INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

alo ljudi, kaže mirko ferković da ina vrijedi između 4000-7000kn! [lol]

txt. str. 205


alo ljudi, kaže mirko ferković da ina vrijedi između 4000-7000kn! [lol]

txt. str. 205


pa nije rekao kada! Pa prije par godina MOL je platio 200$ dionicu, a danas nudi skoro 600$.
No, ponuda im je već zastarjela jer na ZSE može se dobiti više.

ajde neko da mi posalje nekakav ugovor o prijenosu dionica
hvala

Hanfa ispituje navodni OMV-ov interes za Inu

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=7a6932c2-74a1-4b13-ab08-881856a9753d

Na upit Business.hr-a je li izjavom Marijana Kostrenčića, koji je javno predstavio navodni interes OMV-a za kupnju Ine po cijeni većoj od 3000 kuna, stvorena obveza za objavu javne ponude OMV-a u Hanfa odgovaraju da trenutno provode istragu o interesu OMV-a.

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Brisati…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Bas sam malo gledao na kapital networku emisiju posvecenu privatizaciji Ine i mogu samo reci da je onaj stern prodana dusa, da je gatara znojni pijanac, da je Ferkovic neelokventan i da je predstavnik branitelja bio jedina normalna osoba tamo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Bas sam malo gledao na kapital networku emisiju posvecenu privatizaciji Ine i mogu samo reci da je onaj stern prodana dusa, da je gatara znojni pijanac, da je Ferkovic neelokventan i da je predstavnik branitelja bio jedina normalna osoba tamo.

Kad je to bilo? Koja emisija?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


ajde neko da mi posalje nekakav ugovor o prijenosu dionica
hvala

1. Ugovor o prijenosu dionica 2.doc (28 KB)
2. ugovor o prijenosu dionica XY.doc (21,5 KB)
3. Ugovor o prijenosu dionica1.doc (24,27 KB)



ajde neko da mi posalje nekakav ugovor o prijenosu dionica
hvala

1. Ugovor o prijenosu dionica 2.doc (28 KB)
2. ugovor o prijenosu dionica XY.doc (21,5 KB)
3. Ugovor o prijenosu dionica1.doc (24,27 KB)

[/quote]

najbolje ne otvarati !!!

Ideje naše benzin Vaš!


Zato su ga i ubili.Znao covijek previse i jos je i buducnost znao predvidjeti.Nevalja ni kad previse znas.

nije jedini, znao je to isto prije njega adolf a poslije njega osama.



Bas sam malo gledao na kapital networku emisiju posvecenu privatizaciji Ine i mogu samo reci da je onaj stern prodana dusa, da je gatara znojni pijanac, da je Ferkovic neelokventan i da je predstavnik branitelja bio jedina normalna osoba tamo.

Kad je to bilo? Koja emisija?
[/quote]
Danas u 11 i pol je bila. Trajala je sat vremena. To je bila repriza. Nista pametnog nije receno tako da nema smisla prepricavati sto su govorili. Losa emisija. Svi se slazu da je ponudjena cijena preniska u svakom slucaju.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

čini mi se da je zato ipo ine išao na 1690 kuna da bi ova cijena od 2800 zadovoljila prosječnog rvata koji sad jedva krpa kraj s krajem
em je sad nastupila generalno njesra pa je svaka kuma dobrodosla s ovim padom svjetskih indeksa pa jos kako moramo bit sretni da se prodaje ovakva jaka firma za kikiriki
sve je to sprega ovih domacih izdajica kako bi sto prije dosli u tu i takvu evropu kao da ce tamo cvjetati ruze
a čujte nije se nitko bunio na ipo 1690 osim mislim oporbe a sad eto moramo bit svjesni zašto je tako smješan bio
tko je gore sad je dole…

molim komentare

Postanite Eu-robovi

New Report

Close