INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da li je moralno prodavati INU bez minimalno 3 ponude? Javni tenderi zahtjevaju bar tri tvrkte, u ćemu je ovdje razlika?

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Mol da je pametan, po tome može Inu na burzi kupovati ispod 2800 .



Zašto se prodaje danas ispod molove ponude ?

Zašto ? Zato što se za jednu Ininu dionicu moglo kupiti 3,9 kom dlkv po 697 i kasnije iste prodati po 735 i više..pa izračunajte zašto. Ja sam to napravila ..
[/quote]

sto nisi kupila onda PUNT imala bi na tisuce dionica a ne 3,9 kom [lol]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada



Zašto se prodaje danas ispod molove ponude ?

Zašto ? Zato što se za jednu Ininu dionicu moglo kupiti 3,9 kom dlkv po 697 i kasnije iste prodati po 735 i više..pa izračunajte zašto. Ja sam to napravila ..
[/quote]

sto nisi kupila onda PUNT imala bi na tisuce dionica a ne 3,9 kom [lol]
[/quote]

dobra ideja,sad kad sam zaradila i na dlkv mogu još više kupiti PUNT [thumbsup]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Stojić: Mol će se nakon javne ponude usmjeriti na burzu

"Ne čini se izvjesno da će Mol uspjeti kroz javnu ponudu skupiti 6 posto udjela u Ini", ustvrdio je za Reuters analitičar Hypo Alpe-Adria banke Hrvoje Stojić, koji upozorava na nezadovoljstvo među dioničara visinom ponude. [thumbsup] Zato nedajte INU zabadava kao i Žitnjak. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


Da li je moralno prodavati INU bez minimalno 3 ponude? Javni tenderi zahtjevaju bar tri tvrkte, u ćemu je ovdje razlika?

Nemoj se ljutiti, ali stvarno pišeš svašta. Pročitaj malo zakone pa onda piši, a ne trkeljati bez veze.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Povećava se broj dioničara koji su pristali na MOL-ovu ponudu. Vidjeti ćemo kako će biti sljdećih dana

Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:

11.628 dionica



Da li je moralno prodavati INU bez minimalno 3 ponude? Javni tenderi zahtjevaju bar tri tvrkte, u ćemu je ovdje razlika?

Nemoj se ljutiti, ali stvarno pišeš svašta. Pročitaj malo zakone pa onda piši, a ne trkeljati bez veze.
[/quote]
Moral se uči doma, zakoni se ne uče…

Političari su kao i sisate žene, ništa koristi od njih, a sav užitak sa njima, se svodi na vlastitoj mašti.

Ali sve, baš sve se učinilo kontra interesa malih dioničara i kontra interesa hrvatskog naroda. Doslovno ništa nije išlo u zaštitu naših interesa. Sve je išlo na mlin molu. Nevjerovatno je gdje ja živim. Možda sam naivan ali ja ne mogu vjerovati kako se ovo sve razvija. Umjesto da satnik Sanader lobira za nas on zove onog klauna da dođe u Hrvatsku da se odmori od osmogodišnjeg silovanja sveg živog na ovoj planeti i to prezentira na dnevniku kao svoj uspjeh. Veliki diplomat taj Sanader nema šta.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Stojić: Mol će se nakon javne ponude usmjeriti na burzu

"Ne čini se izvjesno da će Mol uspjeti kroz javnu ponudu skupiti 6 posto udjela u Ini", ustvrdio je za Reuters analitičar Hypo Alpe-Adria banke Hrvoje Stojić, koji upozorava na nezadovoljstvo među dioničara visinom ponude. [thumbsup] Zato nedajte INU zabadava kao i Žitnjak. [thumbsup]

Po meni je zanimljiviji zaključak. A to je da će MOL morati izravno na tržištu (nakon isteka roka ponude) kupovati – želi li većinski udjel u vlasništvu INE. A svaka potražnja blagotvorno djeluje na cijenu dionice, zar ne!

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Odlučio sam 1/3 dionica Ine prodati MOLU,1/3 dionica na burzi ukoliko cijena naraste a 1/3 ostaviti dugoročno ili eventualno prodati ukoliko cijena dobro skoči! Ukoliko nakon isteka ponude MOLA dionice Ine padne ispod 2700 sa prodanom 1/3 kupujem opet dionice Ine! Šta mislite o ovakvom načinu razmišljanja?

E to ti se zove disperzija dobitka ili gubitka. [thumbsup]

who dares, wins

pogotovo ako mu proda vlada i braniteljski, dajte ljudi ne halucinirajte, gotovo je

&

New Report

Close