red u ponoć i jednu minutu, gotovo je zaboravi!!

mislim da je onaj babac iz SDA rekao da će u petak raditi cijeli dan i noć…



p.s. da se netko nebi zaletio, kasno je za kupit sad na burzi, pa uvalit MOL-u po 2.800..znam da 99% ljudi to zna, ali da nebi netko zalutao [rolleyes]

Zašto se ne može danas kupiti i prodati MOL-u do petka
[/quote]
Zbog T+3. Dakle ako kupiš dionice danas ne stignu ti sjesti na račun do petka i time je automatski tvoja ponuda nevažeća.
Al imaš zato dionice … [wink]


Koliko je to u postocima od 30% dionica na slobodnoj prodaji na koje atakira MOL,ovih dosadašnjih cca 140.000 komada koje se prodaju MOL-u? Je li to otprilike oko 2% ili više?Tko zna? [huh]

2,15 %

Gospodo draga platio sam 47kn kod javnog bilježnika i službeno Vas obavještavam da je ovo moj zadnji post na ovoj temi u dogledno vrijeme. Jedino da se nešto drastično promjeni ali ne vidim šta bi to moglo biti. Da mi je na svakoj dionici zaraditi ovoliko kroz 2 godine bio bi sasvim zadovoljan. Zbogom.

who dares, wins

Sretno ti bilo,dragi kompoziotre Verdi.Samo da ne bude kao ona tvoja opera "Rigoleto"..? [huh]

New Report

Close