INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja se samo nadam da još ima poštenih i čestitih ljudi, pa da će u nekom novom pokušaju, u nekoj novoj situaciji, aktualnoj, gdje bude dokaza/svjedoka, biti prijavljeni. Eto iskreno se nadam da si i ti jedan od malo preostalih poštenih i čestitih ljudi pa da ćeš svog tetka prvom sljedećom prilikom kada u svom zločinačkom umu neku "sličnu priliku iskoristi" kao odgovorni i pošteni građanin prijaviti policiji. Mislim, nije ti baš otac, pa da je tu neka moralna dvojba ili što ti ja znam, naime niti vlastitog oca uistinu ispravnog morala osobi ne bi trebao biti problem prijaviti ako čini kazneno djelo, a ne tetka krimanalca!

opustite se kolega [cool]

I'LL BE BACK

Branitelji za 2800 kuna ne daju Inu i žele dogovor s Vladom
http://www.vecernji.hr/newsroom/news/croatia/3164967/index.do

"Matematika je na našoj strani, Vlada ima 44 posto dionica, mi imamo sedam. To je ukupno 51 posto. Vjerujem da ovom matematikom nešto možemo postići kada se govori o cijeni dionice kazao je član UO-a Fonda Đuro Dečak, dometnuvši da je zajednički nastup s Vladom najbolje rješenje za sve."

Ili ce MOL ponuditi onu cijenu koja zadovoljava branitelje ili ce se ici na "drugaciji" nacin privatizacije. Netko je postao svjestan da je izgubio tlo pod nogama.

Baš slušam Šterna, hvala rooster, i čovjek kaže kako su ga na forumima (valjda misli i na PD forum) nazvali lobistom, te se pravda i kaže da on to nije, da INA vrijedi više ako gledamo s emocijama, ali realno je MOL dao dobru ponudu. Nevjerojatno, pa čak i Štern čita forum ili ima tzv. detektive koji prate komentare. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Nekako mi se čini da je Ini promaklo spustiti cijene naftnih derivata zbog pada cijene sirove nafte sa 120 usd na ispod 100 dolara. Nije li to extra profit i ponašanje koje bi Vlada Rh trebala sankcionirati ako želi dobro svojim građanima. Ako već očekuje njihove glasove na slijedećim lokalnim izborima?

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

Ako MOL ima objavljene samo 20% veće REZERVE od INE i vrijedi 13 milijardi eurića, KOLIKO ONDA VRIJEDI INA??????? [pray] [thumbsup]

A smijali su se kad sam napisao da će sve osim INA-e postati "faling knives". E sad lovite padajuće noževe kad ste se smijali.
Koja katastrofa. Ovo je sumrak burze u hrvata čini mi se…


a meni nije jasno kako će opstati naša država, dok takvi ljudi (zbog toga što ih nitko nije prijavio, zastarilo… nema dokaza… nema "političke volje za procesurianjem…") slobodno šetaju ulicama, i zbog očito takve naravi, samo je pitanje vremena kada će opet iskoristiti neku priliku za kriminal.

Ja se samo nadam da još ima poštenih i čestitih ljudi, pa da će u nekom novom pokušaju, u nekoj novoj situaciji, aktualnoj, gdje bude dokaza/svjedoka, biti prijavljeni. Eto iskreno se nadam da si i ti jedan od malo preostalih poštenih i čestitih ljudi pa da ćeš svog tetka prvom sljedećom prilikom kada u svom zločinačkom umu neku "sličnu priliku iskoristi" kao odgovorni i pošteni građanin prijaviti policiji. Mislim, nije ti baš otac, pa da je tu neka moralna dvojba ili što ti ja znam, naime niti vlastitog oca uistinu ispravnog morala osobi ne bi trebao biti problem prijaviti ako čini kazneno djelo, a ne tetka krimanalca!
[/quote]

Zato nam je država, kao odraz društva tj svih nas u ovakvome k…. jer nema dovoljno ljudi koji ovako razmišljaju…


A smijali su se kad sam napisao da će sve osim INA-e postati "faling knives". E sad lovite padajuće noževe kad ste se smijali.
Koja katastrofa. Ovo je sumrak burze u hrvata čini mi se…

Zitnjak i mlinar molim 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!



A smijali su se kad sam napisao da će sve osim INA-e postati "faling knives". E sad lovite padajuće noževe kad ste se smijali.
Koja katastrofa. Ovo je sumrak burze u hrvata čini mi se…

Zitnjak i mlinar molim 🙂
[/quote]

A Konzum i LEDO nećeš? Sad ne valjaju, jel?


Ako MOL ima objavljene samo 20% veće REZERVE od INE i vrijedi 13 milijardi eurića, KOLIKO ONDA VRIJEDI INA??????? [pray] [thumbsup]

"procijenjena vrijednost" plus novčani računi u stranim bankama [wink]

na vijestima na Radiu 101 javili kako je neslužbeni stav Uprave Ine da je ponuda MOL-a dobra…uf

Pokušala sam dati nalog za prodaju INE i nije mi prihvačen jer nije na spisku likvidnih dionica…što to sad znaći ? Inaće sam na PG.

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

New Report

Close