INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ako MOL odustane,zašto bi platio više? [sealed]

Binding offer

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ovdje upišite svoj komentar…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

trenutno se odluka o prodaji čini kao jedino razumno riješenje ,
samo pitam se zbog čega europske države , a pogotovo njemačka čini sve da se
dijelovi njihovih industrija pod svaku cijenu zadrže kod kuće.

Vaš link


upravo mi kolega javio da je pred SDA red 50-70 metara za prodaju dionica Ine,ceka se nekih cca 30-45 minuta.Sve je dobro organizirano,zenska priprema ljude koji stoje u redu i sve je u prizemlju nema na kat

e sutra nek nabave kemiske WC-e i studente da djele vodu, nemocnima plasticne stolice molim, radno vrijeme produziti…

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

DOGODILO SE; ODE INA

IPAK
Institucionalni ulagači prihvatit će ponudu MOL-a
Autor/izvor: SEEbiz
ZAGREB – U priopćenju AZ mirovinski fond, Auctor brokerska kuća, Erste invest te PBZ-CO mirovinski fond i PBZ Invest navode da će zbog novonastale krize na svjetskim tržištima u posljednja tri tjedna, te odluke američkog Kongresa prihvatiti 2800 kuna za dionice Ine.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/institucionalni-ulagaci-prihvatit-ce-ponudu-mol-a,26446.html

Šta sada uraditi?Može li mi netko objasniti apsurd?Prodamo po 2800,INA potom padne (pesimisti tvrde 20%) i onbda je ponovno kupimo??Pa tko je tu lud?? [bye]


Ovdje upišite svoj komentar…

svoj komentar

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Šta sada uraditi?Može li mi netko objasniti apsurd?Prodamo po 2800,INA potom padne (pesimisti tvrde 20%) i onbda je ponovno kupimo??Pa tko je tu lud??

ako je bude bilo na prodaji to će biti par dionica

svi bi trebali prodati pa tako neće ništa biti na podaji, nitko neće onda izgubiti……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Ključnu ulogu ima g. Sanader,
koji mora 19% prodati/zamijeniti sa Mol-om, jer prema ugovoru Ina – Mol, ako proda 10% nekome onda isto toliko mora i Molu tako da nema nekog drugog u igri.
Ako Mol nije osigurao većinsko vlasništvo svoj udjel može ako se ne varam prodati krajem 2008.
Prema tome Sanaderu da vidimo koliko si jak igrač !!! [cool]

Kad je zadnji dan za prihvaćanje ponude? Po mojom matematici je to 3.10.

Može se i preporučeno poslat sa zadnjim datumom da ne treba ić u SDA jel?



Ovdje upišite svoj komentar…

svoj komentar
[/quote]
[lol]
dobro dođe malo smijeha u ova vremena…evo stotka!

New Report

Close