IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IMZV (Imunološki zavod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ista "ekipa" je kolega bila i do sad..jedino sto su sad sa 5 clanova sveli na 3..
Benko je dao ostavku na mjesto ravnatelja Javne ustanove a ostaje u d.d. ?!?!..

Pozdrav

Znam, ovo je samo podsjetnik na cijelokupni cirkus

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Kad pomislim da u cirkusu nema vise akrobacija i zonglera oni me razvesele s novim ..Sutra na sjednici Vlade RH-a

” 3. Prijedlog odluke o osnivanju Povjerenstva za Imunološki zavod ”

https://vlada.gov.hr/vijesti/sjednica-vlade-republike-hrvatske-22361/22361

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nastavlja se isti modus..zaduze se jedni..pa ti zaduze drugog..pa on odstupi..pa dodje treci..koji ce predlozit..da bi prvi opet osnovali da predloze..itd..itd..
Vise nije zanimljiv ni medijski…

31.08.17
Vlada je na današnjoj sjednici donijela odluku o osnivanju povjerenstva za imunološki zavod koje će naći rješenje skupa sa Gradom Zagrebom za opstanak te važne ustanove.
Zadaća Povjerenstva je:
– davanje prijedloga modela strateškog partnerstva između Vlade Republike
Hrvatske i Grada Zagreba s ciljem pokretanja proizvodnje u Imunološkom zavodu
– utvrđivanje terminskog plana aktivnosti i nositelja tih aktivnosti.
Povjerenstvo je dužno izvršiti zadaće definirane točkom II. ove Odluke u roku od 90 dana od dana stupanja na snagu ove Odluke i o tome pisanim putem izvijestiti Vladu Republike Hrvatske i gradonačelnika Grada Zagreba.

DOKUMENT Vlada osnovala povjerenstvo za Imunološki zavod, kreće rješavanje problema uz pomoć Grada Zagreba

15.11.17

Dubravko Kičić
Šef BioCentra u šest mjeseci napravit će model za spas Imunološkog
Riječ je o funkciji vršitelja dužnosti na šest mjeseci kako bi se osigurao kontinuitet djelatnosti. U tom razdoblju trebao bi se dogovoriti model budućeg funkcioniranja Imunološkog zavoda – kratko je komentirao svoju novu poziciju Kičić, koji je diplomirao fiziku na zagrebačkom PMF-u, a doktorirao na Tehničkom sveučilištu u Helsinkiju. U znanstvenoj karijeri bavio se neuroznanošću, a potom se orijentirao na znanstvene projekte.Imunološki zavod i dalje je velik i zasad nerješiv problem, pa ne čude česte izmjene ravnatelja. Kičić je peti koji dolazi na tu funkciju u posljednjih nekoliko godina. Koji će se model na kraju predložiti za rješavanje agonije Imunološkog, teško je pretpostaviti.

http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/sef-biocentra-u-sest-mjeseci-napravit-ce-model-za-spas-imunoloskog/6748041/

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Kad pomislim da u cirkusu nema vise akrobacija i zonglera oni me razvesele s novim ..Sutra na sjednici Vlade RH-a

" 3. Prijedlog odluke o osnivanju Povjerenstva za Imunološki zavod "

https://vlada.gov.hr/vijesti/sjednica-vlade-republike-hrvatske-22361/22361

Pozdrav


da sam netko, postavio bih (tim i takvim) članovima povjerenstva samo 1 osnovni (conditio sine qua non (lat.: uvjet bez kojega se ne može), .. da moraju biti imatelji/držatelji dionica u određenom, njihov plaći, a naročito beneficijama, razmjerno prilagođenom iznosu…

Imunološki s najgorim mogućim mišljenjem revizora

marcello

Kolega , neznam od kud novinarki motiv za takvim naslovom..Kao da nije procitala prve dvije stranice i izjavu trenutne uprave.
Revizorsko izvjesce po nicemu nije “najgore moguce “..vec je realno i u skladu s odlukama i poslovanjem..bas onakvo kakvo revizorsko izvjesce treba bit. Nije mu ni svrha da bude ” najbolje..najljepse..ili kakvo vec “.

Ovih dana istice rok od 90 dana koji je vlada rh-a dala povjerenstvu sastavljenom od predstavnika vlade i predstavnika grada Zagreba .
“”
II
Zadaća Povjerenstva je:
– davanje prijedloga modela strateškog partnerstva između Vlade Republike
Hrvatske i Grada Zagreba s ciljem pokretanja proizvodnje u Imunološkom zavodu
– utvrđivanje terminskog plana aktivnosti i nositelja tih aktivnosti.

III.

Povjerenstvo čine:
– prim. Željko Plazonić, dr. med., predsjednik, državni tajnik u Ministarstvu zdravstva

– Mario Antonić, dipl. ing., član, državni tajnik u Ministarstvu gospodarstva, poduzetništva i obrta

– Krunoslav Katičić, dipl. iur., član, državni tajnik u Ministarstvu državne imovine

– prof. dr. sc. Ana Stavljenić Rukavina, dr. med., članica, zastupnica u Gradskoj skupštini Grada Zagreba

– Gzim Redžepi, dr. med., član, zamjenik pročelnice Gradskog ureda za zdravstvo
Grada Zagreba

– Mirka Jozić, mag. oec., članica, pročelnica Gradskog ureda za gospodarstvo, rad i poduzetništvo Grada Zagreba.

IV.

Povjerenstvo je dužno izvršiti zadaće definirane točkom II. ove Odluke u roku od 90 dana od dana stupanja na snagu ove Odluke i o tome pisanim putem izvijestiti Vladu Republike Hrvatske i gradonačelnika Grada Zagreba.

DOKUMENT Vlada osnovala povjerenstvo za Imunološki zavod, kreće rješavanje problema uz pomoć Grada Zagreba

Ako hoce bit aktualni i bavit se nekim “istrazivackim novinarstvom ” a ne samo prepisivat ono sto negdje pise ili donosit samostalne zakljucke onda neka urednistvo Poslovnog zaduzi istu novinarku da “istrazi” sta su clanovi povjerenstva ovih 90 dana radili..jesu li pisanim putem izvjestili vladu i Bandića..koji su prijedlozi o modelimasuradnje itd..itd. Neka dodju do informacija i propituju kako osobe koje mi placamo izvrsavaju svoje zadatke i poslove…a manje se bave prepisivanjem ili svojevoljnim ocjenjivanjem

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ajde napokon

“” Mjesec dana nakon zadanog roka Vladino povjerenstvo za Imunološki zavod (IMZ) izradilo je prijedlog modela strateškog partnerstva Vlade i Grada Zagreba sa ciljem pokretanja proizvodnje u IMZ-u, doznaje se od članice povjerenstva Ane Stavljenić Rukavine.
Model strateškog partnerstva, kako se očekuje, uskoro bi trebao biti prihvaćen na Vladi, rekla je Hini Stavljenić Rukavina uz napomenu da će pojedinosti o tome javnosti biti predočene sljedećeg tjedna…..”

IZRAĐEN PLAN ZA SPAS IMUNOLOŠKOG, RADNICI NEZADOVOLJNI: ‘Situacija je sramotna i žalosna, nitko nam ništa ne govori…’

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Da covjek ne povjeruje, vec sam i zaboravio da imam ovu dionicu

http://www.monitor.hr/vijesti/rjesenje-za-imunoloski-zavod-gradi-se-novi-za-400-milijuna-kuna/396609/

Pričam ti priču……da lakše zaspiš.

marcello

Trenutačno uvoze medicinsku marihuanu

“U međuvremenu IMZ uvozi medicinsku marihuanu, a radnici, kaže, imaju dosta posla “na održavanju dokumentacije, registraciji lijekova i izradi planova za sljedeću godinu”. “Uvozi se kanabis i planiraju buduće djelatnosti. Zaposlenici rade jako puno iako proizvodnje u načelu nema”, kaže Kičić koji je prije dva mjeseca došao na čelo IMZ-a……..”
Budućnost se nazire ali sadašnjosti nema. Ili obratno….?

IZRAĐEN PLAN ZA SPAS IMUNOLOŠKOG, RADNICI NEZADOVOLJNI: ‘Situacija je sramotna i žalosna, nitko nam ništa ne govori…’

marcello


Trenutačno uvoze medicinsku marihuanu

"U međuvremenu IMZ uvozi medicinsku marihuanu, a radnici, kaže, imaju dosta posla “na održavanju dokumentacije, registraciji lijekova i izradi planova za sljedeću godinu”. “Uvozi se kanabis i planiraju buduće djelatnosti. Zaposlenici rade jako puno iako proizvodnje u načelu nema”, kaže Kičić koji je prije dva mjeseca došao na čelo IMZ-a…….."
Budućnost se nazire ali sadašnjosti nema. Ili obratno….?

IZRAĐEN PLAN ZA SPAS IMUNOLOŠKOG, RADNICI NEZADOVOLJNI: ‘Situacija je sramotna i žalosna, nitko nam ništa ne govori…’

da, sve je nekako…u dimu

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


..
da, sve je nekako…u dimu

ako ima dima, znači da se ipak nešto zbiva…ima li onda i vatre?

New Report

Close