INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dat ću dionice ine omv-u,po 2700,00 ako obećaju da će se riješiti ove gamadi što se nakotila u ini…

Ja ću po 2500,ali Naftnoj Industriji Srbije, kad neće biti naše neka ne bude, prodati ću im i HT po 250,pa neka služimo drugima kad dajemo sve za papar,kad ne znamo svojim vladati, neka vladaju oni koji su to oduvijek htjeli [lol] .

Jadni samo ljudi koji su dali živote za ovu prčiju, vjerovatno su grobove izgrebali koliko se okreću u grobu. [embarass]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


SRAMOTNO, NAFTA JE PALA SA 120 USD NA 97 USD, a smrdljivci spuštaju cijene simbolično, a benzin uopće nisu pojeftinili……………..pa dokle će nas pljačkati vlastita Vlada u dogovoru sa mađarskim govnima??

Još tjedan dva,onda će nas početi pljačkati Mađari,očekujem 12 kn po litri benge,barem 10 kn.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Sutra je zadnji dan za eventualnu KONTRAPONUDU a ako je nebude i kad se uklopi ovaj potop danas u svjetu i sada u americi i ako prorade margini nevidim nista drugo vec jos jedan POTOP dionica osim ine jer je granica 2800

A i to će nas braniti još 10-ak dana,zadnji dan je 28. ako se ne varam

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

mislim da je od danas cijena od 2800 kn zacementirana…
zadnja šansa bila je da uprava ocjeni ponudu kao prenisku…ali ovako, nema više promjene cijene, nema nadmetanja….na stolu je 2800 kn i uzmi ili ostavi…

No comment ! Opet pojeo vuk magare [bye]

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Sutra je zadnji dan za eventualnu KONTRAPONUDU a ako je nebude i kad se uklopi ovaj potop danas u svjetu i sada u americi i ako prorade margini nevidim nista drugo vec jos jedan POTOP dionica osim ine jer je granica 2800

Korekcija. Zadnji dan za kontraponudu je 23.09.


mislim da je od danas cijena od 2800 kn zacementirana…
zadnja šansa bila je da uprava ocjeni ponudu kao prenisku…ali ovako, nema više promjene cijene, nema nadmetanja….na stolu je 2800 kn i uzmi ili ostavi…

Potpuno krivo kolega,
triler tek počinje i traje do iznemoglosti dana a najnapetije will be in last minute,
pouzdano znam da branitelji ne daju a bez njih-đarmama( Mol)- nedostatno
,
skoro sam siguran da ispod 3250 neće ići,ali na žalost samo..skoro
,no jedno je sigurno,do grla sam u INI i drago mi je jer mi je rizik ovdje zanemariv dok kod drugih…grozota

Vidim danas na dnevniku kako je uprava rekla da je cijena 2800 kn OK i kako će oni prodati dio.
Baš me zanima što će im onda onaj drugi dio ako je cijena već sad dobra?!
Uostalom na burzi je cijena viša pa zašto ne prodaju onda već sad-skuplje??

Ma znam! To njima moral radi probleme pa ne žele uzeti više nego Mol smatra da je poštena cijena.
A i mol sigurno ne zna što bi sa parama pa svim investitorima pruža ruku pomoći u ova teška vremena.

Ili možda tu ima nekih navlačenja na prodaju ali teško je to povjerovati.
Nebi oni radili na taj način.

[tongue]

Kad se sretnu osoba s novcem i osoba s iskustvom: Osoba s iskustvom ode sa novcem, a osoba s novcem ode sa ...

Tko će zadržati INU možda će dobivati dividendu od Rusa (a vele da se oni rasipaju s lovom) ?

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!


Vidim danas na dnevniku kako je uprava rekla da je cijena 2800 kn OK i kako će oni prodati dio.
Baš me zanima što će im onda onaj drugi dio ako je cijena već sad dobra?!

A čuješ, nije baš toliko dobra da prodaju sve. "Dobra" je… NOT! [lol]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Tko će zadržati INU možda će dobivati dividendu od Rusa (a vele da se oni rasipaju s lovom) ?

Rusi? Nisam još vidio ponudu nikakvih Rusa,izgledno je da će MOL povlačiti novce kroz dividendu jer im sigurno nije cilj modernizacija INAe što se vidjelo do sada.

Možda daju 25 kn dividende [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close