INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne vjerujem da postoji prešutni konsenzus..u nedostatku likvidnosti,fondovi moraju prodavati dionice koje su likvidne,bez obzira na to o kojoj se dionici radi,i žele li je uopće prodavati..nužda je gadna stvar..sva lova se zbila u inu,i to se itekako osjeti na drugim dionicama..u svakom slučaju,puno mirnije spavamo od drugih malih dioničara,a oni koji žele sigurnost,i dalje se priključuju nama u inu,što više oduljuju,to gore po njih..napokon sam skužio šta fondovi rade,ali je komplicirano,a i ne smijem govoriti..puno je nemoralnih fondova na burzi,i tu je probljem…ali,završit će i kurbin pir,još koji mjesec…i onda idemo gore…sve ovisi od prodaje ine,tu će se osloboditi oko 4 milijarde kuna..a to je veća lova,nego što imaju svi mirovinci za kupnju dionica..znači,nije zanemarivo….


jel to neki radnički paket?

Da, uglavnom imaš kobinacije 18 i 26 komada, jako me razveselile u 4 mjesecu ako se ne varam
Oni ne mogu na burzu zbog lock upa već direktno na molovu javnu ponudu, čini mi se jako neparavedno u ovom trenu




heh, ako nitko ne prihvati molovu ponudu dobro za hrvatsku ali jako lose za zse..

Nitko ne tvrdi da neće prihvatiti ponudu.Prihvatit će je svi,samo kad ponude odgovarajuču cijenu.To će tek biti dobro za ZSE. [thumbsup]
[/quote]
Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:
18 dionica

evo ga krenulo je 🙂
[/quote]

Ja se dam kladit da do kraja tjedna nece biti vise od kojih 200-250 komada…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.





heh, ako nitko ne prihvati molovu ponudu dobro za hrvatsku ali jako lose za zse..

Nitko ne tvrdi da neće prihvatiti ponudu.Prihvatit će je svi,samo kad ponude odgovarajuču cijenu.To će tek biti dobro za ZSE. [thumbsup]
[/quote]
Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:
18 dionica

evo ga krenulo je 🙂
[/quote]

Ja se dam kladit da do kraja tjedna nece biti vise od kojih 200-250 komada…
[/quote]
ma hoće ali baš ovih radničkih koje se samo tako kroz javnu ponudu mogu prodati prije roka ili čekati da istkne rok blokade i prodati na tržištu skuplje.
no što je 250 komada to se proda prvih 15 minuta svakog dana preko 2850 kuna

dan je pametniji od noći

Tek su jučer počele stizati ponude od Mol-a na kućne adrese tako da vjerovatno i nema nekog velikog odaziva, bar sam je ja dobio jučer


Tek su jučer počele stizati ponude od Mol-a na kućne adrese tako da vjerovatno i nema nekog velikog odaziva, bar sam je ja dobio jučer

22.09 skida se lockup za one s 10 mjeseci
nakon 22.09 ostat ce mali dio podlockupom <1%

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e1ebc2e3-c3a6-4a9c-808d-f64c0a10fc73

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e1ebc2e3-c3a6-4a9c-808d-f64c0a10fc73

Iako MOL nudi 2800 kuna za dionicu Ine sugovornici iz Ine upozoravaju da u rezervama prirodnog plina, koji će Ina eksploatirati, a nakon liberalizacije cijene plina Ina može računati na zaradu od 40 milijardi kuna. Nakon nove valorizacije plina dionica Ine mogla bi vrijediti 4000 kuna, piše u današnjem Business.hr-u.

poziv za izvanrednu Glavnu skupštinu:
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e1ebc2e3-c3a6-4a9c-808d-f64c0a10fc73


boli vas kita sto Madjarska nema more 🙂

Preuzimanje društva INA d.d. – stanje pohrane

Količina dionica za koje je u Depozitoriju s prethodnim uredovnim danom obrađen primitak KA-POP obrazaca i upisan prihvat ponude za preuzimanje:
18 dionica

Šta se je ovom desilo????? Da nije to MOL postavio kukavičje jeje? [shocked]

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e1ebc2e3-c3a6-4a9c-808d-f64c0a10fc73

Problem je u tome što OMV i drugi ne znaju da će INA toliko vrijediti.

New Report

Close