INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako niste gledali Poslovni klub – doveli su tetu astrologinju u studio.. koja je rekla da neće niš bit od ove ponude MOLa jer mali dioničari se neće prodat, a da će povoljniji rasplet biti u ožujku 2009 i da dionicu treba čuvati…eto, živi bili pa…

ti se zezaš ili …..

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius



Ako niste gledali Poslovni klub – doveli su tetu astrologinju u studio.. koja je rekla da neće niš bit od ove ponude MOLa jer mali dioničari se neće prodat, a da će povoljniji rasplet biti u ožujku 2009 i da dionicu treba čuvati…eto, živi bili pa…

ti se zezaš ili …..

[/quote]

Što je najgore ne zeza se. Čekamo do proljeća! [lol]


Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:

11.628 dionica

to je 0,11% dionica. Možda skupe 2%.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Upravo u Poslovnom klubu Đuro daje rješenje i to ne cilo kakvo,klimavo,nejasno, gošća gosp.Anđelka Subašić dipl.oecc i astrološka savjetnica kaže: od 21.09 – 31.09 će se lomiti koplja oko dionice Ine i od transakcije vlasništva neće biti ništa,mali dioničari neka se strpe do proljeća i to će biti vrijeme za prodaju(ne spominje da li će cijena biti viša ili niža),nema ekonomskog osvrta na stanje,samo astrološki i sad ja vidim gdje mi griješimo,previše analiza,a na kraju će ZVIJEZDE odrediti cijenu i trenutak prodaje.
Bravo Đuro majstore- ĐURU ZA PREMIJERA.
PROLJEĆE JE A U MENI NEMIR OD SREĆE BI ZAGRLIO SVEMIR [lol] [thumbsup] [thumbsup]

Još je ona predviđala i tečaj kune ali to više nisam morao slušati jer su mi sve kune u Ini,jedva čekam prve visibabe i jaglace, ĐURO JE ZAKON !(treba ga prebaciti u zabavni program)


Ako niste gledali Poslovni klub – doveli su tetu astrologinju u studio.. koja je rekla da neće niš bit od ove ponude MOLa jer mali dioničari se neće prodat, a da će povoljniji rasplet biti u ožujku 2009 i da dionicu treba čuvati…eto, živi bili pa…

U svakom slučaju puno poštenija procijena nego Šternova. Njen sin vjerojatno ne ovisi o državnim poslovima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Što je najgore ne zeza se. Čekamo do proljeća! [lol]

Dali je teta ostavila neki kontakt telefon. Da je pitamo i za ostale dionice? [cool]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

[
ti se zezaš ili …..

[/quote]

Ma ne zezam.. a budući gospodja 90% uspješna u svojim prognozama, na kraju mi preostaje nju poslušat… i stvarno ako sad MOL ne uspije..gdje ima dima…
Još je dodala da će dionici u 10om mj., nakon šta MOL ne uspije past cijena..
Pa do ožujka dakle..


Ma ne zezam.. a budući gospodja 90% uspješna u svojim prognozama, na kraju mi preostaje nju poslušat… i stvarno ako sad MOL ne uspije..gdje ima dima…
Još je dodala da će dionici u 10om mj., nakon šta MOL ne uspije past cijena..
Pa do ožujka dakle..

Dakle ona u stvari preporučuje da se sad proda dionica jer će u 10-om mjesecu pasti cijena pa se onda opet može kupovati kako bi se na proljeće još više zaradilo?
Ili sam nešto krivo shvatio… [cool]


[
ti se zezaš ili …..

Ma ne zezam.. a budući gospodja 90% uspješna u svojim prognozama, na kraju mi preostaje nju poslušat… i stvarno ako sad MOL ne uspije..gdje ima dima…
Još je dodala da će dionici u 10om mj., nakon šta MOL ne uspije past cijena..
Pa do ožujka dakle..
[/quote]
.

nepoznata teto sa televizije. Ja te trebam. Dođi kod mene pa ćemo zajedno ploviti tržištem kapitala u hrvata.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Mogao je Đuro barem za dno pitati ovu gospođu Tarot. Da mogu uskladiti ulagačku strategiju s novim relevantnim činjenicama…

http://www.vecernji.hr/system/galleries/pics/Specials/Felix/2008/9.mjesec/080920.jpg


[
ti se zezaš ili …..

Ma ne zezam.. a budući gospodja 90% uspješna u svojim prognozama, na kraju mi preostaje nju poslušat… i stvarno ako sad MOL ne uspije..gdje ima dima…
Još je dodala da će dionici u 10om mj., nakon šta MOL ne uspije past cijena..
Pa do ožujka dakle..
[/quote]

Cura mora da je neki okorijeli druker s ovog foruma,pa bi se htjela jeftine INE dokopat, i drukeraj se moderniziro nisu više dovoljni postovi

Surround all arround when it hits the ground

New Report

Close