INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

0,04413%
cca 20%, bit ce i nesto manje

Kaj, ništ’ od protuponude ? Sve leti, a INA izgleda nekak kilavo ….

Hold !
I kosilicu u ruke [proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!


Kaj, ništ’ od protuponude ? Sve leti, a INA izgleda nekak kilavo ….

kolega a sve je i padalo pa nije ina jedina kaj vredi na nasem trzistu
i sam razmisljam da ju kupim kad crobex dode do 4500
odavno sam pisao da madari nece dati visoku ponudu, pogledajte fundamente MOL-a pa nece se zaduzivat prekomjerno i riskirati preuzimanje OMV-a da bi hrvaticima punili depove.
Nasi mirovinci povlace 150 milja da bi odrzali INU iznad 2800, imate ponudu koja traje do 3.10 a poslije logicno je da ide dole jer vise nema interesa da je brane.
ako vredi 5 ili 7 k nedajte ispod, neki se zaklinju da nedaju ispod 3500 ili 4k vi se pronadite negdje.
HT je još "narodnija" djonica pa se nitko jucer nije osvrtao na šuplju ponudu na kupnji.
žalosno je sto je doslo do toga ali realno prinos od 80% iz IPO-a ili jos veci s radnickim u menje od dvije godine je ono sto ni pupić na radnickim HT-a s ulazom 150 i 40 godina staza ce jedva ostvarit.
najvise mi zao investitora s neostvarenim ocekivanjima, nerealni su a realno nisu svjesni toga.
Ne slusajte mene IMAM SAMO JEDINICE a ja sam samo spekulant i kupujem po 2020 ili na ovim cjenama ako grobex dode do 4500.

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



Kaj, ništ’ od protuponude ? Sve leti, a INA izgleda nekak kilavo ….

kolega a sve je i padalo pa nije ina jedina kaj vredi na nasem trzistu
i sam razmisljam da ju kupim kad crobex dode do 4500
odavno sam pisao da madari nece dati visoku ponudu, pogledajte fundamente MOL-a pa nece se zaduzivat prekomjerno i riskirati preuzimanje OMV-a da bi hrvaticima punili depove.
Nasi mirovinci povlace 150 milja da bi odrzali INU iznad 2800, imate ponudu koja traje do 3.10 a poslije logicno je da ide dole jer vise nema interesa da je brane.
ako vredi 5 ili 7 k nedajte ispod, neki se zaklinju da nedaju ispod 3500 ili 4k vi se pronadite negdje.
HT je još "narodnija" djonica pa se nitko jucer nije osvrtao na šuplju ponudu na kupnji.
žalosno je sto je doslo do toga ali realno prinos od 80% iz IPO-a ili jos veci s radnickim u menje od dvije godine je ono sto ni pupić na radnickim HT-a s ulazom 150 i 40 godina staza ce jedva ostvarit.
najvise mi zao investitora s neostvarenim ocekivanjima, nerealni su a realno nisu svjesni toga.
Ne slusajte mene IMAM SAMO JEDINICE a ja sam samo spekulant i kupujem po 2020 ili na ovim cjenama ako grobex dode do 4500.
[/quote]

OMV nesmije preuzet MOL, dajte shvatite to!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@Ivan1902
tim gore ako ostavis dionice na cekanju
usporedih slucaj pliva, najjacu dionicu u hrvata tako vidim i inu poslije preuzimanja samo sta ovdje nece biti drugog takmaca

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom



@Ivan1902

tim gore ako ostavis dionice na cekanju
usporedih slucaj pliva, najjacu dionicu u hrvata tako vidim i inu poslije preuzimanja samo sta ovdje nece biti drugog takmaca

Ma slazem se sa svim ostalim, ali samo sam htjeo replicirati na samo taj jedan mali dio… OMV nesmije preuzeti MOL jer Europska komisija neda!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Kaj, ništ’ od protuponude ? Sve leti, a INA izgleda nekak kilavo ….

kolega a sve je i padalo pa nije ina jedina kaj vredi na nasem trzistu
i sam razmisljam da ju kupim kad crobex dode do 4500
odavno sam pisao da madari nece dati visoku ponudu, pogledajte fundamente MOL-a pa nece se zaduzivat prekomjerno i riskirati preuzimanje OMV-a da bi hrvaticima punili depove.
Nasi mirovinci povlace 150 milja da bi odrzali INU iznad 2800, imate ponudu koja traje do 3.10 a poslije logicno je da ide dole jer vise nema interesa da je brane.
ako vredi 5 ili 7 k nedajte ispod, neki se zaklinju da nedaju ispod 3500 ili 4k vi se pronadite negdje.
HT je još "narodnija" djonica pa se nitko jucer nije osvrtao na šuplju ponudu na kupnji.
žalosno je sto je doslo do toga ali realno prinos od 80% iz IPO-a ili jos veci s radnickim u menje od dvije godine je ono sto ni pupić na radnickim HT-a s ulazom 150 i 40 godina staza ce jedva ostvarit.
najvise mi zao investitora s neostvarenim ocekivanjima, nerealni su a realno nisu svjesni toga.
Ne slusajte mene IMAM SAMO JEDINICE a ja sam samo spekulant i kupujem po 2020 ili na ovim cjenama ako grobex dode do 4500.
[/quote]
Nisi upravu kolega , ali nema veze to je tvoje mišljenje



@Ivan1902

tim gore ako ostavis dionice na cekanju
usporedih slucaj pliva, najjacu dionicu u hrvata tako vidim i inu poslije preuzimanja samo sta ovdje nece biti drugog takmaca

neusporedivo tak da ti to ne stoji.Kolko barr ima plivinih dionica a kolko bude mol imao ine.Zar i HT onda ne vrijedi jer svabo ima 51%….

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada




@Ivan1902

tim gore ako ostavis dionice na cekanju
usporedih slucaj pliva, najjacu dionicu u hrvata tako vidim i inu poslije preuzimanja samo sta ovdje nece biti drugog takmaca

neusporedivo tak da ti to ne stoji.Kolko barr ima plivinih dionica a kolko bude mol imao ine.Zar i HT onda ne vrijedi jer svabo ima 51%….
[/quote]
Nitko ne kaze da dionica ne vrijedi, no u ova dva tjedna tržište je palo 20-ak posto a ina je statirala čak štoviše novac se izvlačio iz drugih dionica da bi se ova obranila.
Dali je to zbog njene vrijednosti ili ?

prirodni procesi su paralelni - moramo ih slijediti

ovaj rally je dobar i za inu, neka potraje sto duze
MOL ima jos samo vremena do 23.09!!


ovaj rally je dobar i za inu, neka potraje sto duze
MOL ima jos samo vremena do 23.09!!

Je pošto je cijeli svijet u plus 10 rally, ova ponuda od MOL-a je sada smiješna……..

Dakle sada moraju ponuditi barem 10 posto veću cijenu od ove……

Da je kriza bila jaka do isteka svi bi prodali, ali sve ovisi kako će biti vani…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close