INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

INA graf za 15.09.2008. – 3150 – 3170 kn.


INA graf za 15.09.2008. – 3150 – 3170 kn.

Da – ponudu si zanemario! To je TA! [thumbsup]

ima li ovdje kakva novost cim se ovako kupuje [wink]
Naivni su opet prodali , dobili besplatnu frizuru i sad možemo gore [thumbsup]


ima li ovdje kakva novost cim se ovako kupuje [wink]
Naivni su opet prodali , dobili besplatnu frizuru i sad možemo gore [thumbsup]

STIGLI LJUDI SA SEMINARA !(neki su još od tamo kupovali preko laptopa,vidio sam)


Ukoliko MOL podigne pomudu na prihvatljivu razinu i puno ljudi prihvati istu, mislite li da bi nakon ponude cijena INE mogla jako gore zbog manjeg free float-a?

nazalost obrnuto, pasti ce joj drasticno likvidnost!!

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/dcf-metoda-ina-vrijedi-2.271-kuna-po-dionici,25038.html

powered by Hypo Geldwäsche Bank [lol]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ja tu metodu ne priznajem. Kada gospoda naprave valuaciju po DCM metodi, mozemo razgovarati.

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

INA vrijedi 4 kune, rekao mi mirko iz fikus vrijednosnica!!!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Ukoliko MOL podigne pomudu na prihvatljivu razinu i puno ljudi prihvati istu, mislite li da bi nakon ponude cijena INE mogla jako gore zbog manjeg free float-a?

nazalost obrnuto, pasti ce joj drasticno likvidnost!!
[/quote]

Znam za likvidnost, ali mislio sam na cijenu iste, ne na likvidnost-komentari?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Valuacija je OK.
2721+sinergije MOla (ukoliko postoje) + premija na vecinski paket kada se preuzima (barem 20%).

Pa si racunajte.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/dcf-metoda-ina-vrijedi-2.271-kuna-po-dionici,25038.html

powered by Hypo Geldwäsche Bank [lol]

Pogledajte cijenu u naslovu pa onda onu u prvoj recenici [angry]

DCF metoda: INA vrijedi 2.271 kunu po dionici

Prema DCF analizi, diskontiranog novčanog tijeka procijenjena vrijednost dionice INA-e (ZSE:INA-R-A) iznosi 2.721 kunu.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


INA vrijedi 4 kune, rekao mi mirko iz fikus vrijednosnica!!!

Uuuu heben mu miša, znači u ponedjeljak udri po bidu? Nekako mi je sve ovo čudno,MOL nudi 2800, ovi procjenjuju na puno manje,a trguje se preko 2800,nemalim prometima, netko je ovdje lud,a netko se pravi lud.

PS. Imam sitno INE uzete iz špekulativnih razloga

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

New Report

Close